reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usypianie bez piersi.....

aneczka-78

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Listopad 2006
Postów
24
Dziewczynki jak oduczyc Maluszka zasypiania przy piersi?....Antos ma 9 miesiecy...zawsze przed odłozeniem Go do łozeczka daje Mu pierś.....prawie zawsze przy niej zasnie.....juz sie boje jak to bedzie jak przestane Go karmic.....poradzcie mi cos prosze.....Dziekuje!!
 
reklama
Pewnie Cię nie pocieszę ta wiadomością ale moja córcia przez rok i 7 miesięcy (czyli cały czas kiedy cycała) usypiała wyłącznie przy cycusiu. Moje próby oduczenia jej tego nie przyniosły jednak efektu. Ja tym naszym maluchom to się nie dziwię;-)... nie ma jak cycuś mamy, najlepsza przytulanka:-)... i mleczko...
Pozdrawiam i zyczę powodzenia...
 
Moja Zuzia ma 8 miesięcy i też usypiała przy cycu,ale od niedawna próbuje na niej system tracy hogg i....zadziałał z usypaianiem
Zuza jest karmiona piersią i po kąpieli ją karmie ale jak jeszcze jest taka świadoma to kładę ją do łóżeczka ona popłaczew troche, powstaje ale ja twardo kłade ją , a jak bardzo się zanosi to podniosę żeby się uspokoiła i kłade i po kilku , kilkunastu minutach zadziała :)
 
Dokładnie- Tracy Hogg rulez ;) U tak dużego dziecka nie powinnaś mieć absolutnie żadnych problemów z wprowadzeniem jej "metody", a efekty przyjdą momentalnie. Moja mała ma 2 miesiące z małym haczykiem i też dzięki Tracy yaszpia w łóżeczku sama (tyle że ze smokiem, którego u Ciebie juz nie ma żadnego sensu wprowadzać w rytuał zasypiania).
Poszukaj książki do ściągnięcia w necie.
 
Do góry