reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

tere ja też okna myję dzisiaj ,jeszcze nie zaczęłam ,ale się przymierzam w kuchni wczoraj umyłam ;-),no właśnie idę łazienkę zalać i do ogródka muszę dzisiaj zawitać bo zielsko wylazło :wściekła/y:


Muma nie chcę testować bo mam przeczucie ,że kreska jedna wylezie i tyle i że zaraz dostanę @ :-(
 
reklama
Dziewczyny za tydzień mam tą 15tą rocznicę, chcę zrobić jakiś wypasiony obiad w domku , na deser już mam pomysł podpatrzony w ugotowanych.
Macie może jakieś sprawdzone przepisy na coś wykwintnego i pysznego ?:-)
 
No przecież głównie na Ciebie liczę :-p Ale może jeszcze któraś ma jakiś wypasiony przepis :tak:
Ale to na spokojnie, na poniedziałek potrzebuję:-)
Ja też muszę chwasty pousuwać, po tych deszczach to niektóre przerosły mi krzaki:baffled:
 
zuzol &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& testuj kochana, testuj!!!:tak::tak: w sumie jutro mozesz:tak: A mnie praca jakos idzie na nocnej zmianie;-)
Ani@k te gulki to ,jak juz pisały dziewczyny, pewnie łokiec lub stopa:tak: dzidziol juz ma ciasno u Ciebie to sie rozpycha, a Ty od razu lekami chcesz go potraktowac:baffled:;-) niech se ćwiczy chłopak!:-)
Muma kurcze, to faktycznie odjechała Ci babcia:szok: a dziadek chyba lepiej sie trzyma, babcia inicjuje akcje wszelakie a dziadek jej słucha? Współczuje:-( mam nadzieje,ze dobrze dobrane leki troche złagodzą problem.
Tak sobie przemyśliwałam co lepsze, fizyczna czy umysłowa niewydolność na starośc... i nie wiem:-( najlepiej zadna, no ale jak juz to chyba lepiej miec kontakt ze swiatem i umiec sie z ludzmi porozumiec, dogadac, poprosic o pomoc , niz zyc w swoim swiecie (chociaz to tez + bo nie jest czlowiek swiadom przeciez,ze jest odjechany).
tere fere zazdroszcze spiocha:-) ale Ci sie trafił model!!!! nooooooooo wzorcowy!:-)

Muma a który przepis z ugotowanych? ja to lubie oglądać nawet, chociaz kuchara ze mnie marna;-):-)

wiecie co, postanowiłam poeksperymentować na Młodej;-) za tydzien konczy pół roku :)szok::szok::szok::confused:) i postanowiłam za tydzien wprowadzic jej kaszke (na moim mleku) na noc- hehe łudze sie,ze jak sie opcha wieczorem kaszą to bedzie spała do rana..no chociaż do 5 bez przerwy;-) Tylko boje sie troche zeby sie nie spasła na tych weglowodanach:unsure:
 
Ostatnia edycja:

kok.o
ostatnio już w powtórkach wypatrzyłam Wojtka z Wawy - robiłam już jego chłodnik a deser owocowa pycha machnę na rocznicę.
W sumie danie główne też ma OK, ale może jeszcze lepsze znajdę ;-)

Ugotowani – Warszawa: Wojtek, Sylwia, Jarosław, Beata (odc. 4 sezon 3) | Przepisy kuchni świata

Ja przez wzgląd na najbliższych jednak wolałabym zostać psychicznie sprawna bo naprawdę łatwiej opiekować się kimś kto wie co jest grane... Ja do Babci wczoraj, ze moze trzeba do szpitala isc na chwilke leki dobrac, a Babcia na to : taaaa moze do psychiatryka, zrób ze mnie wariatke:baffled::cool2:
A jak matka do niej wydzwania to babcia jej np mówi ze 3 dni nic nie jadła a leków to w ogóle nie ma zadnych, no a ja potem slucham i tak cały czas miedzy nimi, ech...
 
Dzięki Dziewczynki :**** trochę uspokojona jestem.. wczoraj jak eM wrócił powiedziałam aby trochę pokrzyczał na Małego a Ten wiecie co??? powiedział że Go popiera i żeby sobie spał :szok: a ja w nerwach, z myślami nie wiadomo jakimi :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: no i jeżeli te kulki/gulki to Dzieciol to nie przestał się ruszać.. :sorry2::zawstydzona/y: i jestem gotowa na wielkiego kopniaka w żebra za tą moją panikę.. :tak:

Muma mi kiedyś ekstra smakowały zawijasy (na jakimś tam szkoleniu) wydawały mi się takim ekstra jedzonkiem.. moze dlatego że na codzień ich nie jem (taki schab chyba w którym jest kawałek ogórka i czegoś tam jeszcze zawinięte) no ale pomogłam... :dry: w sumie jak deser z 'ugotowanych' to i może danie główne z tego programu??? homar na przykład..
Zuza przypomniała mi się Katiuszka jak na Kretę się szykowała :tak: dlatego spakuj się, do testu Cię nie namawiam, fakty mówią za siebie.. ;-) (chłopięce:-)) --> ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Tere Fere toż Ty masz złote Dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak:
Gatto zobacz jak zleciał pobyt w szpitalu.. ten tydzień zleci jeszcze szybciej.. a wtedy ucałuj z całych sił Gattinkę :******
 
zuzanka, gatto dzięki***
zuzka no właśnie...masz zamiar robić sikańca???:-) trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ale by się udało...akurat pokrzyżować plany urlopowe heheh tak samo jak ja miałam:tak:
tere fere a Ty karmisz butlą? czy cycem?

a popos karmienia:sorry2: Muma.....:sorry2::sorry2::sorry2: mogę o coś znowu zapytać??? eee no to pytam...jak mam sprawdzonego już ziemniaka, dynię, marchewkę, to teraz zupka jarzynowa, tak? no a kiedy dawać ta zupkę? w porze obiadu jak ma jeść normalnie? czy wprowadzać tak jak każdą nowość przed południem? bo ja się zastanawiałam i zamotałam się jak nie wiem co i dałam pół słoiczka przed południem:dry: wymyśliłam, że dam mu tak kilka dni, jak będzie ok, to wtedy przesunę na pore obiadu:confused: a minę dokładnie miałam taką jak ani@k kiedyś pisała":baffled::confused:"
Młody zasnął, a ja w końcu śniadanie jem.

Aaaa wszystkie już obejrzały filmik? mogę go skasować? mam pomysła...jak to mówi Waldziu Kiepski:-D...może niech każda zrobi taki krótki filmik swoim pociechom w śmieszym sytuacjach i tak wrzuci jak ja, cooo??? noo ja moglam to Wy też...w sumie i tak nikt nie wiem czyje to dziecko itp. a film zawsze można usunąć. Co Wy na to??? nooo tylko bez wykrętów mi!!!!;-):-)
 
Ostatnia edycja:
Muma kurcze, coś ci starsi ludzie z tym jedzeniem mają:baffled::confused: moja babcia pod koniec zycia byla pod opieka córek, oczywiscie nikt jej nie głodził ani nie więził, ale kazda nasłuchała sie, ze w tym domu NIC jeść nie dają:baffled: , a jak dają to jakieś wczorajsze odgrzewane :baffled: Kurcze, oni chyba nie pamietaja,ze np.przed 2 godz.jedli obiad ...


Ani@k a na kopniaka w doopsko jestes gotowa? ja chetnie Ci sprzedam:tak:
poza tym teraz coraz mniej bedzie kopniaków i szturchanców, a wiecej własnie takiego rozpychania, gulek i ugniatania. Nie ma miejsca na rozmach.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bo zuza to się za bardzo do tej Chorwacji szykuje , co nie ?:-D &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ani@k zawijańce spoko są, dzięki za przypomnienie ale to raczej z polędwicy wołowej;-)

katiuszka
- poluzuj troszkę kochana, możesz dawać mu tą zupkę czy co tam chcesz kiedy tak naprawdę chcesz, nie ma aż takich reguł. Ja dawałam koło 12ej ale teraz jak mi rano wsuwa kaszkę to zupkę je ok. 14-15 jak wypadnie:tak:

Ja kaszki wieczorem nie daję , jeszcze koło 18ej owoce a potem już cycek do woli;-)
Aaa i spoko, jakiś filmik zrobię jak będzie coś wesołego i wrzucę:tak:
 
Do góry