reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
A ja np po bromergonie mam ból jajników i straszne problemy z opróżnianiem a tak to jest ok, żadnych zwrotów, wymiotów, mdłości, omdlenia czy coś podobnego! Myślę że każdy organizm reaguje inaczej.
 
reklama
Zawsze są jakieś inne skutki uboczne. Dla mnie przy bromergon nie mogłam brać dalej. Więc przerzucilam się na droższy lek i o wiele bardziej skuteczny.
 
Dostinex zapytaj lekarza o niego. Przeważnie lekarze daja tańsze odpowiedniki tak jak właśnie bromergon który mi nie podpasowal więc dostałam ten ci wspomnialam :)
 
Chyba mam uczulenie na duphaston. W połowie brania pierwszego cyklu dopadly mnie dolegliwości żołądkowe. Skurcze i bolą jajnikow. Biegunki i wysypka. Potem była przerwa w braniu leku i ustalo. Jednak gdy znów zaczęłam brać to ponownie to samo. Obecnie biorę 3 dzień i zastanawiam się czy mogę odstawić teraz i czy nie zaburzy to niczego ?
 
Na początku przyjmowania duphastonu miałam podobne objawy. Najgorzej z wysypka i biegunka. Już chciałam odstawiac ale skończyłam planowany cykl i spróbowałam ponownie. Nie wróciły objawy więc może to przejdzie?
 
reklama
Dostałam luteine dopochwowo od 5 dc. Zazwyczaj wtedy jeszcze mam koncowke miesiączki. Chyba nawet jeśli wypłynie to i tak powinna się wchłonąć w jakiejś części?
 
Do góry