reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
witam się z wami kochane... nie udzielam się zbyt często ale zaglądam do was często i mocno trzymam kciuki.... U mnie nie długo powinna przyjść@.... dziś 22 dc... ten czas tak powoli leci... hmmmm ... no to tyle po skrócie co u mnie... Witam serdecznie nowe dziewczyny.. Dobrze że jesteście bo ten wątek odżył a przecież jesteśmy tutaj po to by się wspierać;-);-);-)

ps. nie mam objawów ciążowych ani na zbliżającą się @... nawet cyce mnie nie bolą.... mam tylko wrażliwe na dotyk sutki ale to tak zawsze przed @..

Witaj Dzastina :-)
Fajnie, ze jesteś z nami. U mnie dziś 22dc, więc podobnie jak Tobie zostało kilka dni do @. A z objawów ... trochę piersi bolą przy dotyku i czasem troszeczkę brzuch jak na @. Strasznie powoli leci ten cykl. Ciągnie się niemiłosiernie :-( Jak w tym cyklu sie nie udało (a pewnie się nie udało) to na początku lutego czeka mnie laparo.

Asienka:) kochana jak u Ciebie?? Już troszkę mniej rozdrażniona? Chyba przeszło to na mnie, bo strasznie marudna i nie do życia jestem :-D:-D

Kochaniutkie trzymam za Was z całego serducha ;-)
Buziaki!!
 
reklama
Asienka:) kochana jak u Ciebie?? Już troszkę mniej rozdrażniona? Chyba przeszło to na mnie, bo strasznie marudna i nie do życia jestem :-D:-D

Kochaniutkie trzymam za Was z całego serducha ;-)
Buziaki!!

Hejka Kochana:-)
Haha ci nasi mężowie maja z nami przekichane, ja już powiedziałam mojemu że jak będzie w aptece to mam mi kupic jakieś tabletki ziołowe na nerwy:-D
Wczoraj byłam mega rozdrażniona bo w pracy 10.5h od 18 zaczynała się inwentaryzacja poprostu jedno wielkie szaleństwo trzeba było wszystko przygotowac do 18 bo zmiana nocna przychodziła.
Kochana ja Trzymam kciuki żeby w piątek wstręciucha nie przyszła:-):tak:

witam się z wami kochane... nie udzielam się zbyt często ale zaglądam do was często i mocno trzymam kciuki.... U mnie nie długo powinna przyjść@.... dziś 22 dc... ten czas tak powoli leci... hmmmm ... no to tyle po skrócie co u mnie... Witam serdecznie nowe dziewczyny.. Dobrze że jesteście bo ten wątek odżył a przecież jesteśmy tutaj po to by się wspierać;-);-);-)

ps. nie mam objawów ciążowych ani na zbliżającą się @... nawet cyce mnie nie bolą.... mam tylko wrażliwe na dotyk sutki ale to tak zawsze przed @..

Witaj:-)
Fajnie że się odezwałaś:tak: Kochana nic sie nie martw, mi się wydaje ze każda z nas musi grzecznie stac w kolejce i czekac....;-) Kiedyś chyba musi się udac?
Ja na wstręciuche czekam razem z Klaudyną bo planowaną na piatek mamy:baffled:
A ty kochana na kiedy????
Buziaki:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hejka dziewczynki widzę wątek trochę ożył;-)nie było mnie dwa dni a tu miałam troszkę lektury do nadrobienia;-)Co prawda ja ostatnio cierpię na brak czasu, ale cosik wam skrobnę , bo zawsze po wizycie na BB lepiej mi jakoś;-) W sobotę miąłam usg i krew no i dalszy tydzień kłucia leci, ale zrobie wszystko wszystko wszystko żeby się udało i się uda uda uda i nie tylko mi wszystkim staraczkom się uda musi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Klaudynko ,Asieńko a może zołza zrobi wam prezencik i nie przyjdzie trzymam kciuki żeby tak było:tak:
Zajączku dzięki za kciukaski :tak:Wogóle wszystkim wam dzięuję za to że jesteście za to forum pozdrawawiam bużka
 
Hejka dziewczynki widzę wątek trochę ożył;-)nie było mnie dwa dni a tu miałam troszkę lektury do nadrobienia;-)Co prawda ja ostatnio cierpię na brak czasu, ale cosik wam skrobnę , bo zawsze po wizycie na BB lepiej mi jakoś;-) W sobotę miąłam usg i krew no i dalszy tydzień kłucia leci, ale zrobie wszystko wszystko wszystko żeby się udało i się uda uda uda i nie tylko mi wszystkim staraczkom się uda musi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Klaudynko ,Asieńko a może zołza zrobi wam prezencik i nie przyjdzie trzymam kciuki żeby tak było:tak:
Zajączku dzięki za kciukaski :tak:Wogóle wszystkim wam dzięuję za to że jesteście za to forum pozdrawawiam bużka

Hejka Laleczko:-)
Strasznie sie ciesze z twojego pozytywnego myślenia:-):-):-):-):-):-)
Masz racje napewno sie uda!!!!!! ja cały czas myśle o Tobie i tak strsznie bym chciała żeby wszystko dobrze poszło!!!!!! hehh ty juz tyle przeszłas:-( teraz to juz nie tylko trzymam kciuki za Ciebie a wszystkie palce które posiadam:-)
A na kiedy planowany efekt końcowy????? pozdrawiam,buzka:)
 
Hejka Dziewczyny:-)
Musze troche ponarzekac, jestem tydzien przed okresem i już sama ze sobą nie moge wytrzymac ehhh tyle nerwów we mnie siedzi ze masakra:baffled: Od tygodnia boli mnie brzuch na okres a cycki to tak bolą że nie moge się dotknac. Kurcze ja zwariuje przez ten tydzień:-D Dobrze że luteine dzisiaj kończe bo to pewnie też ona tak na mnie działa.
A wy kochane też tak macie przed okresem?
Pozdrawiam:-)
TO hormony Kochana szaleja:))) Luteina może rzeczywiścietroche pozmieniac w cyklu ale życze żeby to coś innego było:)

cześć a u mnie dzisiaj plamienie i spadek :( jak nic jutro będzie @
:-:)-:)-:)-( no widziałam:((( Przykro mi MMM
witam się z wami kochane... nie udzielam się zbyt często ale zaglądam do was często i mocno trzymam kciuki.... U mnie nie długo powinna przyjść@.... dziś 22 dc... ten czas tak powoli leci... hmmmm ... no to tyle po skrócie co u mnie... Witam serdecznie nowe dziewczyny.. Dobrze że jesteście bo ten wątek odżył a przecież jesteśmy tutaj po to by się wspierać;-);-);-)
ps. nie mam objawów ciążowych ani na zbliżającą się @... nawet cyce mnie nie bolą.... mam tylko wrażliwe na dotyk sutki ale to tak zawsze przed @..
Widzę że czekamy razem. Ja mam dziś 20 dc.... i mnie troszkę bolą sutki, ale ja tak raczej nie miałam. Mnie bolą całe piersi, ale na razie na to za wcześnie:)
Powodzenia:-)
Witaj Dzastina :-)
Fajnie, ze jesteś z nami. U mnie dziś 22dc, więc podobnie jak Tobie zostało kilka dni do @. A z objawów ... trochę piersi bolą przy dotyku i czasem troszeczkę brzuch jak na @. Strasznie powoli leci ten cykl. Ciągnie się niemiłosiernie :-( Jak w tym cyklu sie nie udało (a pewnie się nie udało) to na początku lutego czeka mnie laparo.
Buziaki!!
I następna:)))))) Dziewczyny trzeba rozpocząć dobrą passę:-):-):-):-):-) Kciuki zaciśnięte:-)

Jak Wam minął weekend??

Hejka dziewczynki widzę wątek trochę ożył;-)nie było mnie dwa dni a tu miałam troszkę lektury do nadrobienia;-)Co prawda ja ostatnio cierpię na brak czasu, ale cosik wam skrobnę , bo zawsze po wizycie na BB lepiej mi jakoś;-) W sobotę miąłam usg i krew no i dalszy tydzień kłucia leci, ale zrobie wszystko wszystko wszystko żeby się udało i się uda uda uda i nie tylko mi wszystkim staraczkom się uda musi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Klaudynko ,Asieńko a może zołza zrobi wam prezencik i nie przyjdzie trzymam kciuki żeby tak było:tak:
Zajączku dzięki za kciukaski :tak:Wogóle wszystkim wam dzięuję za to że jesteście za to forum pozdrawawiam bużka
:-):-):-)Aga....Silna kobitka jesteś zniesiesz wszystko:))))))) Na pewno się uda:):-):-):-)
Czy u Was też tak zimno??:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
oooo superaśnie, widzę że rośniemy w siłę :) oby więcje takiego optymizmu, ja z niecierpliwością także czekam na moje dni płodne , które mam nadzieję że nadejdą tym razem. Słyszałam że w Polsce bardzo zimno a u mnie 4 stopnie ,śnieg topnieje i wiosennie choć bylo też mroznie bo po -15 a to żadko zdarza się w szkocji, buziaki dla Was
 
Asieńko kochana dzięki za wsparcie ja musze mysleć pozytywnie bo inaczej bym sfiksowała, choć i tak będę pewnie fiksować po transferku;-) Lekarz mówi że punkcja bedzie ok6lutego i transferek o ile się nie mylę po 4dniach no ale to sie jeszcze okaże, takbardzo chcę żeby już się udało...
Zajączku cóż ja muszę być silna , a czy zniosę wszystko cóż pewnie tak tylko czy nie skończę wkońcu w wariatkowie??????????Ale co ja gadam przeciez teraz już się uda i będzie cudnie:tak::tak::tak:
Pozdrawiam dziewczątka:tak:
 
dziewczyny czy ktoras z Was brala duphaston w 2 fazie cyklu? czy sa po tym jakies skutki uboczne?
i czy ktoras mi moze powiedziec jaki powinnien byc sluz po owu?
 
reklama
Do góry