Zobacz wyniki ankiety: Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • po 1

8 28,57%
  • po 2

0 0%
  • po 3

3 10,71%
  • po 4

1 3,57%
  • po 5

0 0%
  • po 6

2 7,14%
  • >6

3 10,71%
  • nigdy (nie zadzialal na mnie)

11 39,29%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 141 z 2443 Pierwszy 131140141142151 Ostatni
1 401. do 1 410. z 24428
    Fan(ka) Avatar Zajączek81
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    1
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Domyślnie Odp: CLO/duphaston/luteina i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Co u was taki spokój dzisiaj??:)
    Cytat Napisał(a) Aga27 hope Zobacz post
    Lekarz mówi że punkcja bedzie ok6lutego i transferek o ile się nie mylę po 4dniach no ale to sie jeszcze okaże, takbardzo chcę żeby już się udało...
    Zajączku cóż ja muszę być silna , a czy zniosę wszystko cóż pewnie tak tylko czy nie skończę wkońcu w wariatkowie??????????Ale co ja gadam przeciez teraz już się uda i będzie cudnie
    Pozdrawiam dziewczątka
    No pewnie że się uda:D:D:D Już niedługo będziemy czarować :))
    Jak nie to razem wylądujemy w wariatkowie i będzie wesoło:D
    Cytat Napisał(a) ewka2412 Zobacz post
    Ja was kobietki podziwiam .Macie wiare , sile do walki , u mnie niestety z miesiaca na miesiac tej nadziei mniej
    Ewuniu, wiara to wszystko co nam zostaje kiedy kolejny cykl przynosi niepowodzenia. Ale wierz mi, po kilku dniach rozpaczy spowodowanej @ wstępuje we mnie nadzieja...tak jest zawsze
    Tak jak w mojej sygnaturze...
    Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.Jan Paweł II (Karol Wojtyła)
    17.01.2011 - 11 tc[*] :((((

mama kwietniowa 2006 Avatar martuskaa
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    319
    Dziękuję (Otrzymane)
    279
    Lubi (Dane)
    140
    Lubi (Otrzymane)
    83
    Osiągnięcia Mam pięciu przyjaciół!Znawca forumPierwsza rocznica! Otwieram szampana

Domyślnie Odp: CLO/duphaston/luteina i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Ja bralam :mdlilo mnie, senna bylam , bialy sluz lepki czasem wodnisty u mnie kremowy czasem zolty
    dzieki.... u mnie troche inne objawy ale to nic
    a sluz mam bialy wiec chyba wszystko ok

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Witam..piszę pierwszy raz na tym wątku chociaż podczytuje już od jakiegoś czasu...pisze dzisiaj bo mam pytanie i moze bardziej doświadczone dziewczyny pomoga mi... jestem 2 cykl na clo i wczoraj byłam na usg i lekarz powiedział ze w prawym jajniku są dwa pecherzyki 22 i 24 mm..i chiałam sie zapytać czy przy dwóch pecherzykach zawsze dochodzi do ciązy mnogiej..lekarz cos tam napomkną ze moga byc bliźniaki ale nic wiecej sie nie dowiedziałam i chyba musze zmienic lekarza..wiecie coś na temat dwóch pecherzyków..:)) moze któraś z Was tak miała?

Fan(ka) Avatar asienka:)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    29
    Dziękuję (Otrzymane)
    23
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Cytat Napisał(a) majeka Zobacz post
    Witam..piszę pierwszy raz na tym wątku chociaż podczytuje już od jakiegoś czasu...pisze dzisiaj bo mam pytanie i moze bardziej doświadczone dziewczyny pomoga mi... jestem 2 cykl na clo i wczoraj byłam na usg i lekarz powiedział ze w prawym jajniku są dwa pecherzyki 22 i 24 mm..i chiałam sie zapytać czy przy dwóch pecherzykach zawsze dochodzi do ciązy mnogiej..lekarz cos tam napomkną ze moga byc bliźniaki ale nic wiecej sie nie dowiedziałam i chyba musze zmienic lekarza..wiecie coś na temat dwóch pecherzyków..:)) moze któraś z Was tak miała?
    Witam Majeka
    Po CLO może wystąpic ciąża mnoga ale jak pytałam lekarza jest to mały procent a najczęsciej w naturze jest tak że jak jeden pęcherzyk pęka blokuje on automatycznie inne pęcherzyki no ale cóż natura natura a może byc różnie..... no a w szczegóności w cyklach stymulowanych
    Ja miałam ostatnio tak że pecherzyk umiejscowił się koło małej cysty endometrialnej no i brakło mu miejsca(cysta jest treści twardej a pecherzyk to galaretka) i pękł za wcześnie i tak jak lekarz powiedział było to jajeczko "nie dojrzałe" a na drugim jajniku też miałam pęcherzyk i powiedział że za dwa dni tez będzie z niego owulacja tylko że ja choruje na endometrioze i powiedział ze przy tej chorobie się to zdarza.
    Pozdrawiam

Mama Aniołka(*) 03.04.2011

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Dzieki asienka, czyli niekoniecznie musi byc ciąża mnoga...trochę się obawiam bliźniaków, z jednej strony chciałabym ale z drugiej...:) ale bedziemy chyba próbować na wszystko jedno, jutro lub pojutrze powinnam mieć owulacje, chociaż nie wiem czy to juz nie bedą za duże te pecherzyki skoro wczoraj miały ponad 20mm a jutro już 15 dzień cyklu..

Fan(ka) Avatar mmm...
    PierwszaDrugaTrzecia
    Wpisów do bloga
    12
    Dziękuję (Dane)
    153
    Dziękuję (Otrzymane)
    190
    Lubi (Dane)
    12
    Lubi (Otrzymane)
    21
    Osiągnięcia Zaczynam cieszyć się popularnościąŻywa legenda forumZ pewną  taką nieśmiałościąPierwsza rocznica! Otwieram szampana

Cytat Napisał(a) martuskaa Zobacz post
    dziewczyny czy ktoras z Was brala duphaston w 2 fazie cyklu? czy sa po tym jakies skutki uboczne?
    i czy ktoras mi moze powiedziec jaki powinnien byc sluz po owu?
    ja biorę duphaston już 2 ckl, u mnie nie ma żadnych skutków uocznych
    PCOS + słaba armia,
    6.12 zakwalifikowani do inv w Gamecie Kielce,
    28.01 ICSI, crio 3.03, 8.04
    drugie podejście lipiec 2014

Nasz Kochany Sean :) Avatar sandrahaha
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    2
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Cytat Napisał(a) majeka Zobacz post

mialam podobnie jak ty... jestem po 6 cyklach z clo... ten ostatni byl szczesliwy i mamy jednego malucha wiec nie jest tak ze MUSISZ miec blizniaki po clo... natomiat jest spore prawdopodobienstwo zajscie w ciaze mnoga po clo... szukalam w artukulach pisanych przez lekarzy i jak sie okazuje prawdopodobienstwo ciazy mnogiej wynosi 5-10%... (na marginesie bez wspomagaczy blizniaki rodza sie raz na 85 porodow, a trojaczki raz na 7225 porodow)...
    prawdopodobienstow ciazy mnogiej przy braniu clo dodatkowo zwieksza sie jesli w rodzinie sa blizniaki, albo kobieta jest po 30-tce...

natomiast clo+2 duze pecherzyki+inseminacja=20% na blizniaki...

wiec trzeba sie liczyc z ,,ryzykiem" ciazy mnogiej... nas to nie przestraszylo... bo to przeciez szczescie x2 lepiej miec 2 na raz niz nie miec dzieci wcale-tak sobie powtarzalismy... to byla dla nas szansa... dlugo nie moglam zajsc w ciaze i jak to mowia ,,tonacy brzytwy sie lapie"... no i oplacalo sie i na dodatek jestem zywym przykladem ze po clo nie koniecznie musza byc blizniaki

mama kwietniowa 2006 Avatar martuskaa
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    319
    Dziękuję (Otrzymane)
    279
    Lubi (Dane)
    140
    Lubi (Otrzymane)
    83
    Osiągnięcia Mam pięciu przyjaciół!Znawca forumPierwsza rocznica! Otwieram szampana

Cytat Napisał(a) mmm... Zobacz post
    ja biorę duphaston już 2 ckl, u mnie nie ma żadnych skutków uocznych
    kurde, ja juz sama nie wiem co myslec.... bralam duphaston w pazdzierniku i listopadzie i nie pamietam aby mi cos dolegało, moze nie zwracalam na to uwagi, nie wiem....
    a teraz od 2 dni pobolewaja troszenke piersi, sa takie jakby ciut nabrzmiale i powiekszone i boli podbrzusze i czasem jajnik.... czyzby juz objawy na @, chyba za wczesnie?

Entuzjast(k)a
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    1
    Dziękuję (Otrzymane)
    6
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Ja was kobietki podziwiam .Macie wiare , sile do walki , u mnie niestety z miesiaca na miesiac tej nadziei mniej
    Ewcia trezba mieć wiarę i siłę choć nie jest tak rózowo każda z nas przeckodzi kryzysy i załamania, ale trzeba iść do przodu i wierzyć wierzyc wierzyc że będzie dobrze u każdej z nas u Ciebie też wiec głowa do góry

Fan(ka) Avatar mmm...
    PierwszaDrugaTrzecia
    Wpisów do bloga
    12
    Dziękuję (Dane)
    153
    Dziękuję (Otrzymane)
    190
    Lubi (Dane)
    12
    Lubi (Otrzymane)
    21
    Osiągnięcia Zaczynam cieszyć się popularnościąŻywa legenda forumZ pewną  taką nieśmiałościąPierwsza rocznica! Otwieram szampana

Cytat Napisał(a) martuskaa Zobacz post
    kurde, ja juz sama nie wiem co myslec.... bralam duphaston w pazdzierniku i listopadzie i nie pamietam aby mi cos dolegało, moze nie zwracalam na to uwagi, nie wiem....
    a teraz od 2 dni pobolewaja troszenke piersi, sa takie jakby ciut nabrzmiale i powiekszone i boli podbrzusze i czasem jajnik.... czyzby juz objawy na @, chyba za wczesnie?
    dupfhston to syntetyczyn progesteron, więc objawy mogą być takie jak przed @, co wcale nie znaczy, że przyjdzie, bo równie dobrze mogą świadczyć o fasolce
    PCOS + słaba armia,
    6.12 zakwalifikowani do inv w Gamecie Kielce,
    28.01 ICSI, crio 3.03, 8.04
    drugie podejście lipiec 2014

Zasady pisania postów