reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
A ja bylam dzis u ginekologa i... na lewym jajniku 14mm pecherzyk na prawym 10mmm , endometrium ladne no i .. dostalam progresteron od 16 dc przez 10 dni mam brac a jak sie nie uda to nastepny cykl juz bedzie z clo:-p
No mam nadzieje ze cos zadziala
 
reklama
dupfhston to syntetyczyn progesteron, więc objawy mogą być takie jak przed @, co wcale nie znaczy, że przyjdzie, bo równie dobrze mogą świadczyć o fasolce
dlatego nie nastawiam nie na ciaze a tlumacze to sobie branie lekow i w dodatki pojawil sie lekko brozowy sluz na wkladce wiec to pewnie to po nim, bo coz by innego... nie pozostaje mi nic innego jak cieprliwie czekac 11 dni
 
dlatego nie nastawiam nie na ciaze a tlumacze to sobie branie lekow i w dodatki pojawil sie lekko brozowy sluz na wkladce wiec to pewnie to po nim, bo coz by innego... nie pozostaje mi nic innego jak cieprliwie czekac 11 dni
brunatny sluz? oj czyms mi tu pachnie;-)

:confused:Kochane czy ktoras z was brala Utrogestan?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mialam podobnie jak ty... jestem po 6 cyklach z clo... ten ostatni byl szczesliwy :tak: i mamy jednego malucha :tak::tak: wiec nie jest tak ze MUSISZ miec blizniaki po clo... natomiat jest spore prawdopodobienstwo zajscie w ciaze mnoga po clo... szukalam w artukulach pisanych przez lekarzy i jak sie okazuje prawdopodobienstwo ciazy mnogiej wynosi 5-10%... (na marginesie bez wspomagaczy blizniaki rodza sie raz na 85 porodow, a trojaczki raz na 7225 porodow)...
prawdopodobienstow ciazy mnogiej przy braniu clo dodatkowo zwieksza sie jesli w rodzinie sa blizniaki, albo kobieta jest po 30-tce...

natomiast clo+2 duze pecherzyki+inseminacja=20% na blizniaki...


wiec trzeba sie liczyc z ,,ryzykiem" ciazy mnogiej... nas to nie przestraszylo... bo to przeciez szczescie x2 :-):tak::tak: lepiej miec 2 na raz niz nie miec dzieci wcale-tak sobie powtarzalismy... to byla dla nas szansa... dlugo nie moglam zajsc w ciaze i jak to mowia ,,tonacy brzytwy sie lapie"... no i oplacalo sie :-):tak::tak: i na dodatek jestem zywym przykladem ze po clo nie koniecznie musza byc blizniaki :tak:
sandrahaha dzieki ze opisałaś mi swój przykład...bedziemy próbować dzisiaj i pojutrze i mam nadzieje że sie uda...ja już mam piecioletnia córeczkę a ciąży mnogeij obawiam sie troche dlatego ze jestem drobnej budowy i przy jednym dziecku miałam problemy i nie wiem jak by to było przy dwójce..
 
cześć asieńka ja dzisiaj zaczęłam clo, a w 2 idę do lekarki żeby porozmawiać o badaniu drożności, jesli zadecyduje że robimy już teraz ten cykl będzie stracony :(
 
Witam Was dziewczynki.
u mnie dzis pojawiło sie plamienie,wiec cykl stracony!!!:-(Czyli jednak bedziemy działać z CLO i Encortonem...
Przykro mi:-:)-:)-:)baffled:
 
cześć asieńka ja dzisiaj zaczęłam clo, a w 2 idę do lekarki żeby porozmawiać o badaniu drożności, jesli zadecyduje że robimy już teraz ten cykl będzie stracony :(

Hejka:)
Może jak masz cykl na CLO to lekarka poczeka do następnego cyklu?
Szkoda żeby teraz stracic ten cykl:-(
Tylko napisz 2 co Ci powiedziała!
Pozdrawiam i nie martw się;-)
 
reklama
Do góry