reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Maja, trzymaj się Kochana. Jesteśmy z Tobą.

Kruszka, może faktycznie z czasem mi się odechce staranek, ale i tak póki co nie liczę na nie, bo jak już Wam pisałam, A nie chce mieć więcej dzieci :-(, a i nasze warunki mieszkaniowe na to nie pozwalają, więc pewnie i tak Marysia będzie jedynaczką (nad czym bardzo ubolewam).

Kochane, ja już pewnie nie zajrzę przed Świętami. Chciałam więc Wam i całym Waszym rodzinom życzyć przede wszystkim spokojnych i zdrowych Świąt, pięknych chwil spędzonych z najbliższymi, a dla wszystkich pociech mnóstwa wymarzonych prezentów pod choinką!
 
reklama
Witam Kobietki :) Trochę się tu pozimniało od mojego ostatniego razu :)
Przeglądałam strony i mój ostatni post pod nickiem kami był z Października czyli o matko ponad rok temu ;)
Ale powracam bo temat ciąż i dzieci mi wrócił :-p spodziewamy się trzeciego już potomka :-) niestety znów ciąza na luteinie, ale co tam, damy rade :-D

Co u Was słychać?? Kruszka Franuś już wielki jak moja Natalka ;)
Maju Gratuluje córeczki ;)

Błonka z tego co się orientuję też już ma dwójkę ? ;)

Jak u Was po świętach??

Ah no i szczęśliwego nowego roku
 
Cześć Kami vel Muffinka :-) Gratuluję, który to tydzień? Mam rozumieć, że wróciłas do ...hmmm.. "byłego"? Przepraszam, nie wiem jak to ująć, bo z tego co ostatnio pisałaś, nie było za wesoło.
 
Witam serdecznie,
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :))) samych owocnych starań :)))

Kami gratulacje, spokojnej i bezproblemowej ciąży :)))

Kruszka jak tam u Was? Frań zdrowy? jak jego ząbki??

Anka jak u Ciebie leczenie? Dalej masz problem z tyciem po lekach?

Aneczek jak Marysia? A jak duże macie mieszkanie? My mamy dwa pokoje, ale nie chcę żeby Kacpi był jedynakiem.


Ja po powrocie do pracy nie mam czasu na nic, generalnie pod koniec tygodnia padam na twarz, jeszcze mały ostatnio ciągle nam choruje więc idę do pracy po 3 godzinach snu. Jak byłam na macierzyńskim to wydawało mi sie że to nie możliwe, a ciagniemy już tak 6 miesiąc... Wychodze z domu o 6 wracam przed 17.... Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

PS ciekawe co u Maviki, Pachnącej, Gryzonia???? Gdzie się podziewają
 
Witam się w Nowym Roku :-)
Kamii, kopę lat ;-) Moje gratulacje. Spokojnej ciąży!

Agusiek, współczuję chorób. My raz przechodziliśmy okropny katar i już mi wystarczy chorób. My też mamy 2 pokoje (37m2). Teraz, kiedy Marysia zaczęła raczkować i przybyło zabawek, to czujemy brak miejsca. Poza tym nie mamy balkonu i pranie suszymy w pokoju. Jest ciasno.

Kruszka, jak żyjesz? ;-)

Marysia ma już 7 zębów!!!! 5 wyszło jej w grudniu :szok:. 4 do góry i 3 na dole. Czekamy jeszcze na dolną lewą dwójkę. No i oczywiście pozostałe 12. Poza tym w wigilię zaczęła raczkować. Teraz już idzie jej to w miarę sprawnie, ale nadal ciężko trenuje :-).

No właśnie. Ciekawe co u innych mamusiek. Kiedyś czytałam stare posty, w których Gryzoń pisała, że mają zamiar wyjechać. Ciekawe jak tam Pachnąca z bliźniaczkami? Królowa i Mavika też już daaaawno nie zaglądały.
 
Kruszka- Nadia i Natalka to już przedszkolaki :) Oby dwie dalam do przedszkola bo chodziłam do pracy,a teraz siedzę na l4 ale i tak chodzą obie bo bardzo lubią no i ja nie czuję się za dobrze żeby cały dzień brać udział w wojnie o zabawki ;)
a genetyczne nie wiem kiedy będę miała wizytę mam jutro więc czegoś się dowiem :)
Dziś mi się nie chciało ich odwozić więc mamy dzień lenia ale na samom myśl o zakupach z nimi to mi sie odechciewa .... :-D

Aneczek- Twoje maleństwo to już widzę też w cale nie takie małe ;)
Dobra kobietki a tak w ogóle to do roboty bo zawsze grupowo byłyśmy w ciąży wiec... :-p;-)
 
Kami rzeczywiście nie jesteś na bieżąco ;-) u wielu z nas się pozmienialo i "te" decyzje sa odłożone z rożnych powodów ;-)
 
reklama
Kruszka- no jestem daleko w tyle :)
No nic musze prześledzić forum ;)
Ale cos widze mamusie mało aktywne ;-)
U nas dzis beznadziejna pogoda nic sie nie chce ;(

Dziewczyny a w którym tyg dowiedziałyście sie co bedzie ?
Ja z Nadią dowiedziałam sie w 20tc z Natalią w 18 ale zastanawiam sie czy jest szansa dowiedzieć sie jeszcze szybciej ??

Jestem ciekawa czy mam znosić ze strychu różowe ciuszki dla Neli czy zacząć kupować niebieskie dla Igora :tak:
 
Do góry