reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
A nic takiego :-) Składam podanie o przerwanie wychowaczego i chcę zanieść L4. Jutro mam rozmowę z dyr. Wszystko wie, ale ja też wiem, że boi że ktoś zauważy, że jestem w ciąży.
 
Ale tu spokój!
Kruszka może wrzucisz jakąś fotkę z USG maleństwa?

U nas jakoś leci, ledwo się pochwaliłam gdzieś, że Marta nawet kataru tej zimy nie miała, tak wczoraj skończyła antybiotyk, coś jej już harczało na płuckach. Nie wiem co w powietrzu wisi, bo ja też ostre zapalenie górnych dróg oddechowych, też antybiotyk dostałam. Siostrzenica, siostrzeniec i siostra zapalenie oskrzeli, bratanice mojego M. zapalenie płuc.
Marta coraz bardziej rozgadana, apetyt jej powoli wraca, więc chyba choroba też sobie poszła, aczkolwiek jeszcze od czasu do czasu zakaszle, ale to podobno normalne
 
Kruszka, udało się załatwić wszystko w pracy jak chciałaś? Jak się czujesz?

Ania, coś musiało być, bo moja mama też właśnie chorowała na ostre zapalenie oskrzeli. Dobrze, że już macie to za sobą.

U nas w porządku. Ja mam tylko w głowie mój powrót do pracy. Ciągle o tym myślę i coraz bardziej stresuję, tym bardziej, że ze spaniem to u nas jest w kratkę. Zdarzają się noce, że Marysia śpi bez przerwy 8h, a po kilku takich nocach znowu zaczyna się jazda :crazy:. Już się zastanawiamy czy może w sypialni jest za zimno, tym bardziej, że Marysia non stop się rozkopuje. Tyle, że termometr pokazuje przeważnie 23 stopnie, więc nie jest zimno. Chyba, że jest popsuty. Poza tym coraz śmielej Marysia wstaje przy wszystkim, przy czym się da :-). Widać, że ma jeszcze słabe nóżki, bo się chwieje, ale ćwiczy bez przerwy z uporem maniaka :-D.
 
Aneczek w pracy odpoczniesz ;-) Wiele mam tak twierdzi, ja też czasami :-p Obecnie mamy młyn jak nigdy, bo nam się laska z dnia na dzień zwolniła i dostałam dwa razy więcej roboty. Chodzę każdą sobotę i pracuję każdego wieczoru jeszcze z 2 godziny...
Fajnie, że Marysia już tak sobie radzi, za chwilę będzie biegać, ani się obejrzysz :-D A co do spania to nie myślałaś o kładzeniu jej w śpiworku? To wtedy się nie rozkopie
 
Aneczek będzie dobrze w pracy. Uważam tak jak Ania, odpoczniesz :-)
Dziękuję czuje się dobrze. Trochę się przeziebilam, ale nie zarazam, bo mnie po prostu owiało. Synek jakoś się trzyma póki co.

Foteczki? Bardzo proszę :-) profil i potwierdzenie płci ;-)
 

Załączniki

  • 1426248130051.jpg
    1426248130051.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 40
  • 1426248147734.jpg
    1426248147734.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 41
Kruszka CO JA WIDZE....wieki mnie tu nie było a tuaj taka wiadomość:):):): Gratulacje z ałego serduszka...
Doczytałam ze bedzisz miała synka..:) to podobnie jak ja...u mnie termin miedzy 31 lipca a 2 sierpnia...no i ja jz po usg połówkowym dopiero synek pokazał ze jest synkiem:):)
 
reklama
witam was serdecznie przyjmiecie mnie do swojego grona??

mam stwierdzone PSO mam juz synka o którego starałam sie rok po hsg i stymulacji cyklu się udało ponad rok temu stwierdziliśmy ze chcemy rodzeństwo dla Gabrysia i zaczęły się kłopoty w listopadzie pierwszy cykl z CLO i od razu się udało niestety poroniłam w styczniu 2014r po przerawieniu wszystkiego od czerwca znowu stymulacja i w listopadzie się udało niestety okazało sie ze to ciąża pozamaciczna i potrzebna była operacjsa bo dostałam krwotoku.. teraz juz miałam jedna @ po zabiegu (wywołaną duphastonem) i 18.01 zaczęłam 2 cykl niestety nie mogę doczekać się @ brałam juz 11 dni klimonorm niestety @ nadal nie ma ciąży też brak robiłam tesT ok 35dc co mam teraz zrobić???? wy doświadczone moze coś doradzicie?? dodam że nie chce brać leków z progesteronem żeby nie zaburzyć swoich hormonów bo od nowego cyklu chcę je przebadać
 
Do góry