reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Aniu... Odpieluchowywanie odpuszczone, znowu za wcześnie. Spanie lipa, nie chce spać w swoim pokoju, w swoim łóżeczku. Boi się. W nocy wybiega z krzykiem i od 1-2 spi z nami. Wychodzą mu te 5 i były cyrki z jedzeniem. Ogólnie jestem tą sytuacja zdolowana.
Jeszcze mi młodszy postanowił dokuczyc i ułożył się główka to góry. Od wczoraj duże gimnastykuje, by zachęcić Go do obrotu. Chciałabym uniknąć cesarski.
Poza tym czuje się dobrze, choć coraz ciężej,wyniki mam bardzo dobre. Gin powiedział,że po tym wszystkim już mu się ten spokój należy ;-)
 
kruszka widzę ,ze udało ci się i jesteś już w 31 tygodniu gratuluję, na nocnik zacznie siadać jak dojrzeje moja zaczęła wołać jak miała ,9 miesięcy znasz płeć
 
Kruszka to ty już prawie na końcówce! Super niebawem utulisz drugiego synka :)
Nocnikiem się nie przejmuje - zalapie. Postaw mu go gdzieś w zasięgu, żeby widział i się oswajal a sam w końcu skorzysta :)
Mój ładnie się odpieluchowal za to gada niewyraźnie. Ja wiem co chce ale obcy słyszą tylko belkot :) ot każde dziecko inne :)
Ankka jak Martusia? Dokazuje? Kacper trochę chory to się wyciszyl więc starszy korzysta i rządzi :)
Natka za to ładnie spi w nocy, apetyt ma ale w dzień trzeba w wózku bujac bo spać szydera nie będzie :)
 
jeśli pytasz o małą to 30. 06 już 10 miesięcy a jak Franek? i na kiedy masz termin pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry