reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Ale jak sie ma zmienic?????????? Ten twoj gin to chory jakis czy co??????? Jak nie rosna to juz nie beda rosly!! Mi ledwo na clomidzie rosly moja ginka nie byla zadowolona, temu mi zmienila go na Femare. Ja bym nie czekala szkoda czasu, chyba ze cie olewa bo dzieci juz masz
 
reklama
byc moze ale on i tak jest lepszy od poprzedniej
bo pol roku mnie prowadzila inna i co miesiac powtarzala ze jak w nastepnym nic nie urosnie to stymulujemy i tak to trwalo 6 miesiecy
ten gin troche bardziej konkretny
tu w Uk troszke trudno o dobrego polskiego gina same konowaly co biora kase za nic
a zeby dostac sie do ang. lekarza to za duzo zachodu tym bardziej ze ja mam dwojke wiec kazali by robic i robic az sie trafi.
W sumie to ja bardziej chce od kwietnia bo jak by sie udalo w marcu moze glupia jestem ale bylby termin na grudzien i nikt by do mnie nie przyjechal z Pl do pomocy przy chlopcach jak bym szla rodzic wiec na wszelki wypadek zaczne od kwietnia wtedy juz moge caly rok rodzic. :tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja mam to samo ja w irlandii u nas jedna ginka jest co niedziele wlasnie do niej lece!!! Ale zaczela mnie stymulowac od razu, tak jak mowie tylko nie moge sie tej droznosci doprosic. Ja nie wiem czy to sie udaje tak od razu za pierwszym razem, ja juz 4 cykl koncze i nie czuje zeby sie udalo, ale nie wiem czy powinnam czuc, bo nigdy nie bylam w ciazy. A ty kiedy zgrzalas ze w ciazy jestes z tymi dwoma????? Wczesniej, przed @ czy dopiero jak nie mialas @, to sie kaplas ze cos nie tak??????????
 
Z pierwszym to dopiero sie dowiedzialam w 12t ciazy jak wracalam z pracy i zakrecilo mi sie strasznie w glowie i postanowilam zrobic test za namowa kolezanki
cykle zawsze mialam bardzo dlugie
czasami nawet po 3 miesiace nie maial @
ale wtedy mnie to nie obchodzilo bo nie staralam sie jeszcze
to bylo jakies 7 lat temu
na swieta pojechalismy do PL i tam poszlam sie zbadac do gina tak rytunowo czy wszystko ok bo te dlugie cykle....
i powiedzial mi ze bede miec problemy z zajsciem kiedys poniewaz moje pecherzyki nie rosna
zabardzo sie tym nie przejelam nie wiem czemu moze mloda jeszcze bylam :zawstydzona/y:
wrocilismy do Londynu i moj M na calego bez wyskoku (zawsze bylo z wyskokiem )
no i za 9 mies czyli ostatniego pazdz. urodzil sie Oscar.
Bylismy z poczatku zli bo nie planowalismy jeszcze dziecka
chcielismy sobie narazie jakos zycie poukladac
tym bardziej ze jeszcze w uni nie bylismy a ja bylam na vizie studenckiej i chodzilam codziennie do szkoly i do pracy
chcielismy najpierw cos zaoszczedzic
A z drugim to juz planowalismy i odstawilam tabletki, ktore bralam zaraz od porodu
czyli jakie 2 lata i zaraz w pierwszym miesiacu pamietam to jak dzis to byl 18dc mielismy przytulanko i za 9 miesiecy tez w pazdzierniku ale 22 go :-) ur sie Marcelek.
Teraz jak by sie udalo to na listopad wychodzi :-)
aha dodam ze ja tez z pazdziernika ;-)

Wiem ze za pierwszym razem po clo moze sie nie udac
ale i to sie zdarza
wlasnie sie dowiedzialam ze moja znajoma po pierwszym cyklu z clo wlasnie zaszla i jest w 12tc. a starali sie 2 lata i tez tu nikt nie pomyslal o stymulowaniu ow. a chodzila do paru lekarzy. Ja mysle ze tu wielu przyjechalo za kasa ktorym sie nie powiodlo w PL i w UK szukaja szczescia. A cholera wie ile krzywdy zrobili pacjetka w PL. Moj M mowi na nich weterynarze. ;-)
 
Ostatnia edycja:
Beatka78 te tabletki to ziołowe możesz brac, ona obniżają prolaktyne...Iza dobrze napisała-jest jak mówi. Tylko bierz ile trzeba, nie więcej bo biegunki możesz dostac.

Aj dziewczyny ja tam dziś właśnie biorę 4 dzień clo i nic nie czuję....ide potem na usg...Na niektóre baby wogole clo nie działa
 
beatka no widzisz jak latwo ci poszlo z dwoma dzieciaczkami, doczekasz sie i nastepnego. Ja chcialabym chociaz jedno:-(.


Hurrra!!!! Moj zgodzil sie bez problemu na wszystkie badania, nawet nasienia, a ja tak sie balam go zapytac!!!!!!!
 
cześć babki :)
dawno mnie tu nie bylo bo nie bralam Clo ,ale w tym cyklu znowu sprobuję -ostatni raz bralam w sierpniu czy wrzesniu...
myslalam,ze w tym cyklu sie udalo ,ale ...lipa i tak już rok czasu stuknąl w lutym jak walczymy..

BEATKA- za wysoka prl(prolaktyna) hamuje owulacje,czasem powoduje wyciek z piersi takiego bialego plynu.. lekarz zapisuje wtedy norprolak lub bromergon..mozna też brac Castagnusa ,ale on jest ziolowy i "wolniej " dziala..
widze,ze Ty też o 3 maluszka sie starasz -fajnie :))

AMALFI- brawo dla mężą !!! :))
 
mama czesc!!!!!!!! Ale cie dawno nie bylo!!! U mnie tez nic z tego jak widzisz, tylko cala masa badan do zrobienia!!!! Szukam w necie miejsc gdzie to robic w obrebie mojego miasta albo w moim miescie w polsce oczywiscie, bo tu drogo jak choleracia!!!
 
reklama
cześć babki :)
dawno mnie tu nie bylo bo nie bralam Clo ,ale w tym cyklu znowu sprobuję -ostatni raz bralam w sierpniu czy wrzesniu...
myslalam,ze w tym cyklu sie udalo ,ale ...lipa i tak już rok czasu stuknąl w lutym jak walczymy..

)

mama ale to clo to chyba lekarz Ci przepisuje i pod jego opieką to bierzesz....trzeba uważać na to clo i robić przerwy po 5 czy 6 cyklach...ale napewno to wiecie.Trzymam za ciebie kciuki....fajna taka duża rodzinka...ładny masz awatarek....bardzo sympatyczny.

Beatka no tak jak mama mówi, ale ty masz hiperprolaktynemię?czy tylko trochę odbiega od normy? prolaktyna jest jest wysoka i ją zbijesz bromergonem to naprawdę duże szanse na ciąże...jak jeszcze innego paskudztwa nie ma.

oj baby ale u mnie dziś obiad późno.....a mojego szanownego pana jeszcze nie ma...

dziewczyny kiedy my wreszcie wózki będziemy kupować, co? do jasnej cho...?
 
Ostatnia edycja:
Do góry