reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
dziewczyny... ja mam jeszcze takie doswiadczenie.... w ostatnim cyklu brałam i bromergon i clo i luteine.... okres spoznial mi sie 4 dni.... a luteina powinna wywolac..... robilam test wyszedl negaatywnie.... strasznmie bolaal mnie brzuch i pojawilo sie po 4 dniach plamienie..... nastepnego dnia bol byl straszny i pojawiło sie krwawienie jak podczas okresu. podczas jednego z siusian povzuam ze cos ze mnie wypadlo... to było cos dziwnego.... okres trwal krotko... bylam u lekarza opowiedzialam to i lekarz powiedziala ze prawdopodobnie to było wczesne poronienie.... ale nie wem dlatego? nie zdazyło sie zagniezdzic czy zostalo odrzucone? mialyscie kiedykolwiek podobny problem?
 
dziewczyny... ja mam jeszcze takie doswiadczenie.... w ostatnim cyklu brałam i bromergon i clo i luteine.... okres spoznial mi sie 4 dni.... a luteina powinna wywolac..... robilam test wyszedl negaatywnie.... strasznmie bolaal mnie brzuch i pojawilo sie po 4 dniach plamienie..... nastepnego dnia bol byl straszny i pojawiło sie krwawienie jak podczas okresu. podczas jednego z siusian povzuam ze cos ze mnie wypadlo... to było cos dziwnego.... okres trwal krotko... bylam u lekarza opowiedzialam to i lekarz powiedziala ze prawdopodobnie to było wczesne poronienie.... ale nie wem dlatego? nie zdazyło sie zagniezdzic czy zostalo odrzucone? mialyscie kiedykolwiek podobny problem?
Wczesne poronienia maja miejsce bardzo czesto i nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. A dzieje sie wlasnie dletego, ze nie moglo sie zagniezdzic, albo byla jakas wada genetyczna i organizm to odrzucil...
 
clodi na pewno dysk Ci nie wypadł, bo wież mi że byś nie siedziała przed komputerem i nie pisała do nas! wiem co mówię:tak:;-)

wikula
ja wiem o tym że troche pozniej się czuje! ja też już to przerabiałam...Naprawdę jestem w 88% przekonana że to Ci pomoże...jestes po hsg, jestes po laparo będziesz pewnie stymulowana...mąż ma ok. wyniki no teraz na pewno się uda...znam tyle historii szczęśliwych po laparo:tak::-)twoja na pewno też taka będzie:tak:

Izulka z ciekawością czytam co u ciebie, jak idzie twoje staranie...gdyż twój przypadek jest bardzo podobny do mojego!

Właściwie to ja leżę cały dzień pod kocykiem, z laptopem na kolanach. No ale masz racje z tym dyskiem to przesadziłam.

Dziewczyny mam takie nietypowe pytanie. Od ponad miesiąca coś się dzieje z moimi piersiami, jak ktoś pamięta to pisałam że w święta zaczął się straszny ból sutków który trwał tydzień, potem 2 tygodnie ból całych piersi, teraz jest spokój ale powiększył mi się brodawki i są ciemniejsze. Robiłam od czasu tego bólu 3 testy i nic, no i z resztą 2 razy już okres miałam. Co może być przyczyną takich zmian brodawek? Miałyście może podobny problem?
 
czesc dziewczyny.... długo sie przygladałam waszym wypowiedziom i nareszcie odwazylam sie zarejestrowac ponieważ czytając wasze wypowiedzi uwyzkalam wiele informacji dotyczacych rowniez mnie.... tak szybko opowiem swoja historie... mam 25 lat i jestem 1.5 roku po slubie od maja zaczelismy starac sie o niunia ale bez konsultacji z lekarzem... do jesieni nic nie wychodziło... w listopadzie bylam u lekarza gin, powiedzialam mu ze staramy sie o dziecko i nic. wczesniej zrobilam badania hormonow... oczywiscie prolaktyna podwyzszona.... bezobjawowa poniewaz nie mam wyciekow z piersi. dostalam bromegron i clo i luteine dopochowow.... wiec na poczatek ok.. po 2 cyklach z clo zrobilam ponownie badania i plolaktyna w normie wiec super... zapomnialam dodac ze podczas usg okazało sie ze mam owulacje lecz pecherzyki nie chca pekac... dzis postanowilam przetestowac testy owulacyjne. jestem w 26dc i dzis przyszła paczka z testami i chcialam z ciekawosci sprawdzic jeden. owulacja wypadała mi 30 stycznia.. cykle mam 30dniowe. zrobilam test i wyszła jedna kreseczka wiec negatywny... i tutaj moje pytanie.... czy to oznacza ze pecherzyki nie pekly? bo gdzies wyczytałam ze hormon ktory odpowiada za pekanie pecherzyków utrzymuje sie do okresu, wiec testy owulacyjne nawet po owulacji wychodza pozytywnie... ale to jest moj pierwszy test wiec nie mam doswiadczenia. pozdrawiam wszystkie Panie :)
Witaj w naszym gronie...Trzymam &&&&&& za staranka.

mama05 u Ciebie więc zabukowany listopad jak jesteś w 4 dc, ale ja sobie dziś pójdę dalej w tym pozytywnym myśleniu i chce jeszcze październik, a co! Tyle, że objawów żadnych, więc trochę ciężko z tym myśleniem, ale staram się :-)
Oby mimo wszystko to była fasolka...

Właściwie to ja leżę cały dzień pod kocykiem, z laptopem na kolanach. No ale masz racje z tym dyskiem to przesadziłam.

Dziewczyny mam takie nietypowe pytanie. Od ponad miesiąca coś się dzieje z moimi piersiami, jak ktoś pamięta to pisałam że w święta zaczął się straszny ból sutków który trwał tydzień, potem 2 tygodnie ból całych piersi, teraz jest spokój ale powiększył mi się brodawki i są ciemniejsze. Robiłam od czasu tego bólu 3 testy i nic, no i z resztą 2 razy już okres miałam. Co może być przyczyną takich zmian brodawek? Miałyście może podobny problem?
Nigdy mi się tak nie robiło...bierzesz duphaston lub luteine albo inne wspomagacze? przypomnij mi, bo jestem tak zakręcona, że czasem wszystko mi się myli...Jesli tak, to moze od tego...

Witam dziewczyny z rana...wieczorem nie zaglądałam, bo dosłownie padłam...dziś już podbrzusze trochę mniej mnie boli...przynajmniej na razie...mam 8-9 dpo...jeszcze parę dni i wszytko będzie wiadome...Ale ostatnio mam tak stresujące życie, że chyba nic z tego nie będzie...
 
Ostatnia edycja:
dziewczynki co tutaj tak cicho?? zawsze tak mam ze gdy jest rezerwowy test ciazowy w domu to korci mnie zeby go zrobic..... pomimo ze do @ zostało pare dni... najgorsze czekanie


czekanie jest najgorsze. Moj dzien testowania to jutro ale nie bede marnowac testu bo czuje , ze bedzie @. Nie chce sie nakrecac bo pisalyscie, ze niekoniecznie po dupku tak punktualnie wystepuje @. Teraz biore dupka drugi cykl i w poprzednim po 3 dniach dostalam, zobaczymy czy teraz tez
Asieek to ja trzymam kciuki, żeby wystarczyło trzecie iui i skończyło się pięknym bobasem.

Ja w ogóle tu za Was wszystkie trzymam kciuki, a jak zobaczyłam na innym wątku (na którym się nie udzielam ale podczytuję) że jedna z dziewczyn robiła dziś test i wyszły 2 krechy, to się cieszyłam jak głupi do sera na ten post.

A teraz sobie wmawiam, ze brak objawów to też objaw i wkręcam sobie, że ktoś tam sobie mości gniazdko, tylko może mam o tym jeszcze nie wiedzieć :)
tak samo sobie wkrecam:)) bo te objawy co mam to sa jak na @ hehe

dziewczyny... ja mam jeszcze takie doswiadczenie.... w ostatnim cyklu brałam i bromergon i clo i luteine.... okres spoznial mi sie 4 dni.... a luteina powinna wywolac..... robilam test wyszedl negaatywnie.... strasznmie bolaal mnie brzuch i pojawilo sie po 4 dniach plamienie..... nastepnego dnia bol byl straszny i pojawiło sie krwawienie jak podczas okresu. podczas jednego z siusian povzuam ze cos ze mnie wypadlo... to było cos dziwnego.... okres trwal krotko... bylam u lekarza opowiedzialam to i lekarz powiedziala ze prawdopodobnie to było wczesne poronienie.... ale nie wem dlatego? nie zdazyło sie zagniezdzic czy zostalo odrzucone? mialyscie kiedykolwiek podobny problem?
mialam tak samo w wakacje. ale wtedy bralam tabletki anty i przedluzylam sobie branie non stop bez @ 2opakowania bo jechalam na wakacje to po co mi tam@. Wtedy lekarz jak mialam @co 3 miechy kazal mi sie tabletami przez 3 miechy zresetowac. I te tablety raz bralam raz nie bralam bo mi sie zapominalo i wtedy doszlo to zaplodnienia ale sie nie utrzymalo. Pamietam na podpasce mialam takie dziwne cos. Takie miesko. Mialo ze 3cm. I tez mi Gin pow.ze to moglo byc poronienie.
Witam dziewczyny z rana...wieczorem nie zaglądałam, bo dosłownie padłam...dziś już podbrzusze trochę mniej mnie boli...przynajmniej na razie...mam 8-9 dpo...jeszcze parę dni i wszytko będzie wiadome...Ale ostatnio mam tak stresujące życie, że chyba nic z tego nie będzie...

u mnie dzis 13-14dpo ale tez bedzie lipa:)) chociaz kto wie moze nam sie uda:)) jak nie w tym cyklu to w nastepnym:)) musimy miec glowe do gory ale wiem ze to nie takie latwe

Hope myslisz, ze bol piersi Clodi jest spowodowany lutka badz dupkiem jesli bierze? Bo ja biore drugi cykl dupka i jak zaczynam go brac to mnie piersi kluja i mrowia.
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry:-)
Dziewczyny mam takie nietypowe pytanie. Od ponad miesiąca coś się dzieje z moimi piersiami, jak ktoś pamięta to pisałam że w święta zaczął się straszny ból sutków który trwał tydzień, potem 2 tygodnie ból całych piersi, teraz jest spokój ale powiększył mi się brodawki i są ciemniejsze. Robiłam od czasu tego bólu 3 testy i nic, no i z resztą 2 razy już okres miałam. Co może być przyczyną takich zmian brodawek? Miałyście może podobny problem?
A prl masz w normie? Ona ma wplyw na piersi (choc najczesciej powoduje wyciek z piersi).:dry:
mialam tak samo w wakacje. ale wtedy bralam tabletki anty i przedluzylam sobie branie non stop bez @ 2opakowania bo jechalam na wakacje to po co mi tam@. Wtedy lekarz jak mialam @co 3 miechy kazal mi sie tabletami przez 3 miechy zresetowac. I te tablety raz bralam raz nie bralam bo mi sie zapominalo i wtedy doszlo to zaplodnienia ale sie nie utrzymalo. Pamietam na podpasce mialam takie dziwne cos. Takie miesko. Mialo ze 3cm. I tez mi Gin pow.ze to moglo byc poronienie.
U mnie cos takiego dzieje sie bardzo czesto (tzn wypadajace kawalki mieska;-)), ale nie uwazam, aby to byla fasolka. Predzej zluszczajaca sie sluzowka :dry:
 
Palu Wg ulotki, jednym z działań niepożądanych dupka jest ból i tkliwość piersi...ale czy akurat z tego powodu ją bolą to nie wiem...
Mnie coś znowu kłuje z lewym jajniku...ale tak tylko chwilami...i mam delikatny ból podbrzusza...ale to też nie cały czas...zwykle zaczynało mnie boleć tuż przed @...ale zdaniem mojej ginki to takie bóle są normalne przy wspomaganiu...wiec chyba nie ma co sie nakręcać...
 
reklama
hopee to prawda mnie tez od czasu wspomagania boli mnie caly czas a wlasciwie pobolewa, bo bol to nie jest
 
Do góry