reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Nie biorę nic bo mam przerwę teraz, a jak ostatnio robiłam hormony to wszystkie w normie miałam. Jestem do niczego . Ehhhh...:zawstydzona/y:
 
reklama
Clodi głowka do góry...będzie dobrze...Ja w ostatnim cyklu, gdy brałam plasterki Evra to sutki mnie przez parę dni bolały i to okropnie..i też nie wiem dlaczego...teraz też mnie delikatnie coś pobolewa, ale głównie lewa, więc to też dziwne...hihi
 
Nie biorę nic bo mam przerwę teraz, a jak ostatnio robiłam hormony to wszystkie w normie miałam. Jestem do niczego . Ehhhh...:zawstydzona/y:
Nie przesadzaj! Do niczego jest sprawca tego, ze musimy przez to wszystko przechodzic:wściekła/y:


O mamo - musze isc na zastrzyk!!!:szok::szok::szok:W brzuch!!!!! Juz mi niedobrze:errr:
 
ja sobie sama dawałam zastrzyki w brzuch, to nie boli:))

Maćku - to teraz ładnie hoduj pęcherzyki:))

clodi - jaka znowu do niczego??!! Nawet tak nie mów!! Jesteś fajna babka i tego się trzymaj!!
 
HOPEE- co sie stalo ??
glaszcze.gif


WIKULA- cześć kochana :)

ja dziś po 12.00 polknelam pierwsza tabletkę Clo w sobote kończe a we wtorek do gina-trzymajcie &&&&&&&&&&& zeby pęcholek urósl i zeby bylo ladne endo.....


CLODI- czasem są takie dni zwątpienia i dola,ale nie jesteś do niczego... tule
przytul.gif
 
reklama
Mnie tez boli w tym cyklu tylko lewy cycek, czemu??? Zwylke bola mnie dwa na dupku.

Dziewczyny ile kosztuje dupek w Polsce?????//?? Bo nie wiem czy tu u mnie kupic na 3 miechy od razu czy w polsce dokupic pozniej, moze polska ginka da mi recepte na dupka w Polsce. Tu na szczescie recepta wazna jest 6miesiecy, ufff
 
Do góry