reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ale co robić z tym kalendarzem ? Jak myślicie ? Najchętniej poszłabym za ciosem, ale w sumie coś w tym kalendarzu może być. Wczoraj miałam doła, ale dzisiaj już się z tego wszystkiego śmieje co my w ogóle robimy 😁
Myślę, że powinnaś to olać. To zabobony, nie poparte niczym. Tym którym się to sprawdziło są w grupie 50% którym udało się mieć tą płeć co chcieli i tyle :) o wiele bardziej wierze w odcięcie od owulacji, pH i diete :)
 
Hej. Gratulacje dla Ciebie olasw1!! :) my mieliśmy się zacząć starać od czerwca, niestety chyba nic z tego nie wyjdzie ze względu na mój stan zdrowia. Weronika nie załamuj się, podobno o dziewczynkę trzeba się dłużej starać :)
My dłużej staraliśmy się o syna, w ciążę z córką zaszłam grubo szybciej, nie wiem co ma jedno do drugiego :) I tu i tu starania były 2 dni przed owu i w trakcie bólu owulacyjnego.
 
Dziewczyny macie racje, przecież tak naprawdę będzie to, co nam pisane, tylko że w głowie siedzi mi to, że ten nieszczęsny kalendarz sprawdził mi się przy synku, moja przyjaciółka zaszła w ciążę i też się sprawdziło, również chłopiec, koleżance 2 razy, kuzynce raz, mamie 2 razy na 2 ciążę również się sprawdziło, szwagierce też, natomiast babci 2/3 a teściowej 2/4 . Wiem jak to brzmi, ale tak. Obliczalam to i sprawdzałam 🤣🤣🤣
Jeżeli tak mocno w to wierzysz to pozostaje dac sobie więcej czasu, zastosować odstęp, dietę plus kalendarz i w końcu może się uda.
 
reklama
Wychodzi na to ze nie ma reguły a jest to przypadek.
Niestety obawiam się, że tak 😅 Chociaż oczywiście może być tak, że syn począł się z plemników w owulację, bo te z 2 dni wcześniej nie przeżyły, a u córki przeżyły i zapłodniły, ale to w sumie jest nie do zweryfikowania :D Równie dobrze obydwoje mogą być z 2 dni przed.
 
Do góry