reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
no to fajowo;) ja sobie wyliczylam ze na 13marzec,ale dzis ide do gina na 1wizyte, wiec moze cos sie zmieni z tym terminem;)o kilka dni;)
 
Raportuje, ze nie było przytulania :cool2: Postanowiłam przetrzymac jezscze jeden dzień:sorry2: Nie chciałam ryzykować bo kreska była na tyle słaba, ze bałam się ze nic z tego nei bedzie.

Zaraz zrobię test i zobaczymy co wyjdzie:tak::rolleyes2:
 
zrob test jeszcze weiczorem. Ale moze zacznij juz dzialac tzn wieczorem po tescie;)


Tak jest :-) Taki własnie mam plan. Robie test i bez wzgledu na wynik działam.
Mysle sobie ze ten test moze byc jakis inny niz Ty robilaś Eni. Jest na pewno inny niz ja robilam w poprzednim miesiacu. Moze jest jakos inaczej wyczulony i nagle jutro pokaze mi dwie ciemne kreski:crazy: Ten który ja robiłam w poprzednich cyklach tez zmieniał nateżenie kreski kazdego dnia.

Ja mam ten(opakowanie jest zielono biale):
TESTY OWULACYJNE ~ 20 SZTUK ~ ~ WYSYŁKA W 24H ~ ~ (210174183) - Aukcje internetowe Allegro

Jak wuzyta u gina? :rofl2:
 
Wczoraj było przytulanie mimo, ze kreska była bladziutka.
13ubp2

Dzis boli mnie brzuch, kreska jest juz troche mocniejsza, choć nadal sporo bledsza od kontrolnej :dull:
 
reklama
Wymiekam normalnie :sorry: Nie wiem co myślec. Zrobiłam test , kreska jest słaba, w sumie taka jaka była, moze minimalnie ciemniejsza:shocked2: Boli mnie coraz mocniej lewy jajnik.

Eni, dziewczyny co robić?
Dać spokój czy działać. Co radzicie?:-p
 
Do góry