reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dzis nie dzialaj ale zatestuj jeszcze weiczorem jak nadal bedzie slaba to dzialja jutro, a jak mocni4jsza to dzis
 
reklama
dzis nie dzialaj ale zatestuj jeszcze weiczorem jak nadal bedzie slaba to dzialja jutro, a jak mocni4jsza to dzis

dzieki Eni, ze jezscze tu zaglasz:-)

Kurcze boję się "przytulania" w te dni bo mam wrazenie ze balansuje na granicy ryzyka:dull:

NO ale teraz czysto matematycznie (na podstawie ksiaki od Ciebie:cool:)
1. Przytulanie wczoraj (czwratek) godz.22. Pleminiki żeńskie zyja 3-5 dni, meskie 24 h. Czyli meskie zyja do dzis do 22, babskie do 22 w niedziele.:shocked2: Kreska jest jasna wiec do jajeczkowania moze byc jezscze moze dwa czy trzy dni. No sama nie wiem bo nei znam tycg testów ktore mam teraz:confused: Czy kreska bedzie zmieniałanatezenie czy po prostu pewnego dnia bede dwie ciemne kreskiii. Tego się boje najbardziej..

2. Przytulanie poprzednie było w środę tez ok 22. Pleminiki z tamtego przytualnia były mocne bo było 4 dni przerwy. Zakładam wiec ze damskie mogę zyc nawet 5 dni, a meskie 24h. Czy te meskie juz wygineły(wczoraj:cool2:) a babskie nadal zyją. I tak do niedzieli:-) Wiec suma sumarum tez niedziela.

Tak to wszytsko pisze bo glosno myśle:-p

3. Pytanie czy robić akcję dziś czy nie ? Chyba robic bo i tak test owu pokazuje ze owulacja bedzie za 24-36 h wiec nawet jesli dziś wieczorem np. o 20 byłaby akcja a jutro rano np. o 8 test pokazałby dwie kreski (12 godzin pozniej) to i tak owulacja bylaby za 24-36 h. wiec raczej meskie by juz wymiękły :-p

Ma to sens ?
 
Kreska bardzo słaba. Wiec wstryzmuje sie od działania dziś:sorry: Nie wiem co robić :dry:

Chyba jednak bedzie 30 dniowy cykl:confused:
kYelp2
 
dzis sie wstrzymaj aby nasienie wzmocnic, bo plemniki wygina do tej owulacji i nie bedzie ciazy. Zatestuj jutro i wtedy pomyslimy, ja tez myslam ze moje testy mi nie wskaza kreski,ale jednak wskazaly wiec sie nie denrwuj tylko spokojnie testuj;) chlopca jest latwiej celowac bo nie tzreba az tak sie pilnowac:)
 
dzis sie wstrzymaj aby nasienie wzmocnic, bo plemniki wygina do tej owulacji i nie bedzie ciazy. Zatestuj jutro i wtedy pomyslimy, ja tez myslam ze moje testy mi nie wskaza kreski,ale jednak wskazaly wiec sie nie denrwuj tylko spokojnie testuj;) chlopca jest latwiej celowac bo nie tzreba az tak sie pilnowac:)


No wiec dalej zdaje relacje:shocked2:
Przytulania nie było wczoraj. Dziś robiłam test. kreska jest nadal bardzo blada. Minimalnie bardziej widoczna ale nadal trzeba niemal sie przyglądać zeby ja zobaczyc. Takze przytulanie wstrzymane. testuje po połodniu.
Brzuch nadal mnie podoblewa i kłuje.

Nasienie juz mocniejsze. Bo juz ok 36 godzin. Do wieczora bedzie miało 48 wiec super.
Jesli kreska bedzie nadal słaba to wstrzymuje sie do akcji i testuje jutro rano.

Eni dobrze myślę?

Chyba mój cykl wyglada jednak tak:

kYelp2


A co jesli jutro rano bedzie nadal kreska słabo widoczna ?:shocked2:
 
chlopczyk to bardzo prosta sprawa:) przytulanie w owulacje i juz, no abstynencja przed tylko w owulacje. a owulke wyznaczysz testami owulacyjnymi:)
 
reklama
wiem ze to jest skomplikowane, ciezko wyliczyc aby bylo dobrze;) 3mam kciuki

Wczoraj kreska była jezscze słaba.Ale było nieplanowane :sorry2::zawstydzona/y:przytualnie bardzo późno w nocy:cool2:. Przerwa od poprzedniego przytualnia to ok 60 godzin.

Dziś kreska jest znacznie mocniejsza:tak: Wrecz wyraźna, ale jezscze nie taka jak testowa.

Robić przytulanie czy nie? No i chyba najlepiej jak najpóźniej żeby nasienie było mocniejsze:sorry2: Choć teraz to chyba wielkiej mocy juz nie nabierze nawet do wieczora bo poprzednie było o 4 rano:cool2: Wiec nie wiem czy jest sens:sorry2:
 
Do góry