Strona 19 z 8714 Pierwszy 918192029 Ostatni
181. do 190. z 87137
    Camy_4
    Guest

Domyślnie Odp: Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

NiaNia jak sie czujesz ? ciagle boli brzuch ? mnie dalej kluje, zdecydowanie bardziej lewa strona.

Fan(ka) Avatar NiaNia
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    1
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    1
    Osiągnięcia Prawie, jak w domu

Domyślnie Odp: Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cytat Napisał(a) Camy_4 Zobacz post
    NiaNia jak sie czujesz ? ciagle boli brzuch ? mnie dalej kluje, zdecydowanie bardziej lewa strona.

Mnie tez i to tez lewa strona Byłam w lazience własnie, sluzu nie mam juz w sumie. Ale nadal boli.
    Kurcze wiesz mam przeczucie że to coś znaczy...Nawet nie chce pisać nic wiecej ale to chyba nie jest normalne, że tak kłuje cały czas, i to tyle dni!! ..:dull:

Camy_4
    Guest

Cytat Napisał(a) NiaNia Zobacz post
    Mnie tez i to tez lewa strona Byłam w lazience własnie, sluzu nie mam juz w sumie. Ale nadal boli.
    Kurcze wiesz mam przeczucie że to coś znaczy...Nawet nie chce pisać nic wiecej ale to chyba nie jest normalne, że tak kłuje cały czas, i to tyle dni!! ..:dull:
    ja mam ciagle "serek"
    ja sie boje nawet myslec tak zeby nie zapeszyc
    no i tak sobie mysle - czy my sie nakrecamy ?

Camy_4
    Guest

aha! zdecydowanie bardziej mnie kluje jak chodze, jak siedzie jest lepiej. a u Ciebie ?

Fan(ka) Avatar NiaNia
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    1
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    1

Cytat Napisał(a) Camy_4 Zobacz post
    aha! zdecydowanie bardziej mnie kluje jak chodze, jak siedzie jest lepiej. a u Ciebie ?
    Mnie chyba cały czas podobnie Ja to odczuwam jak ból przed @, cały dół brzucha, boli prawie ciągle.

Wczesniej bardziej czułam janiki , bół kłucia jajników. Teraz jajniki tez czuje ale jakby ognisko bólu przeniosło się na całe podbrzusze.

jezu...

co do temperatury, to doczytłam dziś ze temperatura podnosi się 6 dni po zapołodnieniu bo wtedy się zagnieżdza to wszystko i uwalnia się jakiś hormon który podnosi temperaturę. Teoretycznie w tym czasie mozna by było zrobić test ciązowy, bo przeciez sa takie co wyłapują juz ciaze 6 dniową.
    Ale ja olewam i wytrzymuje conajmniej do środy 8 sierpnia (31 dzień cyklu)

A Ty?

Camy_4
    Guest

Cytat Napisał(a) NiaNia Zobacz post
    Mnie chyba cały czas podobnie Ja to odczuwam jak ból przed @, cały dół brzucha, boli prawie ciągle.

Wczesniej bardziej czułam janiki , bół kłucia jajników. Teraz jajniki tez czuje ale jakby ognisko bólu przeniosło się na całe podbrzusze.

jezu...

co do temperatury, to doczytłam dziś ze temperatura podnosi się 6 dni po zapołodnieniu bo wtedy się zagnieżdza to wszystko i uwalnia się jakiś hormon który podnosi temperaturę. Teoretycznie w tym czasie mozna by było zrobić test ciązowy, bo przeciez sa takie co wyłapują juz ciaze 6 dniową.
    Ale ja olewam i wytrzymuje conajmniej do środy 8 sierpnia (31 dzień cyklu)

A Ty?
    nie ma co robic za wczesnie testu, tak mysle zrobilam z lolkiem 3 dni przed planowa @ i byl negatywny - z rozpaczy sie prawie upilam...
    po tygodniu zrobilam drugi test i wyszedl pozytywny no i do porodu zastanawialam sie czy wszystko jest ok przez to "picie"
    troche licze ze jak wyjade to nie bede tak "przezywala" i sie nakrecala, ze moze jednak sie udalo co ma byc to bedzie! jak nie teraz to za kilka miesiecy - mam nadzieje

Mam dwóch łobuziaków ;) Avatar Dorota27
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    13
    Dziękuję (Otrzymane)
    12
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    1
    Osiągnięcia Żywa legenda forumZ pewną  taką nieśmiałościąPierwsza rocznica! Otwieram szampana

Dziewczyny, rozczarowanie ma naprawdę dużą moc . Jak byłam w ciąży z Dawidkiem byłam święcie przekonna,że to będzie mała Wiktoria. Jak się dowiedziałam,że jednak chłopak byłam tak zaskoczona,że ponad miesiąc zabrało mi żeby się przestawić na chłopca!!!!!!!! Dlatego teraz też się strasznie boję, jak zareaguję jeśli będzie znowu syn . Ale wiecie co. Nawet jeśli tak będzie to przynajmniej będę miała świadomość,że naprawdę zrobiłam co w mojej mocy,żeby mięć córcię. Jeśli nie wyjdzie po mojej myśli to znaczyć będzie,że tak było mi pisane i już.
    Tak naprawdę liczą się tylko dwie rzeczy:
    * Zeby zajśc w @
    i * żeby maleństwo BYŁO ZDROWE
    reszta zależy od Boga .
    A te nasze nakręcanie jest naprawdę straszne ale i przemiłe zarazem .
    Życzę wam wszystkim powodzenia i żebyśmy już wkrótce pisały sobie jak to czujemy się w @, ile przytyłyśmy itd.

Camy_4
    Guest

Cytat Napisał(a) Dorota27 Zobacz post
    Dziewczyny, rozczarowanie ma naprawdę dużą moc . Jak byłam w ciąży z Dawidkiem byłam święcie przekonna,że to będzie mała Wiktoria. Jak się dowiedziałam,że jednak chłopak byłam tak zaskoczona,że ponad miesiąc zabrało mi żeby się przestawić na chłopca!!!!!!!! Dlatego teraz też się strasznie boję, jak zareaguję jeśli będzie znowu syn . Ale wiecie co. Nawet jeśli tak będzie to przynajmniej będę miała świadomość,że naprawdę zrobiłam co w mojej mocy,żeby mięć córcię. Jeśli nie wyjdzie po mojej myśli to znaczyć będzie,że tak było mi pisane i już.
    Tak naprawdę liczą się tylko dwie rzeczy:
    * Zeby zajśc w @
    i * żeby maleństwo BYŁO ZDROWE
    reszta zależy od Boga .
    A te nasze nakręcanie jest naprawdę straszne ale i przemiłe zarazem .
    Życzę wam wszystkim powodzenia i żebyśmy już wkrótce pisały sobie jak to czujemy się w @, ile przytyłyśmy itd.
    Dorotko musze sie z toba zgodzic. Wlasnie sobie pomyslalam ze jesli sie uda i bedzie znowu synek to bedzie mial juz duzo rzeczy po Lolku - ubrania, zabawki,itp. Wiec najwazniejsze zeby byl zdrowiutki. Chyba teraz lepiej by bylo jakbym sie nastawila na poczatku na chlopca, a pozniej najwyzej bardzo milo zaskoczyla
    Tylko ze najpierw trzeba jeszcze zajsc...

Mam dwóch łobuziaków ;) Avatar Dorota27
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    13
    Dziękuję (Otrzymane)
    12
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    1
    Osiągnięcia Żywa legenda forumZ pewną  taką nieśmiałościąPierwsza rocznica! Otwieram szampana

Otóż to Camy. Po prostu "pozachodźmy" w @ a reszta będzie jak ma być (chociaż fajnie by było, żeby po naszej myśli haha ).
    Ja jutro zaczynam robić testy. Może ciutkę za szybko jak na moją długość cyklu, ale teraz pracuję więcej niż zwykle, więc nie wiem czy mi się coś nie poprzestawia.

Fan(ka) Avatar NiaNia
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    1
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    1

Czesc Jak u Was sytuacja?

Mnie przez weekend pobolewał brzuch (doł brzucha+jajniki, zwłaszcza lewy) prawie przez cały czas. W niedziele jakby bylo spokojniej. Dziś nadal od "czuję " Wiecie co chyba nie wytrzymam do przyszłego tygodnia i zrobię test w nablizszy weekend w niedziele bedzie wypadał 28 dzień cyklu (na 30)
    Nie wiem czy to najlepszy pomysł