reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hmm..powiedzcie mi, czy to normalne, że bolą mnie coraz mocniej piersi, kuje jajnik, a w szyjce jest bardzo mięciutko? emp.nie mierzę, ale na moje "oko" cały czas jest podwyższona. TZaznaczam że jest 5 dzień @! Ten poprzedni cykl jest tak pokićkany, długi nawet przy luteinie(testy przed @ ujemne) Kurcze..może to owu,albo coś..nie mogę sprawdzić, bo testy owulacyjne jeszcze mi nie przyszły..pewnie się wszystko poprzesuwało..

A..przestudiowalam książeczke "chłopiec czy dziewczynka" faktycznie najistotniejsze jest podsumowanie..Ech,niełatwo "zmajstrować" dziewuszkę. No ale..może się uda. Pozdrowionka
 
reklama
hmm..powiedzcie mi, czy to normalne, że bolą mnie coraz mocniej piersi, kuje jajnik, a w szyjce jest bardzo mięciutko? emp.nie mierzę, ale na moje "oko" cały czas jest podwyższona. TZaznaczam że jest 5 dzień @! Ten poprzedni cykl jest tak pokićkany, długi nawet przy luteinie(testy przed @ ujemne) Kurcze..może to owu,albo coś..nie mogę sprawdzić, bo testy owulacyjne jeszcze mi nie przyszły..pewnie się wszystko poprzesuwało..

A..przestudiowalam książeczke "chłopiec czy dziewczynka" faktycznie najistotniejsze jest podsumowanie..Ech,niełatwo "zmajstrować" dziewuszkę. No ale..może się uda. Pozdrowionka


Kasiu a moze to ciążą ?:szok::tak::cool2:
Tamten cykl porabany, skąpe krawienie..Kasiu a moze kup w patece chociaż ten pakiecik 5 testów owu, najtańszy kosztuje ok 20 zł. Szkoda by było przegapić "ten" moement :blink:
 
no właśnie,szkoda przegapić ważny moment. Ech, nasze organizmy płatają nam czasem figla (i testy również). No nic, czekam na dzisiejszą pocztę. Najgorsze że mój mężulo wyjeżdza w czwartek do niedzieli. No najgorsze,jak ma się już wiedzę teoretyczną, a nie da się wykorzystać w praktyce ;)

NiaNia-test możesz zrobić wcześniej, choć duże prawdopodobieństwo że nie wyjdzie, to się nie załamuj jak coś. No ewentualnie bete, to juz na pewno pokaże
 
Wiecie co mam jakieś znaki.. :-p:szok::confused: Chciałam wejsc na forum i nagle strona otworzyła mi się na kalkulatorze ciązy :szok:
Wpisałam wiec to co przez przeznaczenie chcialo i :

Kalkulator ciąży

Pierwszy dzień ostatniej miesiączki 9 lipiec
Dzień poczęcia
Przeciętna długość cyklu dni 30 dni

Przybliżony termin porodu to 16 kwietnia 2008 roku. znak zodiaku: Baran
Dziś jest 4. tydzień 1. dzień ciąży. Kalendarz ciąży BabyBoom: Czwarty tydzień
Zagnieżdżenie


W czwartym tygodniu ciąży (ok. 5 dni po poczęciu) następuje zagnieżdżenie W tym okresie niektóre kobiety - szczególnie wrażliwe na zmiany hormonalne - mają złe samopoczucie, mogą także obserwować niewielkie krwawienie.


Ty
Możesz czuć się zmęczona i rozdrażniona - choć nie jest to regułą. Niektóre kobiety mogą na tym etapie ciąży odczuwać szczególnie silne objawy napięcia przedmiesiączkowego: powiększone piersi, wzrost wagi ciała, napięcie podbrzusza, częste oddawanie moczu, zmiany nastroju i zmęczenie. Miesiączka wydaje się tuż tuż... ale nie nadchodzi. Może jesteś w ciąży?


Twoje dziecko
Witamy... zarodek
W wieku dwóch tygodni od zapłodnienia Twoje dziecko zyskuje oficjalne miano zarodka. Zaczyna tworzyć się łożysko, dzięki któremu dziecko będzie się odżywiać. 21 dnia po poczęciu rozpocznie pracę malutkie serduszko, które będzie rytmicznie pompować krew.

:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::confused2:
 
Hej kobietki!
Ja już drugi dzień robię testy owu. Mam jasną, ale nie bladą kreseczkę. Przytulanie było wczoraj z rana i będzie jutro wieczorkiem i ewentualnie w środę:-). Później koniec tego dobrego. Liczę,że te jutrzejsze przytulanie będzie miało swoje skutki. Bo za ok 5 dni powinnam mieć owu,chociaż to różnie bywa. Będę robić testy i przyglądać się tej sprawie:tak:.
Trochę się boję, bo pracuję ciężko a już mam za sobą jedno poronienie :-(, ale to było jeszcze przed Dawidkiem. Więc będę robić testy ciążowe najszybciej jak się da i ewentualnie powtórzę je ze 2-3 razy tak dla pewności. Jak zajdę w @ odrazu rezygnuję z pracy dla bezpieczeńtwa!!!!!!!!!
Mam nadzieję,że w was już się gnieżdżą małe fasolki:-p.
 
Hej kobietki!
Ja już drugi dzień robię testy owu. Mam jasną, ale nie bladą kreseczkę. Przytulanie było wczoraj z rana i będzie jutro wieczorkiem i ewentualnie w środę:-). Później koniec tego dobrego. Liczę,że te jutrzejsze przytulanie będzie miało swoje skutki. Bo za ok 5 dni powinnam mieć owu,chociaż to różnie bywa. Będę robić testy i przyglądać się tej sprawie:tak:.
Trochę się boję, bo pracuję ciężko a już mam za sobą jedno poronienie :-(, ale to było jeszcze przed Dawidkiem. Więc będę robić testy ciążowe najszybciej jak się da i ewentualnie powtórzę je ze 2-3 razy tak dla pewności. Jak zajdę w @ odrazu rezygnuję z pracy dla bezpieczeńtwa!!!!!!!!!
Mam nadzieję,że w was już się gnieżdżą małe fasolki:-p.

Dorotka trzymam kciuki!
Wytrzymaj najdłużej jak się da. Niech kreska bedzie ciemniejsza:tak: Musi być wyraźniejsza. Nie marnujcie nasienia bo ono dojrzewa 48 h i jezscze troche musi poleżeć w jądrach. test rób najlepiej dwa razy dziennie.

Ja w końcu nie wiem czy zafasolkowałam bo:
- jestem jakaś naminowana
- brzuch mnie boli na @
- wyskoczyła mi krosta:szok: ( u mnie raczej się to nie zdarza, czasami przed @)
- mam ogromny apetyt i w dodatku jakąś wiekszą niz normalnie ochote na słodycze

Jak nic szykuje mi się @ :shocked2::sorry2:
 
Dorotka trzymam kciuki!
Wytrzymaj najdłużej jak się da. Niech kreska bedzie ciemniejsza:tak: Musi być wyraźniejsza. Nie marnujcie nasienia bo ono dojrzewa 48 h i jezscze troche musi poleżeć w jądrach. test rób najlepiej dwa razy dziennie.

Ja w końcu nie wiem czy zafasolkowałam bo:
- jestem jakaś naminowana
- brzuch mnie boli na @
- wyskoczyła mi krosta:szok: ( u mnie raczej się to nie zdarza, czasami przed @)
- mam ogromny apetyt i w dodatku jakąś wiekszą niz normalnie ochote na słodycze

Jak nic szykuje mi się @ :shocked2::sorry2:


Oby tak było NiaNia! Czekam na szczęśliwe wieści już wkrótce:-D. Dzisiaj moja kreseczka była bez zmian, więc jeszcze się wstrzymam do jutra z tym przytulaniem:-p. Z prognoz mojego paseczka owu wynika,że jeszcze 4 dni do owu,więc lepiej będzie jak odczekam jeszcze jeden dzień, tak dla pewności. Liczę,że przez 3 dni albo i dłużej pożyją plemniczki skoro teraz mają czas na regenerację:sorry2:. A kiedy konkretnie spodziewasz się (miejmy nadzieję,że nie) ewentualnej miesiączki? Kiedy robisz sobie teścik ciążowy?
 
Oby tak było NiaNia! Czekam na szczęśliwe wieści już wkrótce:-D. Dzisiaj moja kreseczka była bez zmian, więc jeszcze się wstrzymam do jutra z tym przytulaniem:-p. Z prognoz mojego paseczka owu wynika,że jeszcze 4 dni do owu,więc lepiej będzie jak odczekam jeszcze jeden dzień, tak dla pewności. Liczę,że przez 3 dni albo i dłużej pożyją plemniczki skoro teraz mają czas na regenerację:sorry2:. A kiedy konkretnie spodziewasz się (miejmy nadzieję,że nie) ewentualnej miesiączki? Kiedy robisz sobie teścik ciążowy?


No czesc :cool:Jestem :rofl2:

Dorotka wytrzymaj jak najdłuzej. Ja mialam podobnie, niech kreska bedzie wyraźna :tak: Jak wytrzymałam dzieki Eni - to ona wspierała mnie na duchu :tak: I wiesz co... nie wiem czy sie jednak nie udało:cool2::-p bo
mierzyłam dziś temepraturę rano w pochwie (jezu ale to brzmi"pochwa":blink:) i mam 36,9 :szok::szok::szok: Bede mierzyć dalej..:cool:
Co myślicie ?:cool2:

Dorotka to mój suwaczek :tak:
Boziu zostało mi jezszce 6 dni do testowania. Nie wiem czy wytrzymam, zwłaszcza, ze ta temperatura jest wysoka. Myslicie ze jak zrobię w sobotę (trzy dni przed to bedzie ok?)

cLj8p2
 
NiaNIa zrob beta HCG to bedziesz miec pewnosc, test moze Ci wyjsc nawet po tydzien po terminie, wiec przynajmniej bedziewsz miec pewnosc. beta HCg wychodzi juz 10dni po zaplodnieniu i wynik jest pewny.
 
reklama
Do góry