reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Melduje sie. Temp dzień 5 - 37 stopni :-):-):-)Test ciązowy - pokazał druga kreske bledziusieńką, taką że musiałam się pod światło przyglądać żeby ją zobaczyć.. wiec nie zaliczamy póki co :cool2:
 
NiaNia,testuj rano,dawaj znać koniecznie.Uff..podtrzymaj nas na duchu że jednak te testy dzialają..i są coś warte (nie tylko te kilkadziesiat złotych).POWODZENIA
Melduje że u mnie ta druga krecha,prawie w ogole niewidoczna..Jutro męzylo wraca..wiec raczej "zdążymy" wiec moze krecha sie pojawiac mocniejsza

Testuj i wstryzmuj sie od działania żeby nasieneienie było mocniejsze :tak::cool:
 
Melduje sie. Temp dzień 5 - 37 stopni :-):-):-)Test ciązowy - pokazał druga kreske bledziusieńką, taką że musiałam się pod światło przyglądać żeby ją zobaczyć.. wiec nie zaliczamy póki co :cool2:


NiaNia
JAK TO NIE ZALICZAMY??? ZAAAAAAAAAALICZAMY!!! YES YES YES (jak powiedział jeden..brr..pan) Poczekaj 2 dni i rób ponownie..ale to już pewne. Jejciu,superancko. WIesz co..ale motywujesz kobietko (przestudiowałam od początku wszystko jak kierowała Cię eni)
Tylko nie znikaj z tego wątku na razie ;)
A u mnie..bledziutka krecha nadal. Zobaczymy jeszcze po poludniu. A dziś wraca męzulo..i jak tu czekać? hę? Łatwo powiedzieć
 
Melduje sie. Temp dzień 5 - 37 stopni :-):-):-)Test ciązowy - pokazał druga kreske bledziusieńką, taką że musiałam się pod światło przyglądać żeby ją zobaczyć.. wiec nie zaliczamy póki co :cool2:

NaiNia jeśli jednak zobaczyłaś dwie krechy to raczej będzie super news dla nas :-)!!!!!!!!!!!
Ale póki co zrób jeszcze za dwa dni jeszcze raz żeby potwierdzić. A utrzymująca wysoka temp też wygląda obiecująco.
Myślę,że jednak ci się udało, ale póki co staraj się tak nie nakręcać na tą myśl póki nie powtórzysz testu i drugą kreskę zobaczysz dużo wyraźniej.
 
Nie wytrzymałam i dzisiaj wyjątkowo zrobiłam test tez o 10.00:-p. Nadal nie jest to co trzeba:wściekła/y:. Zrobię jeszcze standardowo o 17.00. Może wreszcie się coś zmieni:dry:. Śluzu jak na razie dzisiaj nie widać.
Ciężkie te życie, jak się planuje maleństwo, a jeszcze gorzej gdy próbuje się na dziewczynkę.
Raport złożę jeszcze wieczorkiem.
 
NiaNiaJAK TO NIE ZALICZAMY??? ZAAAAAAAAAALICZAMY!!! YES YES YES (jak powiedział jeden..brr..pan) Poczekaj 2 dni i rób ponownie..ale to już pewne. Jejciu,superancko. WIesz co..ale motywujesz kobietko (przestudiowałam od początku wszystko jak kierowała Cię eni)
Tylko nie znikaj z tego wątku na razie ;)
A u mnie..bledziutka krecha nadal. Zobaczymy jeszcze po poludniu. A dziś wraca męzulo..i jak tu czekać? hę? Łatwo powiedzieć

NaiNia jeśli jednak zobaczyłaś dwie krechy to raczej będzie super news dla nas :-)!!!!!!!!!!!
Ale póki co zrób jeszcze za dwa dni jeszcze raz żeby potwierdzić. A utrzymująca wysoka temp też wygląda obiecująco.
Myślę,że jednak ci się udało, ale póki co staraj się tak nie nakręcać na tą myśl póki nie powtórzysz testu i drugą kreskę zobaczysz dużo wyraźniej.

Dzięki, że jesteście...Duzo mi lepiej i raźniej, bo i tak o niczym innym nie myśle :-p
Ciagle wyciagam z kosza na smieci test i na niego patrzę :cool2: no jest ta druga , słabiutka ale jest:tak:
Powtórzę jezszcze we wtorek:tak:

Kasiu obiecuje, ze nie zniknę z tego watku nawet jesli mi się udało. Czerpię jakoś nakręcającą przyjemnosc z tego zeby podtrzymywać na duchu innych:-) Z resztą jezscze nie ma "moich" ;-)kwietniówek :-p
Urzeduje tez na lipcowych mamach 2005:tak:, choć dziewczyny nic nie wiedzą...:cool2:
Cieszę się że Was mam :-)

Nie wytrzymałam i dzisiaj wyjątkowo zrobiłam test tez o 10.00:-p. Nadal nie jest to co trzeba:wściekła/y:. Zrobię jeszcze standardowo o 17.00. Może wreszcie się coś zmieni:dry:. Śluzu jak na razie dzisiaj nie widać.
Ciężkie te życie, jak się planuje maleństwo, a jeszcze gorzej gdy próbuje się na dziewczynkę.
Raport złożę jeszcze wieczorkiem.

Czekamy na raport:tak:Pamietaj bądź cierpliwa :cool:;-)"Zrobimy" razem córeczkę dla ciebie;-):-D
 
reklama
Do góry