reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
poczęsci dostosowałam sie;)..teraz zobaczymy czy teoria pokrywa się z praktyką:)..rzeczywistością:)
 
Jak będziemy się już starać, to spróbujemy zaplanować płeć naszego dziecka :) Wróżono mi chłopca - ciekawe, czy się sprawdzi ? :D
Ale najważniejsze oczywiście jest to, żeby dzidzia była zdrowa :) A szczęścia będzie tyle, że.... :D
 
Hej laski,ja powiem wam szczerze,ze chial bym pierwsza dziewczynke,moj maz pragnie bardzo miec mala kiezniczke,ale jak by byl chlopiec pierwszy to i tak bedzie dobrze,bedzie zawsze starszym bratem,wazne aby malenstwo bylo ZDROWE ;)Powiem wam,ze w glebi serca pragnela bym najbadziej bliznaki,parka byla by idealna,w rodzine u mnie sa bliznaki co drugie pokolenia,wiec jest mal szansa ze wypadnie na mnie lub kuzyna.Zobaczymy,bedziemy myslec jak bede juz w ciazy,oj tak pragne palenstwa ;D pozdrawim
 
KA milka,bardzo podoba mi sie twoja fotka po imieniem(dzieciaczek w rekach)jest cudowan,widzial kiedys kaledarz z takimi artystycznymi fotkami,superowe!!!! :laugh:
 
reklama
Do góry