reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Kinga, odpisałam już :-), w takim razie miłego wypoczynku! :-) Mój M też ma dziś wolne, wziął cały tydzień a potem 2 tygodnie ojcowskiego więc Krzysiu nareszcie będzie miał tatusia całymi dniami :-) ...jutro z samego rana badania krwi (muszę powtórzyć morfologię, sód, potas i układ krzepnięcia gdyż anestezjolog chce świeżutkie wyniki), w środę przed 10-tą wizyta w szpitalu a w czwartek liczę na Wasze kciuki bo już mi się CC śni po nocach.
 
Piranha trudno wyczuć który to dzień po bo testy mi fiksowały w tym cyklu także owu mogła być 9 dc albo 18dc a dzisiaj mam 23dc więc zgaduj zgadula :-)
 
andziak trzymam kciuki za wizyte:tak:
u mnie z pierwszej ciazy z wydruku z usg z 12tc tez jest wpisane ze syn.

piranha masz juz stresa? bo ja z jednej strony chce miec to juz za soba (aczkolwiek zero objawow:szok: wszystko ustalo:szok:) a z drugiej strony boje sie jak chol.era i jak tylko cos mnie chwilowo chwyta to w myslach poatrzam "oby to nie to, oby to nie to , oby to nie to" hahaahahhaha
 
hej dziewczyny. nie wiem czy bede dzisiaj testowala bo nie mam moich testow owul. :wściekła/y: kurcze zawsze cos nie tak :-(
Mama to naprawde wielkie nieszczescie kiedy caly twoj dorobek traci sie w ciagu jednej chwili :-(
Trzymam kciuki kochana, zeby chociaz tobie sie udalo &&&&&&&&&&
Andziak powodzenia &&&&&&&&&&&&
 
mam pytanie do dziewczyn w podobnym wieku ciazy do mojego czy tez macie takie ruchliwe dziecko caly czas kopie tak mocno ze nie mozecie wytrzymać z bolu? z Nadia jak bylam w ciazy tak samo mialam od ran do wieczora tak mnie kopala brzuch to caly czas skakal i teraz znów powtórka;/
Pirahna teraz to czekanie do czwartku to chyba najgorsze pewnie bedzie sie dluzyc ;/ ja sie boje ze nie dotrwam do terminu co chwile nadia na mnie wskakuje samo podnoszenie jej to utrapienie ;/
 
reklama
Do góry