reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ANDZIAK gratuluję syneczka! :) ciesz się!

TRUSKAFFKA u mnie też z ta owu dziwacznie i zaraz bedziemy powtarzać staranka heh :) 3mam kciuki!!!! działajcie a potem bedziemy czekać na rezultaty:)

PIRANHA jak u ciebie? jak samopoczucie

Miłego wieczorku życzę for all!!! :happy:
 
reklama
Mama właśnie zasypiałam:-D budzik...termometr w szparkę...drzemka 10minutowa i znów budzik:-D i się tak jakoś przyzwyczaiłam...
Tasha kurcze, poważna sprawa z tym spojeniem, współczuje bólu i tulę. Mam nadzieję że ortopeda coś pomoże
Natusia no dobrze dobrze gadasz...ku mojemu przerażeniu:-D
Kinga no to do dzieła!! i trzymam kciuki &&&&&
Daria niezła akcja z małą:-D
no Piranha...dobrze Mama pisze...torba spakowana, jak mamy nadzieję :p
 
Ostatnia edycja:
Kinga i Tobie miłego..

Truskaffca no to teraz jak bedziesz mierzyć elektr.to nie pospisz:-D
tyle,że tym elektr.to powinnas od nowego cyklu mierzyć..
bo każdy cykl ,żeby był odczyt miarodajny trza 1dnym termometrem..


idę pod prysznic-dzis przyjechał avon i mam przecudny peeling do ciała-trzeba wypróbować czy tak dobrze działa na skóre jak pachnie:-p
 
tasha słońce Bedzie dobrze! A po porodzie nadrobisz wszystko z malutką na basen będziesz chodzi spacerki itd i raz dwa do formy się wróci! Oby było ok to jest najwazniejsze;)))

Truskaffcia, no co?:-DA źle mówie?;-)

Noemi,
a czemu chcesz ph obniżyc??

Daria....hehehe aparatka:-D A Nadia woła na nocnik?


tak wola od tamtego roku :)czasami mialam problemy ze przy bajce sie zapomniala i zrobila siku ale to poczatki byly:) teraz juz nawet w nocy nie robi w koncu:)
 
Kinga, możesz powiedzieć jak nauczyłaś się badać szyjkę? widzę, że na wykresie masz super opisane co i jak jest grane...a z niej tez sporo mozna sie dowiedzieć...

Truskaffka, hihi, no ja też wiem to po sobie:-D

Daria, no tak to tylko dzieci może im się zdarzyć...:tak:

Mama, mmmm a co to za peeling?Też lubie Avon;-)
 
Andziak i Patrysia a może my się tak dobrze sprawdzamy w roli mam synusiowych że pan Bóg nam ich tak cały czas daje:-D Coś w tym jest i zadna dieta ph i takie tam na nas nie działają.Ja też miałam ogromną nadzieje że będzie ta upragniona córcia.Czasem się z tego śmieje ale są dni że łezka poleci jakoś tak sama.Na dodatek nachodzą mnie takie myśli że zawiodłam moją rodzinę,ale ja naprawdę bardzo się starałam.U mnie na połówkowym to też będzie tylko formalność,cudu nie oczekuje.
Życzę wszystkim staraczkom aby wam się udało,ale pamiętajcie że zacząć starania można dopiero wtedy jak pogodzicie się z tym że może się nie udać.
Piranho dałaś mi bardzo dużo wsparcia,chciałabym żebyś wiedziała że będę tu czuwać nad Tobą i czekać na radosne wieści.:-):-):-):-):-)
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.Pa
 
Natusia chciałam obniyć bo jakoś źle się czuję z ph ok5, zawsze sobie mierzę mam ok4 i jestem spokojna:-) a przy okazji chciałam zobaczyć czy sylk obniży mi ph.

Mama no obniżył ale nie do 4 daleej lekko pasek bardziej granatowy a nie żółty, jak sylk dałam na pasek to zaraz odczyn kwaśny.

Truskafka spróbowałam z tym jogurtem....coś w tym jest musi zadziałać już kurcze wszystko sobie aplikuję, bo jeszcze nie jest ok;/
 
W ogóle lacibiosfemina słabo działa na ph bo ja aplikowałam rano a teraz merzyłam i 5;/;/ ostatnio dietę trochę przez weekend zaniedbałam a powiem Wam, że jak piłam jogurty i jadłam płatki z mlekiem to dużo lepiej było. Chyba sylk najlepszy, a który lepiej jeszcze kupić replens czy represh ostatnio piranha pisała ale zapomniałam, natusia chyba z Tobą...
 
reklama
Ja myslalam ze bedzie gorzej.A jak narazie lezka nie poleciala.I liczylam na porzadny dowod meskosci.A juz myslalam ze nic sie nie dowiem.Dzidzia lezy poprzecznie glowa z lewej strony/Lekarz walil w brzuch potrzasal i w koncu pokazal maly cypelek.I mowi no sa jajeczka i siusiaczek.A ja takie malutkie a on no chyba ze lechtaczka taka wielka w co watpie.Wydrukowal a ja na tym.ekranie nie mialam pojecia co gdzie jest.Ale na wydruku magicznych kresek tez nie ma.Bo w 20 tyg. z Kuba przyredzienie do kolan bylo.A tu takie malutkie cos.Polowkowe mam 9 lipca tam lekarz mowi pomierzy wszystko dokladnie i potwierdzi na 200% tego chlopaka.
 
Do góry