reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Andziak , no widzisz a ja to bym chciała takiego zdrowego chłopczyka :tak: buziaki dla ciebie
Mama , u mnie nic ciekawego , praca dom i tak w kółko ...
 
reklama
Andziak, wstaw fotke z usg...

Noemi,
no niby replens jest lepszy-wczoraj zamówiłam zobaczymy jak na mnie podziała bo sylk ostatnio coś słabo..:((

mama, ano fajne sa te kosmetyki z tej serii sama je używałam teraz się przerzuciłam na inne;)

merylin, a co u was? mało piszesz... :tak:

piranha ????
 
czarna u nas też codzienność, ale wpadaj częsciej i pisz tu z nami a szybciej sie doczekasz synka;))) My tu mamy dobra energię:tak:
 
Andziak , wiem że jesteś smutna że marzenie się nie spełniło , ale czas zacząć cieszyć się tą ciążą i tym synkiem
natusia , wiem że tu jest super dlatego cały czas podczytuje , i jak już przyjdzie czas naszych starań to się odemnie nie opędzicie , chciałabym synka , ale to dla 3 córki mam już gotowe imię . dla mnie najważniejsze to zdrowe dziecko , chociaż zaplanować spróbuję...
 
Jak tylko tu wchodzę jest mi gorzej,chyba jeszcze potrzebuje trochę czasu.
Żałuje że się dowiedziałam,było mi lepiej w tej niewiedzy.Tak naprawdę jest coraz gorzej.Narazie muszę się trochę zdystansować. Jestem teraz na etapie wykańczania domu więc mam nadzieje że ten zawrót głowy trochę pomoże.
Pozwólcie że usiąde cichutko w kąciku .Jestem z Wami.
 
merylin,ale ty w 12tyg dowiedziałaś się, że to synek? Bo nie pamiętam:zawstydzona/y: I nie smuć się słońce... ;********

Czarna, a macie już czas zaplanowany na staranka?:) Jakie masz imię dla córci? Oj ja miałam dla córci, a ur się synuś więc może u Ciebie też będzie odwrotnie...:***
 
natusia , starania ustalone na list/gru 2012 , ale zobaczymy jak to będzie , bo mój T stale ma wątpliwości
imię to Klara
 
reklama
czarna, oj to po wakacjach;) raz dwa zleci:) nie dziwię się, że macie wątpliwości...ja sama się przygotowuję a się waham - co będzie jak się nie uda? jak zareaguję? aż się boję samej siebie.... wstyd mi ...:zawstydzona/y:
Imie Klara podoba mi się od czasu kiedy oglądam Barwy Szczescia tam we filmie ta Klara jest do rany przyłóż, aż za bardzo ulozona...:-D
 
Do góry