reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dowiedziałam się w 14 tyg na wizycie że coś tam odstaje.Noi czar prysł.
Nie chce wam tu smucić,samo tak ze mnie wychodzi.Sorry.
Kupiłam już kilka ciuszków błękitnych jak niewiem co.Są takie maleńkie i śliczne.Z imieniem też mi się codziennie odmienia dziś na tapecie jest Franuś.Takie sobie wesołe dla małego człowieczka:-)
 
reklama
Merlin doskonale cie rozumiem.Tez nie wiem czy nie bede zadziej zagladac.Bo czuje sie gorsza od dziewczyn.Nie dlatego ze syn jest gorszy bron Boze.Tylko ze im sie udalo a mi nie.Widac nie zasluzylam sobie by Bog spelnil moje pragnienie.Nie mam z urzedu tak jak axari.I jak czytam jak tasha pirania axari patrysiak im sie udalo.Nie wspomne o tych urodzonych dziewczynkach to nie umiem sie pogodzic ze one moga a ja nie.
Szczegolnie ze to wpadka ze dlugo sie uczylam cieszyc ta ciaza.I wszystkie znaki na ziemi i niebie corke wrozyly.
 
Niskie ph moczu i sluzu.Obraczka.Kalendarze chinski ksiezycowy i jonasa.Bardzo wysoka beta.Test z sody.Owulacja po nowiu.Odleglosc od owul. bralam suplementy i sie zakwaszalam
Mi dzis lekarz powiedzial ze jak chce miec corke to meza mam do robienia dzieci nie brac.Tylko sex dla przyjemnisci.A do corki zmienic partnera.I mysle ze tak chyba jest.Bo przeciez plemniki jeszcze jakims cudem z gumki musialy sie wydostac.
Moze dlatego mi trudniej bo to po raz czwarty juz i kurcze.Cale zycie mialam mocno pod gorke i ciagle mam nadzieje.I co chwila kopa w tylek dostaje
 
Ostatnia edycja:
czesc Laski;)
andziak , merylin myślę o Was, rozumiem to co czujecie, ja przy pierwszej ciąży byłam niezbyt zadowolona, ze to chłopak, a teraz z dnia na dzien coraz bardziej zalezy mi na dziewczynce, a mąż woli synów;( wiem, ze jak sie nie uda to bedę pewnie beczec do poduszki....................

przeczytałam wreszcie ksiazke "chlopiec czy dziewczynka" zainteresowaly mnie tablice chinskie, ktore pokazuja zalezność wieku matki w ktorym dochodzi do zapłodnienia, od płci dziecka;) wydaje sie smieszne, ale wszystkie osoby, ktore sprawdziłam są akurat tej płci, która wskazują tablice, sprawdzałyscie?????????

abym spłodziła córke moge zajsc w ciąże dopiero w listopadzie, a potem dopiero w lutym, heheh az chce mi sie z tego smiac;) chociaz ten czas do listopada akurat moglabym wykorzystac na obserwacje cyklu ;)
 
mama Kubulki mi sie te tablice chinskie sprawdzily ;-)
a ztymi wrozbami to moze jest tak ze wychodzi to co my chcemy zeby wyszlo :tak:

Piranha, slonce gdzie ty sie podziewasz? potrzebujemy ciebie tutaj :tak:
moze mialas okazje spojrzec na moj wykres dzisiaj. jak na zlosc nie mam tych tetsow, ale zastanawiam sie czy nie sprobowac dzisiaj staranek. zobaczymy jaka jutro bedzie tempka i jak cos to zatestuje jutro ;-)
dziewczynki powiedzcie czy czy owulacja zawsze jest jak jest spadek tempki czy jak idzie w gore?
 
reklama
hej dziewczyny:-)

zrobiłam dziś test owu, wyszedl pozytywny, to działamy;-) jutro monitoring, to zobaczymy, co ginka, powie...

andziak dobrze, że z szyjką ok.. przykro mi, że marzenie o córci się nie spełniło.. ale na pewno będzie cudowny synek!!!

truskawka, noemi z tym jogurtem, a raczej kefirem, to prawda:tak:y polecamy go pacjentkom, które mają jakiś stan zapalny pochwy, a np. nie stac je na lactovaginal-działanie to samo;-)

samana siara może pojawiać się w piersiach już od 20 tyg, więc to zupełnie normalne:tak:

mamcia i jak wrażenie po kąpieli z użyciem tego peelingu?
 
Do góry