reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kate to super ,że zdrowy już i że taki słodziak z Niego-wycałować stópki:tak:

Patrysia* pewnie,że Marcello będzie grzeczny:tak:co ma nie być-po takiej spokojnie mamusi :))

Pirania -kochana a Ty gdzie znowu cały dzień się podziewasz????????

taaa spokojnej hehe

niestety za spokojna to ja nie jestem...
 
reklama
ciekawe od czego to alezy czy dziecko będzie grzeczne bo nadia jak sie urodzila do chrzcin to wszyscy pytali czy mam dziecko bo w ogole nie płakała caly czas spala a po chrzcinach jak by piorun w nią uderzył;/ nie spala i caly czas płakała;/ tez troche wina kolki pozniej zęby i ciagle cos ;/ ile takie dziecko musi wycierpieć;/
ciekawe jak bedzie teraz;p
 
Dziewczyny ja wiem ze synek.Bo juz 3 lekarzy tak twierdzi .A wkleilam fotki bo bylam przygotowana na taki dowod jak na tej fotce z kuba.A tu kreseczka tylko.a na usg pokazywal miedzy nogani z przodu to tam taki krotki cypelek tylko.A myslalam ze zobaxze konkret jak u poprzednich chlopcow/Tam sama widzialam nikt nie musial mi mowic.Tu nie ma 3 kresek wiec chlopak jest.A moje gadanie i tak nic nie zmieni
 
Witam i wreszcie obalam mit ;-)

Naczytalam sie tego watku i wierzylam cala ciaze, ze bedzie syn bo dzialalismy dzien przed owu i w sama owu. Wszyscy naokolo tez syna przewidywali a jak mi polozyli na brzuchu DZIEWCZYNKE to oniemialam!

Takze ja juz w planowanie plci nie wierze, albo moze nie to... w teorie nie wierze :-D

A oto dowod:

Zobacz załącznik 474218Zobacz załącznik 474219Zobacz załącznik 474220
 
Ostatnia edycja:
jejku Ollena jak ja bym chciala taka niespodzianke :-) nawet ostatnio sie zastanawialam czy jak bede w ciazy to moze lepiej nie wiedziec jakiej plci dzidzius w brzuszku ;-) i dowiedziec sie dopiero przy porodzie.
Mala jest przeslodka :tak::tak::tak: a jak ma na imie? juz wiem, doczytalam na suwaczku :-D
fajnie gdyby bylo tak jak mowisz bo juz zwariowac mozna od tego planowania:-D
 
Ostatnia edycja:
witam wszystkich:-)
k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,puk_puk_B2_orig.gif

miss w ten sam dzien mam wizyte :) o ktorej masz godzinie to będziemy trzymac kciuki:)
matko ja mam takie ochoty na slodkie ze przed chwila robilam szyszki;/
Pirahna to kciuki zeby sie CC odbylo planowo:)



Na godz 14:30. Ale będzie stres...
 
reklama
hej dziewuszki:-)

mama co za wykres, wooooow!!! kiedy teścik zapodasz?;-)

truskawcia no musimy działać, nie ma innej opcji;-)

missbella kciuki za 26 czerwca &&&& przypomnij, jak Twoje staranka wygladały

pirania oby znaleźli miejsce na czwartek:tak:

kosmo co u Ciebie?są jakieś skurczybyki?

ja o 19.15 mam wizytę i już się stresuję :no:


Proszę link do mojego wykresu w szczęśliwym cyklu: Obserwacja cyklu - enpr.pl :-)
 
Do góry