reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witam,

O tej metodzie slyszalem 15 lat temu, kiedy jeszcze plodzenie dzieci malo mnie interesowalo. Poznalem wtedy dziewczynke, ktora z mama przyjechala z daleka podziekowac komus za pomoc (w obliczeniach).
Dzis mam synka i dziewczynke w drodze.
Wszystko jest opisane tu: twojaplodnosc.pl
Na czerwiec i lipiec (ale w lipcu) mozna wykonac obliczenie za darmo.
Pozniej tez chcetnie sluze kodem dostepu w zamian za pomoc w promocji tej metody.
Przygotowuje tez ankiete do sprawdzania trafnosci okreslania plci wedlug tej metody (choc takie badania juz byly dawno robione), ale to juz chyba w dziale dla post-staraczek.

Powodzenia!

zrobiłam ten test i niestety... nie zgadza się. wiem dokładnie kiedy zostało poczęte moje dziecko. wydaje mi się, że test zakłada pewna regularność cyklów, przy cyklach nieregularnych nie będzie się sprawdzał, bo mi na dodatek wyszło, że w ciążę powinnam zajść nie wtedy kiedy zaszłam. jakbym się upierała mocno przy dopasowaniu testu płci dziecka do faktycznej owulacji to wg testów to powinna być dziewczynka a urodziłam chłopca.
 
u mnie też niestety nie zgadza się,powinnam urodzić dziewczynke wg tej metody a jest chłopec. Podobnie jak Leyna znam dokładną datę poczęcia syna,a cykle mam bardzo regularne
 
Troche to skomplikowane u nas, bo ja od porodu nie mialam @, wiec jest to teraz raczej metoda chybil trafil ;-) przedwczoraj tescik z jedna kracha, wiec to nie fasolka :-( a szyjka zamknieta i ciasno tam...no ale u was to pewnie inna bajka, nie?

Simonek ma przeciez suwaczek, nie widzisz go?? Ma 8 miesiecy.
 
Troche to skomplikowane u nas, bo ja od porodu nie mialam @, wiec jest to teraz raczej metoda chybil trafil ;-) przedwczoraj tescik z jedna kracha, wiec to nie fasolka :-( a szyjka zamknieta i ciasno tam...no ale u was to pewnie inna bajka, nie?

Simonek ma przeciez suwaczek, nie widzisz go?? Ma 8 miesiecy.

A faktycznie teraz widzę:tak:

U nas faktycznie inna bajka. Maks ma prawie dwa latka, mój ogranim juz praktycznie wrócił do "normalnosci".
Zobaczymy co bedzie w tym miesiacu. Jezcze dwa dni do końca cyklu. Sytacja wyglada tak :
1. piersi mam normalnej wielkosci - co dziwne bo zawszeprzed miesiaczką miałam twarde i obolałe. Teraz pierwszy raz nie :happy2:
2. Bolą mnie jajniki:confused2: co jak znam życie wrózy miesiaczkę:crazy: Jesli nie dostane za dwa dni, poczekam jeszcze tydzien i dopiero robię test.

Nie moge myśleć o niczym innym. I boje się :dull::sorry2::sorry:...wlasciwie kazdego rozwiązania..:eek:


nkJsp2
 
reklama
Glowa do gory NiaNia! odprez sie i czekaj, jak teraz sie nie udalo, to przed toba nowy cykl i kolejne (jakze przyjemne) przytulanka:-pA moze sie udalo:rofl2::happy2::tak:???

Dzieki bardzo.
Własnie cała drżę bo wychodzi na to ze dziś mogłabym juz testować:nerd: czego nie zrobię na bank bo umre ze strachu..
Sytacja wyglada tak ze boli mnie brzuch (a własciwie podbrzusze, jajniki) wiec pewnie bedzie @:dull: Choc to co jest inne niz normalnie to biust normalnych rozmiarów - a zwykle przed @ jest duzy:confused2: I mnie mdli :dull:ale chyba to nie dowód niczego :eek:
Ale jestem skołowana.
No nic sadze ze dostane @. Na bank dam znać :-p
 
Do góry