reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hejka,

Elmo, ewelin dzięki że pytacie. na razie dałam na luz i troche jest lepiej ale i tak mam wrażenie, że problemy po prostu zamiotłam pod dywan i wrócą ze zdwojna siłą. na dodatek ta pogoda nie nastraja optymistycznie, normalnie mam dość. Chcę słońca!!! :-)

Matik, to po cichu już ci gratuluję ;) Może idź na betę jutro, to najlepszy test gdy wychodzą cienie cieni kreski ;)

Pośmiałam sie z Wami laseczki :) Oh, mnie zioło to by sie tez przydało krystianmartin :-D

Lukaa, to masz zgryz :baffled: Trzymam kciuki żeby z tego ładniusia panienka wyszła &&&&&&&&&&&&&&&& ;)

Elle, ale ci zazdroszczę tej plazy i pogody. Uwielbiam nadmorskie klimaty bez względu czy to południe czy północ Europy :)

Kurczę, tak dużo skrobiecie, że nie nadążam ;) ale fajnie, że nadszedł czas strań i dużo emocji :tak: Za wszystkie staraczki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Matik o ja Cię, jutro rano testuj!

Elmo hahaha :D

Lukaa no nieźle, głupio tak wiedzieć tyle a w efekcie nic, nawet nie umiem nic doradzić.

Mamakubulki super, gratki u buziaki dla Was! :)

a ja odpadam, tak jak sądziłam to NIE ciazowy cykl, zaczyna się @. Może to dobrze, że ciut szybciej a nie za 2-4 dni Problem tylko w tym, że wychodzi na to, że znowu mam krótka fazę lutealną, bo ok. 10 dni. To dośc mało. Piranha gdzieś pisała, że kwestoa progesteronu? Czy któraś z Was ogarnia lepiej ten temat? Wizyty (terminy) do gina są kosmiczne, zresztą czasem mam wrażenie, że więcej dowiem się tutaj niż tam, strasznie to wkurzające.
Teraz nie wiem czy brać constangusa, B6+Bcomples, samo Bcomplex? Raaany ja chcę w czerwcu już zajść, koniec kropka. Hel... ktoś doradzi :(
 
Matik na kolejnym teście będą widoczne na pewno dwie piękne krechy !!! Trzymam kciuki !!!

Mama kubulki GRATULACJE !!!
Trzeba zmienić nick :) Dużo zdróweczka !!!!!!!!!

Elmo w czwartek nie będzie obiadu i będzie panował totalny nieład...bo będę trzymać kciuki najmocniej jak potrafię !!!
 
Ostatnia edycja:
Polisia kochana ja też tak mam. W ostatnim cyklu w 11dpo miałam plamienie i @. Ja zamówiłam ziółka ojca soroki. Ale jak możesz to popros gina o luteinę. mi co prawda nie pomogłą zajść ale wydłużyła fazę lutealną
Ja zapewne jutro postawię na wykresie kropkę.
Trzymaj sie i głowa do góry
 
Ostatnia edycja:
Mama kubulki Moje gratulacje!!! Trzymaj się zdrowo i całuski dla syneczka. Niech zdrowo Ci rośnie:tak:i oczywiście bez kolek:tak: Ja też miałam cesarkę i szybciej doszłam do siebie po niej niż po porodzie naturalnym :-D
 
Krystianmartin tłumacz mi tu zaraz o co chodzi z tym plusem u Ciebie?????????? :-)!!!!!!!!!
Kurde Polisia jaka szkoda :-( Teraz jeszcze bardziej sie boje ze i do mnie małpa przyjdzie. Zaciskam nogi ale brzuch boli :-(
Dorcia wielkie dzieki. Za Ciebie rowniez &&&& blue oczywiscie :tak:
Eden co do pogody brak słów. Jeszcze jak @ dostane to juz wogole bede miec kryzys :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry