reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
witam wszystkie kobitki ja staram sie o dzidziusia od 2 miesięcy bardzo bym chciała córeczke bo mam juz 10 letniego wspaniałego synka mam regularne cykle starałam sie do 12 dnia cyklu no i niestety nic z tego wiem ze na dziewczynke nie moge dalej prubowac bo moze wyjś synek ale jesli ktoś by mi mogł cos więcej poradzić byłam bym bardzo wdzięczna prosiła bym jakieś informacje na temat testów owólacyjnych jak sie je używa jakie są w miare sprawdzone była bym wdzięczna pozdrawiam
 
witam wszystkie kobitki ja staram sie o dzidziusia od 2 miesięcy bardzo bym chciała córeczke bo mam juz 10 letniego wspaniałego synka mam regularne cykle starałam sie do 12 dnia cyklu no i niestety nic z tego wiem ze na dziewczynke nie moge dalej prubowac bo moze wyjś synek ale jesli ktoś by mi mogł cos więcej poradzić byłam bym bardzo wdzięczna prosiła bym jakieś informacje na temat testów owólacyjnych jak sie je używa jakie są w miare sprawdzone była bym wdzięczna pozdrawiam

Działalismy wg tej techniki i jak widać chyba nic z tego :dull:
Ja juz chyba nie kupie testów owulacyjnych bo mnie wkurzają:confused2:
 
my tez probowalismy na dziewczynke, bo mamy juz 2letniego urwisa. 3cykle nam to zajelo, testy owulacyjne byly przydatne, ja mam cykle 25dniowe i bly tylko 2przytulanka 8 i 9 dc, ale byla tez wstrzemięźliwość 2tygodnie. na dziewczynke ciezej zaciazyc:)dlatego jak nie wychodzi przez 4-5cykli to kaza na chlopaka, dodatkowo dieta bogata w magnez i wapn.zobaczymy co z tego wyjdzie. Nawajzniejsze aby sie starc do 2kresek grubych na tescie owulacyjnym, nam to wyszlo idealnie bo w sobote mialam blada, a wponiedzialek juz byla gruba,zobaczymy czy sie udalo splodzic corke;)
 
my tez probowalismy na dziewczynke, bo mamy juz 2letniego urwisa. 3cykle nam to zajelo, testy owulacyjne byly przydatne, ja mam cykle 25dniowe i bly tylko 2przytulanka 8 i 9 dc, ale byla tez wstrzemięźliwość 2tygodnie. na dziewczynke ciezej zaciazyc:)dlatego jak nie wychodzi przez 4-5cykli to kaza na chlopaka, dodatkowo dieta bogata w magnez i wapn.zobaczymy co z tego wyjdzie. Nawajzniejsze aby sie starc do 2kresek grubych na tescie owulacyjnym, nam to wyszlo idealnie bo w sobote mialam blada, a wponiedzialek juz byla gruba,zobaczymy czy sie udalo splodzic corke;)

No to trzymam kciuki. Histtoria jak moja : 25 dni , dwuletni synek :-)
U mnie nadal brak @, dziś jestem dzień po terminie @. Test wyszedł negatywny. U nas bylo przytulanie 11,12,13 dnia. Ale to tescie sadzac się nei udało. To nasz pierwszy miesiac wiec jeszcze mam silę czekac.
Czekam dalej..

Eni20 a u Ciebie kiedy bedzie wiadomo ?

Dziewczyny zagłupiałam od tego czytania :dull: Czy owulacja jest w 14 dniu cyklu czy 14 dni przed nastepna miesiaczka ?
 
;) ja jestem dopiero w 4tygodniu;) testowalam w zeszly piatek 3 dni przed terminem i wyszly 2 kreski;),ale sie nie przejmuj bo wielu dziewczynom wychodza nawet tydzien po terminie:)poza tym to Twoj pierwszy cykl, wiec dasz rade:)
 
;) ja jestem dopiero w 4tygodniu;) testowalam w zeszly piatek 3 dni przed terminem i wyszly 2 kreski;),ale sie nie przejmuj bo wielu dziewczynom wychodza nawet tydzien po terminie:)poza tym to Twoj pierwszy cykl, wiec dasz rade:)


o Kurcze ale Ci zazdroszcze! To juz jestes po terminie 4 dni:rofl2: Chyba nie wytrzymałabym na Twoim miejscu, zeby nie zrobić drugiego testu:-)
U mnie nadal brak @ :sorry2: To juz trzeci dzień:crazy: Nawet się nie nastawiam, ze to "to". Byłoby zbyt idealnie :sorry2: A tak juz bym chciała....
 
reklama
Do góry