reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziewczynki ja tez juz uciekam,
ale mam jeszcze jedno pytanie czy zanim dowiedziałyscie się ze jestescie w ciązy to miałyscie takie plamienie gdzies 7dnia po owulce? ja tak miałam wlasnie w cyklu jak zaszłam w ciąze z moim syneczkiem:happy:, pytam bo podobno to moglo byc zagniezdzenie ale teraz w tym cyklu tego niemialam a chce sie dowiedziec czy wy miałyscie coś takiego, pamietacie?


dobranoc;-)
 
Agus.. chetnie bym Ci pomogla..ale ja nie pamietam jak to u mnie bylo ..troszke juz czasu minelo:zawstydzona/y:..i nie mam zielonego pojecia...:eek:
ale napewno inne dziewczynki beda wiedzialy i Ci pomogą:tak:;-)
Kolorowych:)
 
Czesc Laseczki
aleście naskrobaly przez caly dzionek ;)
Jarzębinko- dziekuję za linki
Anufifi ciekawa teoria z ta siekierką :))))
Agnieszko- slyszalam o czyms takim wlasnie ze jak sie embrionik zagnieżdza to mozna plamic...ja osobiscie nie plamilam ale w dniu spodziewanej miesiaczki mialam podbarwiony krwia- śluz.
Aniu- daj jakos znaka gdybys w nocy zaczela rodzic..... :)
Buziaki mordeczki Wy moje:tak::tak::tak:
 
Witajcie Kobietki!
Ja nadal w dwupaku - dzień 4. No i jak tyle juz ta królewna siedziała to niech siedzi choc do poniedziałku.
Dziewczynki ja tez juz uciekam,
ale mam jeszcze jedno pytanie czy zanim dowiedziałyscie się ze jestescie w ciązy to miałyscie takie plamienie gdzies 7dnia po owulce? ja tak miałam wlasnie w cyklu jak zaszłam w ciąze z moim syneczkiem:happy:, pytam bo podobno to moglo byc zagniezdzenie ale teraz w tym cyklu tego niemialam a chce sie dowiedziec czy wy miałyscie coś takiego, pamietacie?


dobranoc;-)
Ja nic takiego nie miałam w żadnej ciązy, ale fakt że niektóre dziewczyny plamią przy zagnieżdżeniu, ale to tez nie musi byc że w każdej ciązy jest tak samo więc sie nie stresuj i cierpliwie czekaj, a ja trzymam kciuki.

Anufifi
Ty to jestes agentka......hahahaha

Wszystki miłego weekendu.
 
Dzień Dobry:-)

Anuffi Ty to masz refleks :-D:-D:-D:-):-):-), trzeba nosić takie zdjecie w portfelu a potem tylko plicjantowi pomachać:-D....

Aniu nio ja się kochana nie stresuje pisałam już Anuffi że jakoś nie wieże że się mogło udać, za piękne by to było, szalałam tak do 6cyklu ,testow ciazowych to tyle wykorzystałam ze szok teraz (wiadomo mysle czy sie udało) ale wiem że musze czekć jak nie teraz to innym razem;-) :tak:, anuffi namówiła mnie na bete (choć jeszcze tego nie robiłam nigdy) więc pójde w poniedzialek bo to juz bedzie 10dzien po owulce, a 5 dni przed okres:rofl2: a zadalam to pytanie czysto teoretycznie ciekawa jestem czy tak wszyscy maja....
no zasiedziała się córunia w brzusiu, musi się jej bardzo tam podobać:tak::-D:-)ale ciesz się brzucholem bo chyba ostatni raz jesteś w ciązy ja marze o tym brzuszku był to piekny stan......

miłego dnia dziewczynki:-)
 
Hello dziewuszki

Agus betka wychodzi 10 dni po owulce ...to wie,m od pań z labolatroium :) wiec próbuj bo pewnie wszystkie sie tu wyniku nie możemy doczekac :) ..
tzn...ja bym napewno zrobiła ...znam siebie ale musisz miec tez świadomosc ze jesli nie wyjdzie to może tez oznaczać ze zrobione za wczesnie ...
ale jak wyjdzie.....:):):):)

Pozdrawiam was ocno
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczynki!! :-)

Aniu dziekuje!
Anuffi dobre z ta siekierka :)
Agnieszko ja mialam plamienie kolo 10 dni po owulce. myslalam ze to okres wczesniej przyszedl ale to bylo wlasnie zagniezdzenie. napewno nie w kazdej ciazy to wystepuje, sama sie zastanawiam czy w drugiej tez to bede miala.

u mnie dzis dwie grube krechy na tescie owu :sorry:
czyli nie wiem co tamte mialy znaczyc znikajace i pojawiajace sie (tylko nie byly takie grube i ciemne)
czy bol jajnika podczas owulki moze promieniowac na wysokosc biodra i plecow, bo mnie tam bardzo dzisiaj kluje??
sluziku nie widac zabardzo (tak jak u ciebie anufifi) ale wtedy u gina tez niby nie widzialam a on jednak pokazal mi ze jest i to sporo hehe

czyli jakbym dzisiaj miala ta owulke to i tak plemniczki z nocy wtorek/sroda - 10/11 dzien cyklu maja marne szanse na przetrwanie??

acha przyszla mi wczoraj ta ksiazka Shettlesa "zaplanuj plec swojego dziecka" bede sie zatem doszkalac!

pozdrawiam cieplutku zycze milego weekendu :tak:
 
Kicia ekspertki ci tu zaraz dokładnie wyliczą ale moim zdaniem maja szanse przetrwać :) u Ani (naszego wzoru i nadzieji :):)) przetrwały 4 dni wieć szansa zawsze jest :) wazne ze nie przesadziłaś w drugą srtone :-):-D.
A jesli chodzi o testy to kolejny przykład na to że sa niewiarygodne...moim skromnym zdaniem :tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kicia,
jezeli ostatnie serduchowanie było kolo 23 w nocy we wtorek , a dzis rano kolo 10 owulka to to jest 3,5 dnia przed owulka wiec wszystko mozliw esznse są:tak::-)
pozdrawiam
 
Do góry