reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dobry niedzielnie...

Ja wczoraj bylam u kumpeli ktora 3 tyg temu synka urodzila,,taki boski juz,,ale siedzi tylko przy cycku,,spi po 10 minut,,jest wykonczona normlanie tym,,,,no ale coz takie zycie matki,,hehe

Aniu a ty jeszcze sama,,bez coreczki,,ja tu zagaldam codziennie,,czy juz mala jest z Toba,,

A co u reszty?/
 
reklama
Hej dziewuszki

Czarodziejka ...ja siedziałam z męzusiem i dziecmi w domku , ale zrobilismy sobie luzacki wieczór i fajnie się bawilismy....
Poza tym kibicowalismy Poznańskim chłopakom w Mam Talent bo jest w niej mój kolega ze studiów, :-)

Jesli chodzi o ANIE ...jestem za wysłaniem komornika ...przecież ja sama sie juz nie mogę doczekać ...:tak:;-):-D

Pozdrawiam i zycze miłego dnia
 
Witajcie Dziewczynki!

Aniu- a jak u Ciebie? Aniczka ma ochote juz wyjsc czy nadal zamieszkuje swoje lokum....wiesz bo jak cos termin wynajmu minąl i mozna komornika wyslac do niej:-D:-D:-D:-D

Ale mnie rozbawiłaś.......hahahah....ale jednak z komornikami to nie chciałabym miec do czynienia, więc może najpierw jakies wezwanie......
Pomysł z monitoringiem świetny....jak widac na przykładzie Anufifii nie zawsze jest tak jak myślimy, a to rozwiewa wszelkie watpliwości.

Dobry niedzielnie...


Aniu a ty jeszcze sama,,bez coreczki,,ja tu zagaldam codziennie,,czy juz mala jest z Toba,,

A co u reszty?/
Ty to mnie ale w konia zrobiłas.......hahahah...... ja myślałam że to ktos nowy tu zawitał.....własnie edytuję posta bo witałam nowa osobe..... jeszcze do teraz mam małe wątpliwości....taka czarna teraz jesteś??????

Hej dziewuszki


Poza tym kibicowalismy Poznańskim chłopakom w Mam Talent bo jest w niej mój kolega ze studiów, :-)
Ja też kibicowałam chłopakom, bo to w końcu moi krajanie..... a tak powaznie to bardzo mi sie podobali, nawet wysłałam na nich smsa....i szkoda że nie wygrali....nie myslałam że tamci wygrają.....jak chłopaki odpadli to byłam pewna że ta Klaudia wygra....a tu niespodzianka......ale trzymam kciuki za chłopaków bo sa świetni i mam nadzieje że tez bedę miała ich plakat i płyte tak jak mówiła Chylińska.....a swoja drogą nigdy jej nie lubiłam a przez ten program zyskała duzo w moich oczach....nawet fajna z niej babka...chyaba dorosła....i całkiem ładna....

A ja dziś w dwupaku 5 dnień po terminie. Z Marcinkiem w ten dzień mi wody odeszły, a dzis mi sie sniło że wiecszorem jechałam na porodówkę i po północy mieli mi zrobic cesarke......wiec kto wie co to może dziś się zdarzyć.....ciekawe czy mam prorocze sny?

Miłej niedzieli dziewczynki!
 
Witajcie Dziewczynki!
Ty to mnie ale w konia zrobiłas.......hahahah...... ja myślałam że to ktos nowy tu zawitał.....własnie edytuję posta bo witałam nowa osobe..... jeszcze do teraz mam małe wątpliwości....taka czarna teraz jesteś??????

Miłej niedzieli dziewczynki!

troszke sie zmianilam,,na czarno,hehe,,musze dac odetchnac tym pasemkom rozjasnianiu itp,,bo moje wlosy jak siano juz sa:)
MOwisz ze nie pzoanłas mnie,,hehehe..bede bogata:)
 
Witam dziewczynki,
Aniu no ciekawe czy sen sie spełni, ale daj nam znac zebys my z Tobą świetowali narodziny córeczki:-):-):-)

Czarodziejka myśmy w domciu siedzieli jestesmy troche domownikami:-):sorry::eek:
w sumie od kąd mamy Oliverka nigdzie nie wychodzimy , bo jakoś nieczujemy potrzeby ja chce z nim byc 24 h na dobe:laugh2::-p

A co tam u Was dziewczynki ktora blisko owulki???

pozdrawiam
 
ja już po próbie ;-) ale czuję że to jednak było za wcześnie, 11 dzień.
Beatko odezwij się! I gdzie się podziały stałe bywalczynie tego forum? Jakaś zmiana składu? Odezwijcie się bo jakos tu smutno sie zaczyna robić :-(
 
reklama
Jarzebinka
Medio
Beatko
Gdzie Wy dziewczyny się podziewacie?
Zaglądajcie i piszcie co u Was słychać :tak::tak::tak::tak::tak:

ja sie melduje weekendowo ... ale ja w weekend rzadko zagladam, obowiązki domowe, mały absorbujacy i wogóle w weeken brak czasu na kompa... a i owulka coraz bliżej to i wieczorki zajete...... ale w poniedziałek wszystko nadrobie :tak::-D:tak:

Dzien Dobre moje żabki..

Chyba pobalowałyście w Andrzejki:tak::tak::tak:bo zadnej nie ma

tak naprawde to zapomniałam,że to wieczor andrzejkowy.... dzisiaj w Kościele sobie to uświadomiłam, jak ksiądz zaczął mówić o adwencie :tak: a sobota była na pełnych obrotach, więc i sił by już nie było na balowanie :tak: ale spędzilismy całkiem miłe późne popołudnie u naszych nowych sąsiadów, było naprawde sympatycznie :tak::-D:tak:

Ania, i chyba będzie grudniowa panienka :laugh2:

a teraz miłego wieczorku :rofl2:
 
Do góry