reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
a ja z mezem strzelałam na chłopca- tym razem...duzo kombinacji..jak dla mnie prosciej zmajstrowac dziewczynke:-D

teraz jak kilka kombinowanych cykli nic nie wyszlo przytulansko było 3 dni przed owulacja raz dziennie- sadzicie, ze sa szansejeszcze na synka?:happy:

pozdrawiam


jak 3 dni przed owulka to to jest dziewczynka na 80%.pozdrawiam
 
jak 3 dni przed owulka to to jest dziewczynka na 80%.pozdrawiam

ale nic nie rozumiem- wczesniejprzytulansko było dokładnie w dniu owulki...i nic..i kolejny cykl nic...i tak 3 cykle- zwiekszajac dzien przed..Tj. najpierw w dzien owu..nic, kolejny cykl dzien przed owul..nic...dwa dni przed nic...no to teraz 3 dni...dlaczeo wczesniej nic nie wychodziło(no nie wiem jak jest teraz..:baffled:
 
Hej dziewczyny ...
Ja wróciłam z chłopakami ze szczepienia ....i z bilansu 6 latka ...no i niestety Filipek musi miec nacinany napletek bo ma stulejke :-:)-:)-(. Juz go zapisałam do chirurga , wiem ze to niby maly zabieg ale napewno do przyjemnych nie należy. Martwie się/:-(

ANIU to ja jutro w tych godzinach zjem calą lodówke ....z nerwów :)
GRACJASKA jak dla mnie to dziwnie ...w owulkę powinien wyjść chłopak i wtedy w ogóle sznase na zajście w ciąże sa dużo dużo większe , im wcześniej przed owulką tym wieksze sznase na dziewczynkę , ale i mniejsze na zajście w ciąże ....
A w ogóle jak ustalasz termin owulacji????
 
ale nic nie rozumiem- wczesniejprzytulansko było dokładnie w dniu owulki...i nic..i kolejny cykl nic...i tak 3 cykle- zwiekszajac dzien przed..Tj. najpierw w dzien owu..nic, kolejny cykl dzien przed owul..nic...dwa dni przed nic...no to teraz 3 dni...dlaczeo wczesniej nic nie wychodziło(no nie wiem jak jest teraz..:baffled:

gracjaska no bo tak jak anuffi pisze cięzko jest nie zajsc w ciaze jezeli kochałas sie w owulke :baffled:dziwie sie ze niezaszalas w ciaze w tedy jak w owulke sie kochałas:eek:
a bo to chodzi o to ze plemniki meskie sa szybkie i dotra pierwsze do jajeczka a te zenskie sa wolniutkie ale zyja długo , wiec jak kochalas sie 3 dni przed owulka to to dziewczynka raczej bedzie bo meskie by chyba niewytrwały z tego co ja wiem to zyja koła około 1,5dnia ale wiesz wszystko jest mozliwe......;-)

ja proponuje jezeli Ci się w tym cyklu nie uda isc na monitoring tam sie dowiesz w ktory dzien pecherzyk peknie i wtedy działaj i wtedy chopok murowany;-):tak::-D
 
gracjaska podac Ci "recepte" jaka dałam moim znajomym na chłopczyka i miesiac temu potwierdziło usg 3d ze maja chłopca a niemogli zajsc w ciaze przez rok;
przynajmniej siedem dni niemozesz sie kochac przed owulka,a kochasz sie dzien przed owulka lub w owulke;-) im pomoglo może Tobie też się uda;-) trzymam kciuki
 
Gracjaska a mi się wydaje że właśnie z chłopcem jest dużo łatwiej trafić, nawet wylczeń specjalnych tu nie trzeba, można serdooszkować codziennie albo tylko w owu jak ktoś nie lubi :-)

Anufifi nie martw się, będzie dobrze.

Aniu tyle czekałaś że jeden dzień więcej dasz radę ;-)trzymaj się
 
reklama
Hej.Moze się przywitam na poczatek.Zatem witam Was wszytskie cieplutko:-) Przyznac sie musze do czegos...podczytuje Was jakiś czas juz nie udzielając się:sorry::zawstydzona/y: Ale jak tak czytam i czytam... ze chłopca jest łatwiej zrobic to nie moge sie powstrzymac,zeby nie napisac:-D otórz mam 2 córy i chce synka!!! Zadnego problemu nie miałam zeby "zrobic" dziewczynki ;-) Ale tez nie stosowałam zadnych z opisywanych przez Was metod:eek: Nie znam sie na tym kompletnie:zawstydzona/y: No ale chce posiadania synka jest tak silna,ze chyba zaczne zglebiac temat:tak: Mimo,ze moja młodsza córcia ma dopiero albo juz niecałe 10 m-cy to własnie niebawem chciałabym bobaska:-D Bo róznica 7 lat poki co nie jest fajna.Starsza jest zazdrosna jak ...:sorry: Ale jak sie zabrac za tego chłopoka??? Monitoring- a co to? owilka- nastepny znak zapytania.. . niedoinformowana jestem, bo jakoś nigdy nie byla mi taka wiedza potrzebna..
Pozdrawiamy i do miłego ;-) A zaAnie i Anike tez trzymam kciukasy mocno:tak:
 
Do góry