reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kiraa ja Ci chyba jeszcze nie gratulowałam więc ogromne gratulacje i niech fasolka zdrowo rośnie :tak:
Ana ale nas trzymasz w niepewności ;-) na liście Ty pierwsza testujesz potem ja i illaczek, ciekawe czy dołączymy do Kiry :-)
illaczek przeczytałam opis Twoich staranek i nie ma innej opcji... jak tylko ciąża chłopczykowa :-)
 
reklama
Witam Was dziewczynki:-)

Aschlee
witaj :-)

Kirusia ja tez na poczatku mialam oogromny apetyt ciagle chodzilam glodna;-) a po 12 w pracy prawie spałam na klawiaturze :-) niebylo mocnych oczy same sie zamykaly

Ilaczek kciuki zaciskam :-)

Nuuska odpocznij troszkę kochana;-) ja tez tak mam ze przejmuje sie wszystkim i wwszystko biore do siebie a przez to obrywam i tyłek mam juz twardy

Piranha co u Ciebie kochana?

My dzisiaj po pracy nad jezioro pojechaliśmy a po drodze pizze kupiliśmy eiec był obiad w plenerze :-) Caly tydzień mam wolny :-) odpoczne i zrelaksuje sie chodzac po ciucholandach :-D

Dziewczynki to norma w ciazy ze stalam sie straszna,niezdara i czest cos zzapominam?;-) wszystko mi z rak leci :-)

Miłego wieczoru :-)
 
zakrecona - mam dokładnie tak samo... nie mogę się skupić i też mi wszystko z rąk leci... zasada bardzo prosta... im większy brzuch tym częściej coś mi spada ;p
 
Aschlee witaj :) przykro mi z powodu wcześniejszych poronień...

Zakręciu typowe objawy - miałam je w obydwu ciążach :)

Dziewczyny zupełnie się w tym nie orientuje - czy mogłybyście jeszcze raz wkleić linka/lub sprawdzić w kalendarzu księżycowym jaki znak będzie - owu 22 czerwca?


Ile replensu stosowałyście po staraniach? część tego co w aplikatorze? Jeśli zastosowałabym cały jeden aplikator np. pół godziny przed stosunkiem to mogę wybić wszystkie plemniczki?
 
Ostatnia edycja:
Ania_g21 wyniki LH FSH w normie :) estriadol masz niski wiec na dziewczynke bardziej niz na chłopca ;)


a u mnie dzis chyba bedzie pik ;) zaraz Wam wstawie foty, robie testy 2 czułosciami I jest róznica spora same zobaczcie I co myslicie?
317ayae.jpg
2v1ubnc.jpg
 
Dzień dobry dziewczyny ja po wczorajszej imprezie urodzinowego chłopaków padam
Nie wiem czy miałyście przyjemność pilnować18 chłopców12latków i 1 starszy najgłupszy ? Masakra totalna ale jak starszy poszedł to super było jak na obrazku :)
Miłej kanonizacyjnej niedzieli :) ImageUploadedByForum BabyBoom1398581941.381214.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1398581941.381214.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1398581941.381214.jpg
    38,2 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Witam niedzielnie
Małe liski, wydaje mi się, że taka ilość replensu może powybijać, dziewczyny pisały kiedyś o ilości na koniuszku palcu i o aplikacji tuż przy wejściu. Ja zaaplikwiłam sobie przedwczoraj ok 1/3 aplikatora i ph ładnie mi trzyma na poziomie 4,3 - 4,5 więc wydaje mi się, że on jest dość mocny.../a jestem tuz przed owu, więc pH własne na pewno wyższe, a poza tym po rephreshu miałam 7 ;P/
Dziewczyny, a jak wy sprawdzacie ten kalendarz księżycowy i znak żeński/męski - proszę o instrukcję :D
 
Do góry