reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Matik, mnie też jest przykro. I tak samo jak Maran uważam, że nie powinnaś się starać, póki nie zrobisz badań. Przez ten czas nabierzesz sił i pewnie mąż też zdanie zmieni.
 
reklama
male liski dziekuje ze pytasz ale narazie prócz ciągłego glodu :/ nic mi nie jest.
Ja w tym cyklu staraniowym bralam nawet dwie tabletki castagnusa po owu.

matik zrób badania i nabierzcie sil z mężem.Ja specem nie jestem ale napewno z pomoca lekarza i Piranhi uda wam sie niedługo zaciazyc tego ci z calego serca życzę!!!!

maranim bardziej dziwny wykres tym lepszy.... spójrz na moj..ja sie poddalam jak zobaczylam spadek w drugi dzień po owu a tu po 10 dniach od spadku taka niespodzianka ;)

justi bylam chyba 7dni po owulacji u lekarki rodzinnej i robila mi tsh i wyszlo mi 1,38. tabletki dostalam 25 i lekarz kazal brac przez pierwsze 5dni pol tabletki a dopiero później cala.Zaczynalam z tsh powyżej 4
 
Vivienko czyli ile brałaś te tabl. od wyniku Tsh ponad 4 do wyregulowania go właściwie idealnie by starać się o tego okruszka , którego nosisz pod serduszkiem ? i jeszcze jedno czy ten lek bierze się cały miesiąc ?
 
justi tabletki dostalam cos okolo 20Maja czyli bym powiedziala cos okolo miesiaca moze 6tyg. nie kontrolowalam czy tsh spada czy nie ale ciagle zmęczenie mi przeszło dlatego wiedzialam ze sie reguluje.Tabletki bierze sie caly czas, teraz tez biorę we wrzesniu bede musiala isc na badania bo niby po 12 tyg zmienia sie zapotrzebowanie tarczycy..
 
Matik może cie rozsmieszyl moj tekst ale ja tylko wnioskje po tym co piszesz. Napisalas :"ide z drinkiem sie odstresowac" to ja nie wiem co to jest, czy wodka, czy szampan. Czy rozrobione z woda czy z cos innego. poprostu wnioskuje z tego co piszesz. mam nadzieje ze mnie zrozumiesz. Jezeli ktos pisze ze idzie na drinka sie odstresowac to bedzie pil alkohol. A jezeli podejzewa ze jest w ciazy to wogole nie powinien pic.Nic a nic. Poprostu zrozum ze ja nie osadzam tylko mnie to razi.
 
Dorciu :***** trzymaj się Kochana, mam nadzieję, że upały Ci mocno nie doskwierają ;)


Matik, tak mi przykro, ale koniecznie musicie te badania zrobić, szkoda Twojego zdrowia i psychiki, wiem, że to głupio brzmi, ale będzie dobrze


Nusia, gdzieś Tyyy?!?!


Piraniu, a jak sytuacja u Ciebie, M coś znalazł, są jakieś dobre fluidy na horyzoncie?


nie wiem czy pamiętacie moje opowieści o 'koleżance', która zabijała mnie tekstami zaraz po moim poronieniu, długo długo z nią nie rozmawiałam, w sumie nie chciałam nawet, a dziś do mnie zadzwoniła, pyta się jak tam, czy się juz staramy, odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że zielone światło już mam, ale się nie spinamy i że zawsze gdzies tam z tyłu głowy będzie stres, żeby historia się nie powtórzyła, na co ona 'powinnaś iść na terapię'... koniec historii ;)
 
reklama
ImageUploadedByForum BabyBoom1406732816.223422.jpg
Moje wyniki i widać jakie oni maja normy
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1406732816.223422.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1406732816.223422.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 40
Do góry