reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gorgusia śliczny synuś, moje GRATULACJE!!!! ...a ten motorek na poduszeczce to zapewne prezent od starszego braciszka który ma służyć do zabawy od zaraz:tak: Mój starszy synek też chciał usilnie dać bratu jakąś zabawkę zaraz po urodzeniu ....fajne to było

Airfix co za zmanierowany koteczek:tak:. To Ty pisałaś że jak M jest taki bez energii to na chłopca - to chyba miało związek z hormonami? Pytam bo mój M ewidentnie taki jest, tylko przytknie się do poduszki i śpi:tak:

Vivienka to musi być Filipek!!!! Mi na wspomnienie o tym imieniu napłynęły łzy do oczu bo właśnie dziś się dowiedziałam że mojej koleżanki syn o takim imieniu zmarł wczoraj, był taki młody....miał 22 lata pół roku temu spadł z wysokości III piętra na beton i tylko maszyny utrzymywały go przy życiu. Przepraszam za moja chwilę słabości - Filip którego znałam był naprawdę bardzo fajnym chłopakiem

Zakręciu
no nareszcie L4 i zasłużony odpoczynek. Ja do szkoły rodzenia nie chodziłam a później żałowałam że muszę to wiedzę w parę minut ogarnąć w trakcie trwania porodu

kate fajnie że wczasy się udały:tak:


Życzę Wszystkim dobrej nocki
 
reklama
Vivienka gratuluję bijącego serduszka !
oj mi z tych kalendarzy na sierpień wychodzi dziewczynka to mi się podoba ;-)
Zakrętko co do szkoły rodzenia byłam zadowolona ale powiem szczerze w czasie porodu i tak zapomniałam co i jak mam oddychać. Natomiast przydała mi się wiedza o pielęgnacji i karmieniu dziecka
Klaudia wrzucisz na grupę w wolnym czasie opis swoich staranek ?
 
Ostatnia edycja:
Maran_atha, tak, dzieci będą chodziły do szkoły z angielskim - albo IB albo brytyjski system. :tak: I dobrze, bo inaczej byłoby im ciężko.
 
Witam sie weekendowo

marchew hihi chyba masz racje z ta paleczka ale odlamalam sobie tylko kawalek paleczki zeby nusia, maran,ilaczek i verita jeszcze sie zalapali ;)

airfixdaj koniecznie znac jak tam dzis test i jak sie czujesz? Czy czujesz mocniej owulacje przy dwoch pecherzykach?

aljul bardzo przykra historia ; ( współczuję koleżance bo to naprawdę jest tragedia kiedy dzieci szybciej odchodzą niz rodzice.
Co do imienia juz przy pierwszej ciazy podobal mi sie Flynn albo Filip ale ze względu na to ze ciaze stracilam maz powiedzial ze Flynn bym dla tego pierwszego dziecka i koniec kropka.Plci nie znaliśmy.

zakrecia co do szkoły rodzenia to ja bylam i nie bylam zadowolona ale to tez kwesia jak położna to prowadzi.
Nawet w trakcie porodu źle parlam bo parlam brzuchem a nie jak byś musiala na kibelek... dlatego meczylam sie 2,5h z partymi.No ale przy drugim będzie pewnie lepiej ;)

veritaa stosujesz jakas diete na chlopczyka, suplementy itp?

milego weekendu wam zycze babeczki
 
Vivienka stosuje dietę i witaminy. Kp wiec nic innego nie wchodzi w grew ale już wczoraj mialam ph 7 co jest sukces bo wcześniej ciagle 5
Miłego weekendu :-D
 
Hej Laseczki

tablet mojego k chyba mnie nie lubi znowu zjadl mi posta

Macy
jak moja siostra rodzila to oblukalam co i jak a na stronie naszego szpitala jest filmik z sali porodowej ostatnio dostslismy w szkole rodzenia probki, buteleczke i duzo gazet w prezencie a oolozna podala nam strone na ktorej po zarejestrowaniu dostajesz bezplatne probki do domu Porady dla kobiet w ciąży, matek: ciąża, poród, zdrowie dzieci - Family Service

male liski z checia obejrze zdjecia :) wyslac Ci maila czy tutaj wrzucisz ?

Vivienka ciesze sie bardzo ze slyszalas bijace serduszko Gratuluje i kciukow nie puszcza

Airfix masakre masz z tym kotem Wiem ze nie wszystkie takie sa ale ja po stycznosci z dwoma takimi nie lubie kotow Zrazilam sie

my dzisiaj na cywilny slub do znajomych idziemy Wczoraj na szybkiego szukalam kiecki :) oczywiscie lump mnie nie zawiodl

milego dnia
 
Hej babeczki.

Zakrętka jak Ty juz wysoko w ciąży wow, kiedy to zleciało? Buziaki dla synka malutkiego. Wybraliscie juz imie?

Maran
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciskam cały czas i nie puszczam :) jakies przeczucia?

Vivienka
z calego serca gratuluje bijacego serduszka &&&& aby wszystko bylo dobrze do samego konca no i oby spelnilo sie marzenie o
synku ;)

Daria
powiem Ci ze sliczne masz dzieci. Natan maly slodziak do zacalowania :* Michał sie własciwie mało przekreca, troszke z brzuszka na plecki i troche sie kreci na brzuszku. Slini sie masakrycznie, slina ciagnie sie za nami non stop :) ale zeby jeszcze nie ida. Zuza tez sie dlugo slinila zanim wyszly pierwsze zabki. Tak czy inaczej jest przekochany, chyba ma dosc pozostalej naszej trójki bo caly czas go calujemy na zmiane hehe

Piraniu z kazdym kolejnym tygodniem spedzonym w domu z dziecmi utwierdzam sie w przekonaniu ze matkom ktore nie pracuja, wychowuja dzieci i prowadza dom nalezy sie pomnik. Chyle czoła zatem Tobie i pozostałym, a jeszcze nizej tym które maja wiecej niz 2 dzieci.

&&&&& za wszystkie staraczki i buziaki przesylam, pozdrawiam.

PS. Macy powodzenia w przeprowadzce! NIech wszystko ulozy sie tak jak bys chciala!

Matik, Nuska
za was najmocjniej &&&&&&&&&&&&&&&
Krystian tesknie :***
 
Hej! Znów nie miałam kiedy Was nadrobić, wczoraj od rana aż do wieczora nie miałam internetu bo przecięto światłowód i trzeba było czekać aż go naprawią.

gorgusia
, z całego serca GRATULUJĘ, Twój synuś jest prześliczny, przesłodki i przecudowny!

Vivienka, Tobie również kochana GRATULUJĘ z całych sił, tak czułam, że przy takim tempie wzrostu bety serduszko będzie już pięknie pikać :tak:

Matik, jak się trzymasz? Kiedy idziesz do swojej gin?

klaudia, dzięki kochana :-* Ucałuj Martynkę ode mnie!

aljul, to strasznie przykre i smutne :-(

zakręcona, nakręciłaś swój suwaczek czy co, że tak śmiga? :-)

Elmo
, szkoda, że większości facetom wydaje się, że my przy dzieciach mamy mega odpoczynek i relaks w domu ;-) Wyściskaj i wycałuj ode mnie Michasia! Ja też chylę czoła mamom trójki i większej ilości dzieci bo ja czasem mam wrażenie, że z dwójką sobie nie radzę ;-) Na pewno jest to kwestia samoorganizacji ale również charakterów dzieci, gdy odwiedzam czasem o 4 miesiące starszego od Kai Dawidka to jestem w szoku jaki on bezproblemowy, jak pięknie i długo śpi w dzień i sam się bawi, dając rodzicom mnóstwo czasu na różne sprawy :-) (Kaja w dzień nie śpi, cały czas za mną chodzi i często włącza tryb marudzenia :-D, Krzyś był chyba jeszcze trudniejszym dzieckiem w jej wieku ;-)). Jestem pod wrażeniem jak Kaja jest emocjonalnie dojrzała (wg mnie dojrzalsza pod tym względem jak Krzyś), gdy go np. wczoraj w złości pacnęła Krzysia ręką to 10 minut później sama z siebie podeszła do brata, przytuliła go i powiedziała "przepraszam Krzysiu, ja nie chciałam, no to zgoda?" :-)

Airfix
, zazwyczaj drugi pęcherzyk pęka w odstępie do kilku godzin, oba pękają pod wpływem jednego piku LH, trzymam kciuki by owulka nie dała jednak mocno popalić :-)

Postaram się być od teraz na bieżąco i przepraszam najmocniej jeśli przegapiłam Wasze pytania, dziękuję wszystkim Wam i każdej z osobna za wsparcie i ciepłe słowa :-* U mnie owulka wypadła wg cyklu Jonasa w neutralnych polach mniej więcej po środku pomiędzy różowymi i niebieskimi polami :-)
 
reklama
Witajcie,
Piranhiu to prawda - to dla niej straszna tragedia, tym bardziej że kilkanaście lat temu jak dzieci jeszcze były małe mąż zostawił ją i ułożył sobie życie z drugą kobietą z która także ma dzieci, a ona kilka lat po rozwodzie była długo w związku który się skończył, a niedawno zaczęła sobie życie na nowo układać. Naprawdę nie wiem jak ona to przeżyje...
To był już był taki wiek u syna żeby powolutku się szykować na to żeby zostać teściową i czekać na wnuki a tu taka tragedia, chwila nieuwagi i go nie ma:-:)-(

Pozdrawiam Wszystkie i życzę miłego słonecznego dnia
 
Do góry