reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

maggie a skad pewnosc ze sie pojawi ??? staraliscie sie tak ?? No wiec skotro malpy jeszcze nie ma to moge trzymac kciuki ???? :-)
Na urlop jedziemy na wies pod Czestochowe, tesciowie maja tam domek - cisza, spokoj i nic wiecej do szczescia nie potrzeba :)
 
reklama
Nuska no nareszcie sie pojawilas :) dobrze, ze jedziecie odpoczac, nalezy sie Wam no i fajnie, ze zlapalas dystans i luz bo przynajmniej psychicznie odpoczniesz... trzymam za Ciebie kciuki i dobrze Ci zycze :*

Airfix ja Ci powiem, ze czuje sie zupelnie normalnie, nic innego niz zwykle no po za tym, ze mnie krzyz boli kazdego dniach juz od rana, ale dzis rano maz mi wymasowal olejkiem to lepiej mi... a i nerwowa jestem strasznie, ale to u mnie tez dosc czeste hihihi... testowac bede w piatek jak mnie wpierw @ nie nawiedzi i temperatura nie spadnie... juz bym chcisla wiedziec, ale wiem, ze jeszcze nie czas...
Dziekuje za wszystkie kciuki i dobre mysli...
 
Nuusiu ja to przesunięcie raczej zwalam na ten stres co miałam w tym cyklu. Szczerze powiem że jakoś specjalnie nie liczyłam dni płodnych ani nic, seksu nie było za dużo ale szansa zawsze jest, jednak ten cykl potraktowałam tak dość ulgowo. Od przyszłego postanowiłam sie bardziej przyłożyć, więc byłabym zaskoczona.
Ale test z rana negatywny to chyba powinno już coś raczej być ...
 
Ostatnia edycja:
gdusia trzymam kciuki

airfix chyba każda z nas ma niespodzianki w cyklu staraniowym, u mnie takie cyrki z ph że szok :angry:

zakrecona super że już na zwolnieniu. odpoczywaj ile się da, bo jak się urodzi igorek, to przez następne kilka lat nie będziesz miała okazji tak się pobyczyć :-)

vivienka
super że już słychać serduszko

nuuuśka
u mnie teoretycznie @ przesuneła sie na 25 sierpnia, ale zobaczymy kiedy wypadnie owulka w tym cyklu

dziewczyny u mnie już po pierwszej próbie i jestem zawiedziona. w tamtym cyklu piękne ph 4-4,5 a w tym 5,5 -wieczorem ( a rano była cała aplikacja rephresha) i reprhesh płytko nie chciał go zbić, dopiero głęboko i dużo rephresha zbiło ph do 4, a po starankach ph 7:-( zbite odrazu rephreshem (duzo i głęboko) do 5,5 po pól godzinie ciągle 5,5 więc włożyłam witaminę c, popłakałam sobie troszkę i poszłam spać. Owulke przewiduję na piątek, ale wtedy ph pewnie jeszcze podskoczy. Przy takim ph to albo chłopak, albo jeśli tak bardzo będę zakwaszała to brak ciąży. czy to możliwe że to ph takie wysokie bo jestem od razu po @ (w sobotę jeszcze była), w poprzednich cyklach nie mierzyłam ph zaraz po @, tylko po kilku dniach.

IMG_7103.jpg
 

Załączniki

  • IMG_7103.jpg
    IMG_7103.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 53
Ostatnia edycja:
Nuusia Owszem drapaka to kocisko nie ma tu, ale zawsze drapał dywan i sofe ciotki. A ten kot jest tak rozpuszczonym tak zmanierowany, że jeśli nie robisz tego co on chce to potem na złość robi. Mialam powiedziane ze mam wstawac o 4 rano do niego, zrobic to co on chce, i dopiero moge isc spac, bez przesady..wiec spie normalnie do 6-tej, a on miałczy od 2-3 godziny w nocy, przychodzi do nas pod łozko miałczy i patrzy czy sie obudzilismy, potem budzi dziecko, a na koncu ciotke...A ja raz nie wstałam, to zaczął mi skakać na narożnik, krzyknełam na niego i się zaczęło...co ja głowe do poduszki to ten dawaj z pazurami i ucieka. Poszlismy na plac zabaw to porobił dziury tu gdzie jest siedzisko. A ciotka jak na niego krzykneła to się rzucił z pazurami jej na sukienke. Jak robisz to co On chce, to wtedy jest ok, nawet sie nie zbliza do narożnika. I dopiero ta ciotka ktora dała mi tego kota mówi-ze na niego nie wolno krzyczeć bo jest złośliwy, i ze trzeba robić to co on chce wtedy jest grzeczny.


Iweet84 Po samej @ Ph nie mierz, tak z 2-3 dni odczekaj, bo u mnie tez powyzej 5 było. Teraz sie trzyma na poziomie 4,7 i po Rephreshu też... Tylko dobrze sobie aplikuj ten rephresh -pisałam o tym ze przez sciśniecie tej pompki do srodka wylatuje tylko 0,5ml...a 2,5 ml zostaje w środku, ja sie morduje i z całej siły sciskam aplikator i wyciskam do strzykawki normalnej, ostatnio sie tak mordowałam z wyciaskaniem a i tak dałam rade tylko 2,5 ml wycisnąć, takze producent nie źle oszukuje na tym Rephreshu, bo nie zuzywa sie go całego.
Kciuki za córcie &&&&


maran-atha To oczekiwanie to wiecznośc trwa :) Musi się udać, ja tu mocno kibicuję za dwie kreseczki w piatek &&&&

Napisze Wam coś, bo jedynie tu się moge pożalić. Po tej Femarze chce mi się płakać dosłownie o wszystko, ale to co zrobiła moja mama wczoraj to już mi całkiem odebrało mowe i chęci na wszystko. Wczoraj mi łzy poleciały jak gadalam z mama na skype, bo dosc ze ostatnio pokupiła mojej znajomej daleeekiej ubranka na dziewczynke ( bo jej sie tak umyslało :/ ) i pokazywała mi je, to wczoraj przegieła, pokazuje mi buciki maleńkie ze kupiła bo nie mogła sie oprzec...no czy Ona jest normalna? Buciki małe kupuje bo sie oprzeć nie moze?? Ale komu?? I ja jej mówie-ale mamo po co to kupiłaś, komu ja to dam? I od razu mówie- Przeciez nie dam to tej Sylwii bo to sa buty na chłopca. A Ona mówi- jak to na chłopca?osz kurde! ( brazowo-białe tenisówki za kostke maleńkie z białym napisem ) a ja mówie - no na chłopca, przeciez pisze na nich z boku -my little man... mój mały mężczyzna. A ja wiem ze ona je kupiła specjalnie, bo usilnie mi wmawia ze chłopca miec będę.Bo według niej córke ma miec tylko mój brat ( który chce chłopca akurat :) ) I ani razu nie rzekła że to dla Sylwii kupiła, tylko powiedziala ze kupila bo juz sie oprzec nie mogła. Nie mogłam usnąć całą noc przez to :( Bo przypomniało mi się jeszcze jak teściowa dała mi lakierki białe w 6-7 mcu ciąży jak wiadomo było że to chłopiec ze słowami- Masz, to mu włożysz. ja nie wiem czy tym babom po 50-tce całkiem odbija? To że my sie staramy o dziecko nie znaczy że moja mama ma kupować sobie bądź co , a potem mi to wyśle, bo się oprzeć nie mogła małym rzeczom, a ja będę musiała patrzeć na to- jak nawet w rodzinie nie ma dzieci żadnych, kasa na budowe potrzebna, a ta się oprzeć nie mogła. Ja jestem zdołowana i ogólnie chce mi się płakać. Ja mam już w głowie ułożone- że byc może nie będę mieć tej córki bo tak czuje, że i tak będę kochać maleństwo, ale nie żeby ktoś całkiem mnie marzeń pozbawiał.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki :tak:

Nie odzywałam się dłuższy czas, bo się rozchorowałam (zapalenie zatok i płuc). Na szczęście już wszystko ok. Zażywam jeszcze antybiotyk i jestem strasznie osłabiona, ale niestety jestem w pracy :wściekła/y: Nie udało mi się doczytać wszystkiego, ale widzę wiele pozytywnych zmian u Was :-D


Gorgusia
- GRATULACJE!!! Synuś do zacałowania :-D


Vivienka - ale się cieszę, że serduszko pięknie bije :tak: trzymam mocno kciuki za Filipka :-)

Kate - fajnie, że odpoczęłaś :tak: teraz ze zdwojoną siłą zaczniesz starania :-)

Zakręciu - dobrze, że już jesteś na L-4 - odpoczynek wskazany :happy:

Piranha - trzymam mocno kciuki za całą Twoją rodzinkę &&&& jestem pewna, że się wszystko ułoży :happy:

Macy - powodzenia w przeprowadzce do nowego "domu" :tak:

Maran - kciuki zaciskam &&&&&

Aljul - straszna historia :no:

Matik - ściskam Cię mocno

Udanego dnia!
 
Czesc dziewczyny

Nuuska
jesteś kochana :) już miałam pisać eska co sie dzieje Odliczanie do urlopu powiadasz Super Odpoczniecie sobie i odstresujesz sie troszke Termin mam na 22.10 Mieszkanko w trakcie remontu, poniewaz moj K nie moze teraz wziasc urlopu i po pracy robi ale jakos idzie Igorek narazie bedzie z nami w sypialni a pozniej my przeniesiemy sie do drugiego pokoju

Elmo też jestem w szoku że ten czas tak szybko leci Zostaliśmy przy Igorku :)

Airfix nie ma problemu moge Ci przesłać kartki ze szkoly rodzenia dot. masaży

Milego dnia dziewczyny

 
Witam Was dziewczyny :-)
Nie było mnie kilka dni bo byliśmy nad morzem stąd brak tempki na moim wykresie, ale coś czuję, że znowu nic z tego nie będzie :dry: zatestuję w środę a potem w piątek
Zakręcona ale suwaczek Ci ucieka, szok :szok: już niedługo będziesz tulic Igorka w ramionach :tak: powiedz mi, w którym cyklu udało Ci się zaciążyc? u mnie jak się nie uda będzie 5 cykl :dry: używałaś po staraniach tylko rephreshu i po 4 godz tamponu z limonką? bo ja tak robię co cykl i nic z tego nie wychodzi :crazy: a rephreshu używam po kropelce na palcu co 20-30min bo ph utrzymuje się ok 4,5 więc już sama nie wiem... tracę chęci na wszystko
Gorgusia synek cudny! gratulacje ;-)
Matik tak mi przykro :-(nie tak miało to wyglądac...
Airfix faktycznie można się podłamac taki zachowaniem i to najblizszych osób. mam nadzieję że jedna udowodnisz wszystkim że i Ty możesz mięc córcię, a może nawet i 2 za co mocno trzymam kciuki :-)
Vivienka cieszę się że wszystko ok z dzidzią, silny chłopak z niego będzie ;-)
Iweet spróbuj zadziałac jeszcze raz i zobaczysz że ph będzie niższe bo po okresie jest zazwyczaj troche wyższe. w tym cyklu zaczynacie starania, tak?
 
Cześć dziewczyny, oj chyba z miesiąc was nie podczytywałam, bo to jakieś kłopoty rodzinne a później upragniony urlop. No i tak się stało, że robiłam badania w 3 dc na wakacjach, oto wyniki i prośba do tych, które się trochę na tym znają aby podpowiedziały co i jak podwyższyć albo obniżyć przy staraniach na dziewczynkę, które planuję we wrześniu lub ostatecznie w październiku.

1. FSH 8,51
2. Estadriol 96,64
3. Prolaktyna 199,4
4. Testosteron 0,896
5. Potas 5
6. Sód 144
7. Wapń 9,73
8. Magnez 2,21
9. TSH 2,22
 
reklama
Lili81 O jesteś :)) Liluś podaj najlepiej normy jeszcze, bo nie wiem jakie są u Ciebie w laboratorium, ale jeśli takie jak u mnie to Sód i Potas wysoki - raczej chłopczykowy, Magnez- taki sobie, jak u mnie :) trzeba by troszkę go podbić, Wapń- wysoki dziewczynkowy. Nie wiem jaka jest u Ciebie norma estradiolu w laboratorium ale jeśli do 166, to i estradiol warto by było zbić troszkę jeśli planujesz córcię. Tsh powyżej 2..więc warto by było go obniżyć, ale bez paniki :)

Zakręcia To ja bardzo poproszę te masaże, bo kolezanki się chwaliły jak to mąż świetnie uciskał je podczas porodu w krzyżach, że bóli krzyżowych nie czuły, ale powiedzieć nie chciały co i jak .

Elle87 Jak po wczasach? Wypoczęci? Powiem Ci że u mnie w rodzinie to chyba wszyscy na kupe mają taki tupet żeby mnie dołować.
 
Do góry