reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
maran dzięki, w takim razie będę się ostro zakwaszać do owulacji

lili cykle już od około listopada sprawdzam testami owulacyjnymi, a od kwietnia mierzę temperaturę. u mnie też niestety owu różnie wypada i do tego bóle owulacyjne też różnie wypadają (raz dzień przed owu, raz kilka dni) dlatego zdecydowałam się na osłabienie plemników i staranka codziennie do dnia pozytywnego testu, ostatni test jaki dziś robiłam nie był jeszcze pozytywny, mam nadzieje że ten wieczorem już będzie (bo strasznie chciałabym owu w piątek - bo znak żeński, jonas i przed pełnią) ale jeśli druga kreska będzie jeszcze słaba, to dziś znowu staranka. Na przyszły cykl mam w planach spróbować O+12, no chyba że się uda, ale w tym cyklu nie udało mi się do końca przypilnować ph po starankach i duże prawdopodobieństwo że wyjdzie z tego synek. O+12 działa się 12 godzin po bólu owulacyjnym (jeśli twój ból oznacza pękniecie pęcherzyka, bo ja np. bóle owulacyjne mam jeszcze przed owulacją, a podczas pękania pęcherzyka ten ból czasami się w ogóle nie różni od tych wcześniejszych). Myślę że jak zadziałasz te 8 godzin po bólu to też by było ok.
 
Ostatnia edycja:
Ja tak tylko na szybkiego wpadlam a tu takie super wiesci!!!!!
Elletak po ciuchu juz gratuluję tescior widac nawet na zdieciu kreseczke takze kropeczka jest i napewno za kilka dni będzie piękna druga krecha!!!

maran ja mysle ze implantacja byla wczoraj dlatego dzisiejszy test nie wyszedl na moje oko w sobote juz cos powinno byc widac na tescie.Mi te testy co sa dołączone do testów owu wychodzily dopiero po terminie i to tez slabo.Ja bylam zadowolona z clearblue bo pokazał ladna kreseczke dwa dni po @ a ten pasek z niebeska koncowka zabarwil sie na taki sam kolor jak kontrolna dopiero po 5 tygodniu.
trzymam kciuki i nie puszczam!!!

U mnie jakas dziwna pogoda... slabe ciśnienie a tym samym jestem wypluta :/

Babeczki mam pytanie za 100 punktów z czego robia sie krwiaczki w macicy?? Dlaczego one powstają? Meczy mnie skad sie to u mnie wzielo?
 
Vivienka mam nadzieje ze do Ciebie dolacze jednak ;-) a powiedz mi jakiego teraz testu uzywalas i Ci wyszedl cien tez w 10 dniu po owulacji, bo widze ze masz zaznaczone na wykresie? Tez tego z niebieska koncowka? Mowisz ze dopiero po terminie @ byla wyrazna druga kreska?
 
Elle napewno dolaczysz do zafasolkowanych a test za dwa dni i w poniedziałek tylko to potwierdzi ;)
tak przed @ wyszedl mi cen ale byl to naprawde cien... z tymi testami z niebieska koncowka taki ladny jak ten 4 na fotce byl dopiero po 5 tyg :/ ale clearblue wyszedl juz chyba w 14 dniu ladny.
 
Vivienka no to faktycznie pozno wyszedl Ci pozytyw :-) trzymam kciuki za synka :tak:
Czarna perla gratuluje synusia i wiadomo najwazniejsze ze zdrowe. A w ktorym jestes tygodniu? Widzialas siusiaka na usg? Tobie chyba tak wczesnie wyszedl pozytywny test ciazowy? Mozesz przypomniec swoje staranka jak dlugo stosowalas diete i bralas suplementy i czy pilnowalas ph? Chyba skutecznosc spada co mnie martwi :sorry2:
 
czarna_perła gratuluje kochana synusia :DDD !!

liluś,maggie, matik wpisalam Was na liste z nowa data :))))

attachment.php


Starających się : 15
Oczekujących na staranka : 2


SIERPIEŃ 2014 :

Elle87 - termin @ 11.08 ( 4 cykl starań )
Roszpunka - termin @ 11.08 ( 3 cykl starań )
Justi - termin @ 12.08 ( 2 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 15.08 ( 15 cykl starań )
iweet84 - termin @ 25 .08 ( 1 cykl starań )
Matik2012 - termin @ 26.08 ( 16 cykl starań )
małe liski - termin @ 26.08 ( 3 cykl starań )
lilly78 - termin @ 31.08 ( 3 cykl starań )
ilaczek - termin @ .08 ( 3 cykl starań )

WRZESIEŃ 2014 :

maggie2205 - termin @ 02.09 ( 2 cykl starań )
Annette - termin @ 03.09 ( 1 cykl starań )
Katriina - termin @ 17.09 ( 1 cykl starań )
Airfix - termin @ 20.09 ( 13 cykl starań )
gdusia_- termin @ .09 ( 1 cykl starań )
Verita - termin @ .09 ( 1 cykl starań )

W OCZEKIWANIU NA STARANKA :


kate.. (lato 2014 )
ania_g21 ( wiosna 2015 )

 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry