reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czesc Dziewczyny, witam się ponownie :-)

Wizyta u gin była i jest wszystko w porządku (miałam cystę na jajniku) gin mówił ze jajniki niecierpliwie czekają na zapłodnienie :cool2: a przecież nic jej nie wspominałam ze będziemy się starać :-D jak wychodziłam to się pytała to kiedy widzimy się z pozytywnym testem ciążowym :-D a ja może za dwa miesiące :happy2:

Ze stawami tez jest wszystko dobrze tabletki wszystkie wybrane i czuje się dobrze nic nie boli oby tak zostało :tak:

Za miesiąc zaczniemy się starać o braciszka:-)

Oczywiście mam jeszcze pare pytań, robie od paru dni testy owulacyjne dzisiaj wyszedł pozytywny test, wciągu ilu godzin powinno się przytulać (jeżeli chcemy się starać o chłopaka)?
I jak może kobieta zwiększyć swoje ph?

Pozdrawiam;-)
 
reklama
Wcielo mi posta :/

Witam

Kate na angine zimne picie i lody ile chce ale tylko widne w żadnym wypadku mleczne,mleczne produkty tak samo ograniczyc do minimum ułatwiają rozwijać się bakteria.
A zimne pomaga na te obrzęki lagadzi ból. To poleca moja lekarka lody jako lekarstwo na angine.
Antybiotyku nielaczymy z mlecznymi przetworami !
Zdrowka dla mlodego!

Dorcia ja bym nie wytrzymała !
Podziwiam cie za to ;)

Moje samopoczucie dzis lepsze choć nie rewelacyjne.
Za to mlody zakatarzony zostal w domu bo jemu to zaraz na płuca schodzi :/

U mnie tez cieplutko i słonecznie ;)

Milego dnia :)

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
DORCIA :-) JEJKU JA SIĘ CIESZĘ HUURRRRAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SUPER ŻE MARZENIE SIĘ SPEŁNIŁO ZASŁUŻYŁAŚ NA TO KOCHANA :* :*

Później doczytam bo muszę ogarnąc mieszkanko i uszykować obiad i ciacho :)
Przepraszam że pare dni się nie odzywałam ale musiałam sobie coś poukładać w głowie ......

Trzymam kciuki za wszystkie i życzę miłego dnia
:-)



 
hej
Dorcia,Czarna perła GRATULUJĘ syneczków :tak:

ale to wychodzi chyba trzeba miec troche szczęścia
bo jedni dają z siebie wszystko inni sporo mniej a finał jest jaki jest :baffled:
podczytuje was i trzymam &&&&
Piraniu-moge zerknąc na ta liste która ile czynników zastosowała ?dziekuję.
 
Dorcia sama wiesz po sobie ze z ta wiarą czasem ciezko bywa :/ sama czulas ze będzie dziewczynka (albo po prostu balas sie rozczarowania ;) ) pisalas ze duzo nie zrobilas na chlopczyka a moglabys króciutko napisac co zrobiłaś? Dieta, suplementy, ph? Moim zdaniem po prostu zostalo ci twoje cierpienie wynagrodzone :*


Kira nue zdziwię sie jak i u ciebie spelni sie marzenie o kirusia wkoncu tez sie kobieto nacierpialas :*

kate duzo zdroweczka dla synusia ;-)

kevinka dla was a raczej juz dla synka dużo zdrówka ;-)

patka witaj! Ph zwiększa sie razem z prowadzeniem diety na chlopca.Stosuje sie także pre seed albo sode na palec ale ph ti nie wszystko . ważne sa mineraly i hormony które tez dzieki suplementa i diecie sie regulują...

macy ale masz fajne ♡ ja uwielbiam ciepelko. Powiedz czy to prawda ze w Bangkoku jest tak mocne zanieczyszczenie, Smog itp?
A u ciebie brzusio juz wyszedl?
Macy jak wszystko na bazarku mozna kupic to podeslij mi licencje pilota. Przedwczoraj mowili w Tv ze piloci Lufthansa rocznie zarabiaja od 75-250tys rocznie i maja cos okolo 125dni wolne w roku..Hihi tak se mozna pracować :D
A co do dzieci i wyboru plci przwz nich to idealne w twoim przypadku by bylo blizniaki "parka" kazdy by byl zadowolony ;)


Aljul mam nadzieje te znajdziecie szybko rozwiązanie bo szkoda by bylo dobrego kupca stracić.

Ja wkoncu dzis nogi do góry i leze! Wczoraj dwa torty piekłam na m urodzinki a dzis podwojnie odpoczywam i córcia wlasnie spi takze pelen relax ;-)

Tak wracając do mojego badania prenatalnego to ciekawa jestem czy dzidzia sie bedzie chciala ujawnić :-D plec najszybciej można po 12+5dniu zobaczyc prawda? bo wcześniej wygladaja raczej dziewczynkowo tak?
 
Ostatnia edycja:
Hahaha z tym przeczuciem to chyba trzeba na odwrót miec :)
Jak sie mysli to to bedzie inaczej ;)

Mamakaja normalnie jeszcze troszke i maly bedzie z wami :D

Matik niefochaj sie tylko wracaj tu do nas :)

Patia ja niestety nieporadze w tym temacie bardziej drazylam temat dziewczynki ;)
Ale dużo tu staraczek chlopczykowych wiec napewno ci pomoga :)
 
Vivienka, kiedy masz badanie i który to już tydzień? Płeć chyba najwcześniej ok 13 tyg.

Patka, z tego co wiem to owulacja występuje 24-36 godzin po pierwszym pozytywnym teście. Także działałabym 12 h po pozytywie. Nie za późno, żeby nie wstrzelić się w O+12. Nie masz bólu owulacyjnego ? To znacznie ułatwiłoby sprawę. My synka zmajstrowaliśmy w dniu owulacji rano :tak:
 
Ostatnia edycja:
Kevinka a to że na odwrót trzeba myśleć to może być prawdą !!! Z córą byłam pewna że chłopak będzie ... teraz dziewuszkę czułam ! Może coś w tym jest ???
Dobrze że napisałaś że antybiotyku z nabiałem się nie łączy ...bo to prawda ,ale jak moja Młoda już żywcem wszystko zwracała to lekarka przystała na dwie łyżeczki Danio ... i poszło ładnie !

Vivienka ...króciutko ... sex z orgazmem ( taki nie wymuszony - bo trzeba - tylko spontan ) i w 14 dniu cyklu przy cyklach 29 dniowych ! Po stosunku - zasnęłam i spałam do rana ( zawsze idę do toalety a tym razem nie czułam potrzeby )
I Wasze kciuki !!!
Żadnej diety nie stosowałam ( jedynie mało nabiału ogólnie jadam i dużo mięsa ) suplementów, żeli również nie. Niestety ph również nie znam ...więc wiele nie pomogę:baffled::baffled:
Co do usg to ja na prenatalnym byłam dokładnie w 13 tc ... wg usg 13t2d i Pani stanowczo odmówiła podglądania płci bo to za wcześnie . A ja myślę że dużo zależy od lekarza i od jakości sprzętu. Będziemy zaciskać kciuki żebyś już podejrzała co tam dynda !!!

Patka
ja również kochana nie pomogę ... pozapominałam już , co , kiedy i jak !
 
Ostatnia edycja:
reklama
No ja każdą ciąża chcialam bardzo córeczkę kazda ciaza inna wiec zawsze teraz bedzie dziewczynka a tu zonk! Za kazdym razem myslalam dziewczynka i za kazdym razem chłopak ;)
 
Do góry