reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej ho hej ho po pracy by się szło :)

dziś od rana dawno nie widziane słoneczko wyszło także humor znacznie lepszy niż przez ostatnie dni do tego Tż był na zakupach w Lidlu i kupił mi piżamkę i pościel, która dziś mi się pół nocy śniła <3 :) ciekawe jakie będę w niej sny śniła :-D

Macy Ja z ogromną przyjemnością zobaczę dzięki tobie kawałek świata, botam mnie jeszcze nie widzieli i chyba nie prędko zobaczą :( wysyłam wiadomość priv :)

Dorcia strasznie się ciesze i ogromne gratulacje , że będziesz miała swojego upragnionego syneczka :)
oj córeczka będzie się opiekowała młodszym braciszkiem :)
nigdy w życiu nie wytrzymałabym i nei powiedziała najbliższym domownikom co nosze pod serduszkiem :) także podziwiam :) hehe i trzymam kciuki byś dała radę

Kate jak synuś ? i wizyta u lekarki ? sądząc po kłopotach w przyjmowaniu antybiotyków w płynie zostały wam zastrzyki :( bidulek mały
u nas kiedyś było podobnie nie tyle, że nie pił , bo mu się jakoś to wlało do buźki, ale przy każdym antybiotyku była mega biegunka :( i wlasnie wtedy dostaliśmy zastrzyk.... teraz już organizm tak nie reaguje, ale moim sposobem jest wlanie szybko do buźki leku, a ukochany kubek z herbatka czeka już do popicia :( ile te dzieciaczki muszą się namęczyć , a rodzice nakombinować

Piraniu Ja to bym wycałowała twoje dzieciaczki i kociaki :)
Kaja zdolniacha pięknie rysuje jak na swój wiek ciekawe tylko skąd u niej taka tematyka heheh może Krzyś lubi Scooby Doo, bo te duszki i stworki to do tej bajki mi pasują ?

Airfix
no co za lekarz wrrr szkoda słów ... jak samopoczucie ?
kochana dokładnie jak Ty nie wyobrażam sobie takiego małe dziecka zostawić samego w domu bez opieki rodzica , dorosłych ... eh faceci myślą zupełnie inaczej niż my kobiety ...naprawdę są z innej planety
wiadomo, ze mielibyście łatwiej gdybyś poszła do pracy, a kosztem rodziny=dziecka , a już tymbardziej , że jesteś głównym inspektorem na budowie ... hehe powiem ci, że jak czytam twoje posty o walce z robotnikami to widzę siebie jak walczyłam przy remoncie mieszkania, bo robiliśmy wszystko od podstaw wiele nerwów mnie to kosztowało, a to zwykle mieszkanie, a co dopiero plac budowy,...


Matik piękny przyrost bety wszystko idzie w dobrym kierunku i niech tak zostanie na kolejne 8 miesięcy &&&
i prosze WRACAJ DO Nas

Małe liski
czemu się nie odzywasz ?? jak dzieciaki w przedszkolu ?

Kevinka śliczny brzuszek :)


miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej!

Kevinka
, śliczne, zgrabne M-1 synusia :-)

Dorcia, hehehe, a ja już żałuję, że nie mogę mieć trzeciego kociaka, marzy mi się kot przeciwstawny pod każdym względem czyli Cornish Rex :-D ....i jeszcze Maine Coon i kolejny Ragdoll hahaha :-D

Justi, pewnie masz rację bo Kaja już kilka razy oglądała Scooby Doo z Krzysiem, lubi tematykę duchów i potworów :-)

macy, udanego polowania! :-)

Klementynka, wklejam nasze forumowe statystyki :-)

Zobacz załącznik 642139Zobacz załącznik 642140
 
Ostatnia edycja:
hej :)

Kevinka
sliczny brzuszek:-)

Kate jak synus?

Verita ej co to za smutki kochana?! glowa do gory Bedzie dobrze

Piranhu przeslodka masz corcie i na dodatek zdolna :) Krzys tez jest super a kociaki masz boskie Choc nie przepadam to moglabym na nie patrzec calymi dniami :-)

Macy ja tez sie usmialam od rana :) Ty kochana oszczedzaj siebie a nie biegasz jak szalona Choc wiem z doswiadczenia ze latwo sie to mowi gorzej wykonac :) ale jak dobrze sie czujesz to korsystaj :)

Matik super Gratuluje :)

Mamakaja super wiesci Juz niedlugo kochana ... :)

Ania, Dorcia kurcze ale terminy na nfz u mnie naszczescie nie jest tak zle Do jednego jak pojdziesz rano i postoisz w kolejce to cie przyjmie nie umawiaja wczesniej pacjentek

Dorcia :*

piranhu torba uszykowana ale czeka na wypelnienie bo pozamawialm i jeszcze nie dostslam przesylki ale to kurierem wiec dzis bedzie :) przykro mi kochana ze dalej u Ciebie problemy :( ale trzeba wierzyc ze bedzie lepiej Powiem Ci ze niestety zycie takie jest ze ciagle podrzucs klody pod nogi ale musimy walczyc o swoje szczescie :*

Kiraaaa to rozumiem i kciuki zaciskam :* czuje sie dobrze Choc staram sie wiecej odpoczywac

Dziewczyny powiedzcie mi czy jest jakas regula jesli chodzi o opadajacy brzuch a termin porodu Slyszalam rozne opinie i wole sie Was podpytac :)

a jeszcze jedno czy ktoras z Was ma koc Minky? jak tak to fajny jest i sprawdza aie ?
jaka elektroniczna nianie polecilybyscie?:)

ide pomyc podlogi bo zaraz lenka z moja siostra wpadna na ciacho i na pogaduszki Korzystamy poki jeszcze mieszka blisko bo pewnie do konca miesiaca przeprowadza sie i bedzie mieszkac na drugim koncu :( ale przynajmniej beda mieli dwa pokoje
Milego dnia laseczki
 
Dzień dobry , mam pytanie dot pasków merck sa one pakowane po 100 sztuk a nie jestem pewna czy taka ilośc jest mi potrzebna, wolałabym na początek kupic mniejsza ilosc. Czy któraś z Was sie orientuje czy moge kupic d
 
Dokończę bo cos sie zawiesiło :) czy moze ktoś polecić paski dot mierzenia ph innej dobre firmy? Dziekuje i pozdrawiam
 
Małe liski, meldunek proszę. :-)
Piranhu, a Ty te kotki chcesz rozmnażać? Bo wiesz - jakbyś zmieniła dietę i podawała suple, to wtedy więcej kotek byś miała, a te mogłyby mieć dalej kotki. ;-)
Zakręcona, ja z dziedzicem miałam brzuch wysoki do samego porodu. Sama położna do mnie przyszła i powiedziała - jak panią zobaczyłam, to pomyślałam - z tym brzuchem przy uszach to ty jeszcze kochana poczekasz. A ja po 4 godzinach miałam synka. Różnie więc to bywa. Zazwyczaj jednak brzuch przed porodem rzeczywiście trochę opada. :tak: Co do biegania - niestety, ciężko zwolnić, bo ciągle trzeba coś robić. Ale jeszcze trochę. Jak wyniesiemy się z tego hotelu, odetchnę.
 
małe liski, no właśnie, co u Ciebie kochana, sprawdzałaś raz jeszcze betę?

macy, hehehe, niestety to nie są koty hodowlane (takie kosztują 3-4 razy tyle i więcej ;-)), Nono jest wykastrowany a Nemo też muszą zgodnie z umową wykastrować, chyba odbębnię to we wrześniu, odkładam i odkładam ale muszę się w końcu umówić z panią weterynarz na termin.
 
My mieliśmy zwyklego kota ale łazi i nie wraca tzn wraca jak glodny albo nudzi się. Takie koty to mogłabym mieć :-)
U mnie drugie podejście dp owu tzn śluz plodny i test z lekka linia druga temp nisko
 
reklama
Do góry