reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hejka!

Nuuuśka, niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia, w tym TO jedno :-) To prawda, że futro dodaje wizualnie mnóstwo kilogramów ;-), docelowo pewnie będą ważyć koło 7 kg na kota. U nas niestety na razie wciąż kiepsko delikatnie mówiąc. Wrzucam Ci fotki futrzaków :-)

Zobacz załącznik 642568Zobacz załącznik 642572Zobacz załącznik 642573

macy, śliczna dzidzia, na ocenę płci za wcześnie ale jakie to ma znaczenie gdy na ekranie USG widzi się takie cudowne Maleństwo :-)

Airfix, zazwyczaj Luteina aż tak tempek nie podbija więc kciuki zaciśnięte :-)
 
reklama
Nuuska kochana zycze Ci aby Twoje marzenie spelnilo sie i zebys zostala mamusia poraz drugi :) slonce niech wszystkie Twoje troski znikna raz na zawsze a w Twoim zyciu zagosci spokoj, milosc i radosc Wszystkiego najlepszego :*


Macy sliczna dzidzia :)
 
Nuuska kochana spełnienia marzeń, nie będę oryginalna i napiszę to co dziewczyny szczególnie tego jedynego o które walczysz ;-)
Airfix piękny skok na wykresie, kiedy testujesz :-)?
Justi a jak tam u Ciebie?
Macy piękna dzidzia, kimkolwiek jest ;-) najważniejsze, że wszystko ok
Ja z kolei rozchorowałam się i leżę w łóżku :-( nie biorę żadnych leków bo nie wiem czy mogę... zatestuję we wtorek i do tego czasu nie chcę nic brać żeby w razie czego czasami nie zaszkodzić ale przyznam, że się strasznie męczę :sorry2:
 
Macy ogromne gratulacje, niech fasolka rośnie zdrowo, a mi sie wydaje że będzie córa-buziaki
Dorcia dla Ciebie również gratulacje, ale ten czas leci o jejku- jeszcze troszke i bedziesz w połowie drogi do ujrzenia swojego skarba. Czytałam ostatnio ze nie dowiedzialaś sie kto tam w brzuszku siedzi. Czy moze cos sie zmieniło, staram sie Was podczytywać ale i tak nie wszystko wyłapuje, rowniez całuje i zdrówka życzę.
Witam reszte dziewczyn i pozdrawiam

Nuska ale tort. Wszystkiego najlepszego . Verita dla Ciebie również Najlepszego.
 
Ewelin kochana fajnie że Nas podczytujesz !!! U mnie kochana wyszło jajo ... a raczej dwa jajca !!! Ale czy się coś nie zmieni na usg połówkowym ??? A co u Was kochana ??? Czas leci ... córcia Twoja już pół roczku skończyła !!! Kiedy to zleciało ???
Słodziutkie buziaczki dla dzieciaczków od BB ciotki !!!
 
Nusia Spełnienia marzeń w kolorze niebieskim ♡♡ oraz duzo zdrówka i szczęścia w życiu!!!

macy śliczna fotka i przesłodka dzidzia ;-)

kevinka kciuki za jutrzejsze połowowkowe! Daj koniecznie znac po wizycie :*
 
Nuska
spelnienia tego jedynego marzenia:-)

dorciu
tort wyborny:-D tez zamawiam taki na moje urodzinki:cool2:

macy
cudna dzidzka:-)

ilaczku
ale moc serduszek, niech moc serduszkowa bedzie z nami:-)

airfix
trzymam za tempke:happy2:
 
Kiraa a kiedy to ? Chwal się bo szczerze to nie ma szans spamiętać wszystkich dat !!!

Verita
spełnienia marzeń kochana ... wszystkich !!! Myślę że Nuuśka się z Tobą torcikiem ???
 
reklama
Bardzo Wam wszystkim dziękuję. :-)

Piranhu, wiem, ze za wcześnie. Lekarz dal.mi nawet ujęcie od dołu, ale sama mam świadomość, ze 4 cm samej dzidzi, to malutko. Na nic się nie nastawiam. Chociaż główka płaska to może chłopak. ;-) Koty masz cudowne!!!
Airfix, co będzie, to będzie. Dla mnie ma być zdrowe. Wczoraj właśnie teściową mi ciśnienie podniosła, bo na wiadomość, ze jestem w Donu ze szpitala, nie zapytała czy wszystko w porządku, ale czy znamy płeć. Ja się bardzo martwie wszystkim. Mieszkamy w nowym miejscu. Wszystko się może zdarzyć.
Evelin, jak dobrze Ciebie widzieć. Jak malutka? Pewnie jest do granic rozkoszniacka. Wrzuc jakieś córki proszę.
Elle, zdrowia!
 
Do góry