reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Elle, endo bardzo ładne, pęcherzyk również idealny do pęknięcia. Progesteron warto tak czy siak sprawdzić, możesz w dniu badania wziąć tylko Duphaston zamiast Luteiny, suplementacja progesteronu nie pomaga jeśli niski poziom tego hormonu leży po stronie złej jakości komórki jajowej. Wierzę jednak, że pechowo trafiasz w te 50-70% i już kolejnym razem się uda :tak:, warto jednak w międzyczasie wykluczyć odrzucanie zarodka przez organizm, w tym m.in. wykluczyć przeciwciała antyfosfolipidowe i brak przeciwciał blokujących.

maran-atha, dużo zdrówka dla Was, latem dzieci przez długie miesiące nic nie chorowały, zbliża się paskudna pora roku. Znalazłaś te tabletki? :-)

iweet, straszni to smutne, przykro mi bardzo :-( Babcia ma rację, czasem nie warto się kłócić bo życie jest takie ulotne.

macy, ale Ty znasz dzień owulacji czyli dzień zapłodnienia? Jeśli tak to poszłabym w 12+6, jeśli nie to w 11+6 :-) Wcale mnie nie męczysz, pytaj zawsze o co chcesz i kiedy chcesz, zawsze się bardzo cieszę jeśli mogę komuś pomóc czy doradzić.

Kiraa
, chyba poczekam i sprawdzę sobie przeciwciała po 6-8 tygodniach, już mnie na ziemię sprowadzono, że nikt nie przepisze mi antybiotyku ot tak kiedy nie ma rumienia wędrującego. Wklejam Ci obrazek wyjaśniający różnice w budowie czaszki a tu jest link do różnic w nubach: Embryo Development external genital sex organs - angle of the dangle boy or girl ultrasound gender scan - Baby2see.
Zobacz załącznik 642944
Co do bólu, dziś dopiero 9 dc więc moim zdaniem za wcześnie na ból przedowulacyjny, pęcherzyki dopiero ruszają do intensywnego wzrostu, będzie dobrze :tak:
 
Iweet ale piękne to co napisałaś ... popłakałam się !

ania ja właśnie mam Mutsy urban ( skrętna oś ) a ten 4 rider jest taki zgrabniejszy - stąd myśl o jego zakupie !

Uciekam do łózia ... spokojnej nocy kochane !!!
 
Iweet współczuje kochana :-( taka strata na pewno bardzo musi boleć ale masz jeszcze cudowną babcię, trzymaj się
Piraniu dziękuje :* trochę mnie teraz podbudowałaś, że może nie jest aż tak źle ze mną... tak jak mówisz warto sprawdzić czemu organizm odrzuca zarodek bo nie chcę tego co miesiąc przechodzić :sorry2: progesteron również zbadam w kolejnym cyklu. cieszę się, że nam pomagasz bo bez Ciebie byśmy błądziły dlatego jestem pewna że do Ciebie również uśmiechnie się szczęście i przyjdą lepsze dni :tak: dużo zdrówka, ja dopiero dochodzę do siebie bo też mnie rozłożyło
Verita jeśli się nie mylę to po lewej chłopak, jakby co poprawcie mnie :-)
 
Czyli to jest ta teoria

if you notice that your baby has a sloping forehead and a squared lower jaw you’re more likely to be carrying a boy.


If your baby’s lower jaw is rounded and the top of the head is tapered, you’re more likely to be carrying a girl.


Kurcze trudne to do odroznienia :confused: nie wiem jak odroznic te szczeke:dry:
 
Piranha znalazlam ;) polozylam na polce wysoko, zeby dziewczyny nie wziely, miedzy ksiazki, zupelnie w inne miejsce niz zwykle trzymam leki... to co nie dla dzieci zawsze odruchowo klade do gory a pozniej nie pamietam... ;)
 
reklama
hej dziewczynki :**

U Nas wczoraj pochmurnie bylo, mam nadzieje, ze dzis pogoda bedzie lepsza :)
Dziekuje Wam kochane za wszystkie mile komentarze na temat futrzakow, heh jakby mogly to by pewnie same podziekowaly :-)

maran ja tez o Tobie kochana cieplo mysle ! :* niech wszystko zakonczy sie I I i to szybko :blink:

Airfix Ty bys ja na zywo musiala zobaczyc :p kawal kota teraz jest :-D musze jej zrobic jakies aktualne zdjecie, choc jak to tricolorki - baba ma humory gorsze od moich, ja do Niej mowie, a ona potrafi sie tylkiem odwrocic jak jej cos nie pasuje o tyle ja widzialas...a nie daj Bog daj jej do jedzenia cos co lubi reszta ale ONA NIE LUBI :wściekła/y:

verita chodzi Ci o to, ze rudy ? :) ja uwielbiam kolorowe koty, w sumie tez na takie mielismy szczescie trafic od poczatku, i mimo tego co mowia, rude nie rowna sie zloscliwe, nooo chyba ze sama sie o to postarasz :p

Dorcia, zakrecia jak tam ????? :happy2:

Mierze tempke od trzech dni, i mimo ze wiem mniej wiecej tylko ile to dni po owu, to stwierdzam ze i tempka sie wyrownala pieknie :) od pazdziernika wracam do gina, walczymy porzadnie z serduchami i na pewno powtorze czesc hormonow, bo dawno juz nie robione. Musi byc dobrze dziewczynki :blink: w koncu musi.

iweet strasznie mi przykro z powodu dziadka :( smierc najblizszych osob jest straszna, mnie wychowywala moja babcia, ktora dziekowac Bogu jeszcze jest na swiecie, ale wiem i licze sie z tym, ze ktoregos dnia jej zabranie, jak kazdego z Nas, ale nie potrafie sobie tego nawet wyobrazic. :-( Trzymaj sie kochana.


attachment.php


Starających się : 14
Oczekujących na staranka : 2



WRZESIEŃ 2014 :

Justi - termin @ 07.09 ( 3 cykl starań ) ???
Elle87- termin @ 12.09 ( 5 cykl starań )
Verita - termin @ 14.09 ( 1 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 15.09 ( 16 cykl starań )
Airfix - termin @ 15.09 ( 13 cykl starań )
Katriina - termin @ 17.09 ( 1 cykl starań )
ilaczek - termin @ 18.09 ( 4 cykl starań )
iweet84 - termin @ 21 .09 ( 2 cykl starań )
maggie2205 - termin @ 22.09 ( 3 cykl starań )
lilly78 - termin @ 25.09 ( 4 cykl starań )
Kiraa - termin @ 27.09 ( 1 cykl starań )
kate.. - termin @ 30.09 ( 2 cykl starań )
gdusia_- termin @ 30.09 ( 1 cykl starań )
Roszpunka - termin @ .09 ( 4 cykl starań )

W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

magda1609 ( listopad 2014 )
ania_g21 ( wiosna 2015 )
 
Do góry