reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

cześć dziewczyny :)

dziś jest tak zimno , ze siedzę w pracy w kurtce brrr
podobno w przyszłym tyg. ma byc piękna, ciepła złota jesień no to czekam z niecierpliwością :)

Małe liski domyślam się, że objawy ciążowe moga być męczące , ale pamietaj że cudna kruszyna rośne w twoim brzuszku, a na pewno bedzie ci choć troszkę lepiej
oj jak Ja chciałabym już mieć jakiekolwiek objawy ciążowe :( ....
dziś mężasty odebrał wyniki napisze później jak mi je wyśle co to nam tam wyszło, a jutro wizyta u doktorka :(
w tym cyklu jak nigdy ciągną mnie jajniki nie wiem czy to dobrze czy źle czy to wina castagnusa wszystko jutro po wizycie mam nadzieje się okaże ...

Annette kochana twój wiek nie jest żadną wykładnią zobacz ile gwiazd z ekranu ma w twoim wieku pierwsze dziecko np. nasza polska aktorka Małgorzata Kożuchowska w tym roku ma 43 lata , a doczeka się swojego pierwszego dziecka :) Ty masz już dwójke swoich cudownych dzieci na pewno i trzecie wam się uda mieć za co trzymam mocno kciuki &&&

Kate dobrze, że u synków wizyta u lekarki nic nei wykryła, a ciebie przynajmniej uspokoiła
 
Ostatnia edycja:
reklama
mam wyniki co o nich sądzicie
Moje
Sód 140 [ 135-145]
Potas 4,20 [3,50-5,50]

Anty Tg 399 [poniżej 115]
Anty Tpo 9,90 [poniżej 34]
FT3 2,49 [ 2,50-4,30]
FT4 1,19 [0,93-1,70]

i uwaga nagle TSH 3 gen obniżyło mi sie bez leków od lipca z 3,60 do TSH 1,69 [0,27-4,20]



wyniki m.
Magnez 0,95 [0,70-1,05]
WAPŃ 2,32 [2,15-2,50]
Sód 141 [135-145]
Potas 3,80 [3,50-5,50]
Testosteron 382,75 [249-836]
Estradiol 27,52 [7,63-42,60]
 
Justi_ Endokrynolog mi mowił ze TSH samo podwyzsza się i spada jesli np. jestesmy chorzy ;) lub gdy hormony szaleją ;) Takze moze akurat wtedy byłas chora- przypominasz sobie ?? ;) Wazne ze jest dobre ;)


Obiecałam napisałać po wizytce..USG było....nawet z obu stron hahah niesamowite..w tym miesiacu nie było przeszkód w postaci " fizycznie niemozliwe"- moze mi jajnik odrósł albo co , bo chyba go nie było miesiac temu :-D
Więc tak...czuje tylko i wyłacznie kłucie w prawym jajniku...a pecherzyk jest- ale w lewym 12,5 mm..czyli obstawiam owulacje 16/17dc...bo pekaja mi w przedziale 21-23mm. Mam nadzieje ze sie pomylił i nie na darmo mnie ten prawy jajnik boli :-p i bedzie drugi pecherzyk.

Zasugerował najpierw zeby podjac leczenie w klinice niepłodności, wyjaśnić sprawy hematologiczne bo to one moga byc przyczyną-ale zebym nie czekała az do czerwca z hematologiem tylko poszła prywatnie ( łatwo mówić- wizyta w 2011r kosztowała 200zl...a gdzie badania ? - nie stac mnie na tyle )....a na koncu stwierdził ze przede wszystkim- bo juz miał pare pacjentek w swoim gabinecie takich-zeby sie nie nastawiac, odpuścić, nie myśleć..bo psychika ludzka ma bardzo dużą potęgę. Ja odpowiedziałam zgodnie z prawda-ze nie nastawiam sie, ze jak bedzie to będzie, jak nie..to nie i juz, nie myśle nawet o staraniach, jak sie teraz nie uda to bedziemy probowac dalej ale juz po diagnozie hematologicznej. Glowa mnie dzis boli od pogody chyba- wiec naprawde romantyczne te starania będą dziś hihih
Planuje starania dziś i jutro, w czwartek pewnie test LH bedzie pozytywny - zamierzałam odpuscic..ale jeszcze pomysle :)

kate... Dobrze ze sie upewniłaś , wazne ze chlopaki zdrowe :)

U mnie Alan dzis antybiotyk dostał...z jednej strony nie jestem zadowolona-bo osłuchowo jest czysty, ale z drugiej strony kaszle przeraźliwie, syropy nic nie dają od 3tyg, i stan podgoraczkowy od 3 tyg- czyli czuje ze bedzie powtorka sprzed roku i sprzed dwóch...bedziemy do grudnia jechac na lekach ,a w koncu sie okaze ze znow cos w uchu jest. Oni daja te antybiotyki mu juz bo wiedza o tym gronkowcu i paciorkowcu w uchu, i o tym ze "lubi" miec bezobjawowe zapalenia płuc i kazda lekarka sie boi ;) Oby przeszło
 
Kurcze napisalam i mi wcielo, chyba bb mialo jakas techniczna przerwe

piranju
tak owu byla w 14 dc, terraz dla odmiany mam wrazenie jakbym miala zap pecherza, no wiesz o jakie uczucie mi chodzi:zawstydzona/y: i bol podbrzusza na @

airfix
slicznie, ze ten Twoj kij wykresowy sie zlamal, kciuki za jajeczka :-) czy Twoj dr wie ze bierzesz Femare
 
Annette, ściskam mocno :*


Kiruniu, ale ładny Twój wykres!!


Dziewczyny, zdrówka dla dzieciaczków!!


u mnie temperatura już spada przedokresowo, poza tym pogoda taka nijaka, że nic się nie chce
 
Airfix przeziębiona w lipcu nie byłam być może hormony mi szaleją :) albo ostatnio wyczytałam , ze najlepszą receptą na wszystko jest miłość choć mój związek trwa już 11 lat są wzloty i upadki , ale ostatnio jest dość dobrze żeby nie zapeszyć tfuuu tfu :) :)
super, że dziś lekarzowi na wizycie się chciało :) dwa pęcherzyki suuuper :) niech pękają i grubie dwie kreseczki na teście oddają :-)
trzymam mocno kciuki za dzisiejsze i jutrzejsze starania , a niechcesz próbować metody o+12 ?
zdrówka dla synusia ehh powiem ci, ze Ja jestem przeciwniczką podawania antybiotyku gdy osłuchowo jest wszystko ok , ale wierzę , że lekarze wiedzą co robią i podając lek bedzie lepiej ....


Piraniu to te kuny lubią wasz domek
skoro co roku się z nimi zmagacie ehh oby i tą przed zimą udało się złapać niech szuka szczęscie i ciepła u sąsiadów :)
 
Ostatnia edycja:
Justi_ 0+12 tez zadziałamy ;) Lekarz na razie stwierdził że jest jeden pecherzyk tylko na lewym jajniku....tylko ze boli mnie prawy -dlatego mysle czy aby dobrze spojrzał i moze cos sie tam uchodowało jednak ;)
Tez jestem za tym, aby nie podawać antybiotyków bez potrzeby, ale juz mielismy w tamtym roku taka sytuacje ze dziecko kaszlało tak ze chciało mu wnetrznosci na wierzch powyrywac, bylismy u dwoch lekarzy w przychodni, u laryngologa-wszyscy rece rozłozyli, pojechalismy prywatnie-tam pediatra jak tylko go zobaczyła i posłuchała jak on kaszle to myslala od razu ze to zapalenie płuc, obsłuchała go-czysty. To juz było po serii antybiotków, wiec kazala jechac na prokocim na oddział immunologiczny-a ja sie nie zgodziłam, bo ze na zwyklym szpitalu znow go podleczą i znow bedzie to samo, wiec jak sie nie zgodziłam to dała leki najprostsze- w tym Bactrim-najzwyklejszy lek przeciwbakteryjny, nie zaden antybiotyk i za 3 dni dziecko było zdrowe prawie :) Mam nadzieje ze teraz przejdzie szybko, oby to było jednorazowe teraz, bo szkoda mi go jak tak kaszle , widze ze sie męczy i to strasznie, ale moze faktycznie jakas bakteria znów gdzies atakuje,stad te goraczki.

Kiraa Ja latałam jak kot z pecherzem, co 20min i to nie było ze kropelka i juz, mi sie chciało tyle sikać:crazy: Kolejny objaw wskazujacy na ciaze- był chyba efektem femary. Codzien bóle jak na@, kłucia jajników i szyjki... A jak z piersiami u Ciebie ? Czujesz cos? Lekarz wie ze biore Lamette, tylko ze wie za w dawce 1x1, a teraz nic mu nie mowilam ze bralam 2x1. ja mu jasno okreslilam na pierwszej wizycie- ze niczego nie oczekuję tylko monitoringu i czy sie zgodzi na 3 cykle stymulowane z monitoringiem..powiedział TAK...no to chodze na NFZ ;) Tyle ze sprzet maja do niczego, ze sam lekarz mowi-ze nie da sie na tym pracować. Trzymam kciuki za dwie kreseczki &&&&&
 
Lilly
slonce, nie dziekuje, :sorry: ale jak wiemy "ladne wykresy" nie musza nic dobrego wrozyc :cool::no::crazy: ale moga :sorry:

dziewczyny czy byla ktoras z Was na jakimkolwiek spotkaniu forumkowym:happy:
 
hej
Justi u nas tez strasznie zimno, jak by była późna jesień i co chwilę pada
i wieje, wyniki chyba macie dobre, tak mi się wydaje
airfix w takim razie trzymam &&&& za bliźniaki i zdrówka dla synka,
ja tez jestem przeciwniczką antybiotyków, ale skoro trzeba podac to trzeba
Kira pytasz o zlot z BB?
 
reklama
Do góry