reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzis wyszlam wczesniej upieklam moim chlopcom ciasto z okazji ich swieta :-D dzis wiec odstawilam diete. ...

Jutro chce isc badac progesteron czy trzeba go badac na czczo ? Jakies specjalnie wytyczne sa inne ?

Pozdrawiam was kochane

Ehhh biedny Antos i jego rodzice Zycie jest strasznie niesprawiedliwe :-(
 
reklama
Vivienka śliczny dzidziuś i całkiem podobne mam zdjęcie mojego synka :-)
Piranhu wklejam jeszcze test owu z dzisiaj popołudnia sama nie wiem co o tym myśleć bo może owulacja blisko a kreski nie będą ciemnieć. Ten niżej to z wczoraj


IMAG0165.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0165.jpg
    IMAG0165.jpg
    6,3 KB · Wyświetleń: 41
Witajcie

Vivienka
wg mnie to maly chlopczyk :)

Piranhu to strasznie nie sprawiedliwe co musi przchodzic Twoja kolezanka :( bardzo mi smutno z tego powodu

Kirusia przykro mi ale za kolejny cykl mocno zaciskam kciuki

Maggie kciuki za staranka oczywiscie owocne :) do dziela :)

Lili sliczne bransoletki :)

Nuuska
gratuluje utraty wagi :) jestes dowodem na to ze jaks ie chce to mozna :* Igorek chyba ma sie dobrze Kopie niemilosiernie:) w czwartek mamy wizyte a wczoraj poszlam juz do fryzjera zrobic pasemka a jutro ide do kosmetyczki ogarnac stopy bo samej juz mi ciezko:) i henne sobie zrobie Bardzo mocno trzymam kciuki za Olusie :*

Malw liski
to Ci meczy niemilosiernie :) a z chlopcami tez tak mialas?:)

Airfix torby prawie spakowane Pokoj gotowy Brakuje tylko zaslon i rolet a i niani elektrycznej Jak juz bedzie wszystko to zdjecia wrzuce :)

u nas ostatnio brak czasu ... w sobote robilismy parapetowke chcielismy zdarzyc przed pepkowym:) teraz zostal nam tylko przedpokoj Musimy wyszlifowac laczenia miedzy plytami, pomalowac , polozyc panele :) szafe juz zamowilismy drogo wyszlo ale chcielismy z fototapeta na drzwiach no i duza bedzie Pare dni mialam Lenke u siebie bo moja siostra sie przeprowadzala i pomieszkiwali u nas Haha i zaczelam sie zastanawiac czy dam rade z dzieckiem :)

milej nocki kochane
 
hej hej :)))

maggie a jakiej czulosci masz te testy kochana ? robisz o tej samej godzinie ? u mnie tez bylo tak pare razy, ze testy liche- krechy ledwo co a tu nagle w ciagu jednego dnia pik sie pojawial, zreszta haha ile ja razy sobie przypomne jak Nas z piranha moja owulacja w konia zrobila to na prawde mozna by bylo nowy podrecznik biologii kobiet napisac :p:p

zakrecia no i pieknie :D pierwsze co Igorek zobaczy na swiecie to swoja odjechana mamusie :-) pamietam ze kiedy bylam w ciazy z Ola, do ostatniego dnia sama sobie buty wiazalam, ale nie pytaj jak :-D swoja droga ja tez bylam w tym msc robic pasemka, ale bylam u innej fryzjerki niz zawsze i tak mi kurde zmascila ze szkoda gadac :zawstydzona/y::no: jakies dwie lewe rece miala powaznie, bo po wyjsciu okazalo sie ze odrosty nadal widac, noo wygladam jakbym wlosy robila conajmniej msc temu a nie tydzien :zawstydzona/y:

macy jak to napisalam glodnemu chleb na mysli, ale musisz mi wybaczyc - ja wtedy juz wchodzilam w faze rozrodcza cyklu :-D:-D:-p wiec wszystko czytalam opatrznie :p

kiruś ehh...a ja mialam nadzieje :(((( tule Cie mocno kochana i oby ten cykl byl lepszy i kropek zdecydowal sie porzadnie zakotwiczyc w brzuszku !

kate.. dziekuje za mile slowa odnosnie wagi, ale powiem Ci, ze teraz weszlam w etap totalnego kryzysu - nie chce mi sie cwiczyc aaale sama siebie motywuje bo za daleko zaszlam zeby za chwile obudzic sie w lozku z efektem jojo pod koldra :wściekła/y:

piranha no a Twoj ???? 8kg w dwa msc ?? a stosujesz diete i cwiczenia jak ja czy tak sama z siebie ??? :-) toż to rownie piekny wynik jak tak dalej pojdzie to staniesz sie szczypiorkiem bo z tego co pamietam to Ciebie na zdjeciach zbyt wiele nie bylo :p
granice na enpr ustawilam tak jak mowilas, no ale FF zasugerowal sie tym + w tabeli i ustawil mi owulacje na 12dc..no coz, chyba wyjdzie w praniu czy mialysmy racje, sama jestem ciekawa, choc wolalabym ta Nasza opcje,bo przynajmniej serducha byly.
Boooze czyli to zarazenie gronkowcem bylo powodem przedwczesnego porodu u Twojej kolezanki ??? ja bym takich skurw**** to sadu podala, choc swoja droga gdzie oni znalezliby sile by walczyc z takimi konowalami !!! W glowie sie nie miesci jak slysze ile bledow lekarskich sie teraz popelnia ! teraz - kiedy medycyna teoretycznie tak poszla do przodu ja mam wrazenie ze cofamy sie do sredniowiecza :dry::no:

Airfix a Wy rowniez macie stwierdzony niedosluch prawda ? czy cos pomylilam ?


attachment.php


Starających się : 14
Oczekujących na staranka : 2


PAŹDZIERNIK 2014 :


elisse - termin @ 09.10 ( 1 cykl starań )
Roszpunka - termin @ 11.10 ( 5 cykl starań )
Justi - termin @ 11.10 ( 4 cykl starań )
Airfix - termin @ 12.10 ( 14 cykl starań )
Elle87- termin @ 12.10 ( 6 cykl starań )
Nuuuśka - termin @ 14.10 ( 17 cykl starań )
maggie2205 - termin @ 18.10 ( 4 cykl starań )
iweet84 - termin @ 19 .10 ( 3 cykl starań )
ilaczek - termin @ 20.10 ( 2 cykl starań )
Kiraa - termin @ 26.10 ( 2 cykl starań )
Verita - termin @ 28.10 ( 2 cykl starań )
Katriina - termin @ .10 ( 2 cykl starań )

kate.. - termin @ .10 ( 3 cykl starań )
gdusia_- termin @ .10 ( 2 cykl starań )

W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

magda1609 ( listopad 2014 )
ania_g21 ( wiosna 2015 )
 
Ostatnia edycja:
Nuusia żebym ja to wiedziała, sprzedawca nic nie pisze na temat czułości ale ja też coś czuję że te testy robią mnie w konia, bo ostatnio była owulacja ale takich dwóch grubych kresek nie było
Zakręciu już niedługo utulisz synka, poradzisz sobie zobaczysz :-)
 
Kira :*

Vivi, Liski, Macy - jak samopoczucie?

Maggie, z testami owulacyjnymi to różnie bywa, czasami już 2 dni przed owulacją mam dwie tłuste krechy, które utrzymują się przez długi czas, w innych miesiącach muszę robić testy co kilka godzin, żeby uchwycić pik.
 
Hej!

maggie, podobno najlepiej gdy jest te 48-72h odstępu. Na podstawie testu ciężko stwierdzić, pik to jeszcze nie jest ale na pewno się już zbliża :tak: Robiłaś dziś test?

Vivienka, według mnie synuś :-)

mici, moim zdaniem nie ma sensu zbijanie Dostinexem prolaktynemii czynnościowej jeśli prolaktyna spoczynkowa jest w porządku, jaki miałaś wynik PRL spoczynkowej? Przecież po odstawieniu leku prolaktyna znów będzie rosnąć za mocno np. pod wpływem stresu, lek można ewentualnie przyjmować w cyklu staraniowym by zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Leki obniżające prolaktynę działają dość szybko ale jak tylko je odstawisz to prolaktyna znów będzie pod obciążeniem przekraczać normę 3-5-krotnego wzrostu. Jeśli przy prolaktynemii czynnościowej są wartościowe owulacje, duże piki LH, pęcherzyki pękają, FL jest odpowiednio długa a poziom progesteronu w FL jest w porządku to raczej nie ma się czym przejmować. No ale raczej ten problem jest już na szczęście nieaktualny i niech Ci prolaktyna rośnie z innego powodu :-)

zakręcona, dasz sobie radę na pewno, ja w to nie wątpię :-)

Nuuuśka, niestety nie stosuję specjalnej diety i ćwiczeń, ot nieco zmodyfikowałam to co jem i trochę pośmigałam na rowerze ;-) Wykres bardzo ładny, trzymam mocno kciuki! Co do gronkowca złocistego to on podobno często powoduje właśnie pękniecie pęcherza płodowego w połowie ciąży :-(, wyszło też, że Antoś ma cytomegalię. Niestety wśród lekarzy w PL panuje coraz większa znieczulica, coraz częściej liczy się pieniądz a nie ludzkie zdrowie czy nawet życie, ja niestety tak to odbieram.
 
Ostatnia edycja:
Vivienka zobaczysz juz niedlugo na usg jajeczka :tak: mi dzidzius wyglada na chlopca :-)
Zakrecona no juz niedlugo i zobaczysz synka a rade dasz na pewno :*
Maggie i jak dzialaliscie wczoraj? Jest juz pik?
Kiraa trzymam mocno kciuki za ten cykl :*
Airfix jak tam u Ciebie? Czy u Ciebie pik byl rano i w tym dniu dzialaliscie a potem na drugi dzien 0+12? Ja dzis rano mam pik i owulka powinna byc jutro ok 12 w poludnie wiec jutro wieczorem zadzialamy ale nie wiem czy dzis nie odpuscic... mialabym odstep 2, 5 i 1, 5 dnia oraz 0+12. Jak zwykle czlowiek nie wie co robic :sorry2:
 
reklama
Elle niestety nie udalo sie wczoraj. Mąż wrócił późno z pracy a ja przysnelam. Ostatnie mieliśmy w nocy z 9 / 10 dc. Zwykle owulke mam 12,13 dc dziś nie robiłam testu, w pracy nie mam jak ..
Spróbujemy zadziałać po. Odezwę sie popoludniu piranhu. Teraz tak na szybko z telefonu i jeszcze skrobne na grupie cos. Bo nie chciałabym tu pisać o pewnym problemie ...
 
Do góry