reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Elle U mnie w 17dc wyszedł test pozytywny, więc zadziałaliśmy wieczorem..owulacja była raczej między 7-8 rano w 18dc wiec odstep sama widzisz jaki wyszedł,nawet nie 24h ;) a po owulacji rannej działaliśmy wieczorem 12-13h po . Tylko nie wiem czy nie przesadziłam z rephreshem bo mi sie wycisneło za duzo, odczekałam niby 10min i potem dałam ta krople do środka głeboko ale tak zeby nie dotknąć do samego końca...potem za poł godziny znów krople rephresha i spać...Ovifriend wyznaczył mi owulacje na 17dc wtedy kiedy był pik, ale ja jednak jestem za tym ze była ona w 18dc. Owszem ok 15-tej bolały jajniki, ale o 20-tej był test pozytywny, a rano bolały charakterystycznie na owulacje. Ja tez mam dziwne odstepy-wyszło mi 5dni,4,1dzien( a raczej 12godzin przed ) i 12h po. Co juz bedzie :) Ja bym juz zadziałała na Twoim miejscu tez dzis wieczorem jesli Ci zalezy :) Decyzja nalezy i tak do Ciebie :)


maggie Trzymam za Ciebie kciuki żeby się udało w tym cyklu &&&&&& maggie ja z tych testów to bym żadnego nie uznała za pozytywny, za jasne kurcze te kreseczki trochę...tyle ze owulka potrafi płatac figle


Vivienka Synuś jak malowany :)) Cudna foteczka :))


Justi_ Skad znam to zmeczenie . Udaje mi się coś do Was napisac w notatniku na kilka rat i jak mam chwile to włanczam i wysyłam . Synek nie odpuszcza, chce zamordowac wszystkich w domu- nie wiem skad on ma tyle siły:)

Piranhu Jest mi tak przykro ile ta Twoja kolezanka juz przeszła i ile teraz musi znosić:( Szkoda ze faktycznie nie mozna by dializ zrobić, zeby ulzyc temu dziecku....nie wiem..albo szpital zmienić, na taki gdzie te dializy by były mozliwe- chyba ze takie sa procedury wszedzie ze takim maluszkom nie robią :( Bardzo to przykre


Nuuusia Niedosłuchu nie mamy stwierdzonego- jeszcze. Raz bylismy na badaniu i niby wszystko ok, zasugerowali ze dziecko ma Aspergera, bo ze słyszy normalnie. Teraz znów po tych zapaleniach uszów jest gorzej, ciagle trzeba mu powtarzać, przekreca słowa...Wole to sprawdzić
 
reklama
Anette, dziękuję. Póki co gonię własny ogon. Ale liczę na to, że w piątek odpocznę - z mopem i miotłą w ręku. ;-) Ciągle szukam szpitala, lekarza - jak już można mieć dziecko po porodzie, to męza mieć nie można - a ja bez męża nie rodzę! Poza tym tutaj jest moda na CC, a ja po dwóch SN nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mnie pociął tylko dlatego, że chce więcej kasy zdobyć. To wszystko strasznie mnie martwi. Dla mnie najważniejszy jest spokój - muszę sie skupić na sobie, na oddychaniu, a nie na personelu, który będzie mi dupę zawracał. Tu jedna osoba mierzy ciśnienie, inna pobiera krew, itd.
Kiraa, przykro mi.
Nuśka, ale tempka poszybowała!
 
Vivienka, na in-gender na razie jest wpis o dziewczynce, w sumie kształt czaszki tez jest dziewczynkowy ale ja mocno wierzę, że to synuś :-) Na tym etapie chyba lepsze do rozpoznawania płci byłoby "potty shot", nie masz takiego ujęcia?
 
Kiraa przykro mi ...:(

Vivienka, Piranhia a czy na zdjęciu nie widać chłopięcego nuba? Vivienka mój drugi synek miał bardziej dziewczęcy kształt czaszki, ja wierzę w twojego synka

pytałyście się o wymioty - z chłopcami miałam same mdłości, z pierwszym synkiem czułam się bardzo dobrze, mdłości niewielkie, z drugim synkiem mdliło konkretnie i długo, ale wymiotowałam może ze 2,3 razy, a teraz mdłości są inne - od razu mam ochotę wymiotować, czasem wymiotuje 1-2 razy dziennie a czasem po kilka razy. Na policzkach mam dużo krost takiej "kaszki" - i to są jedyne niby dziewczynkowe objawy. Mój mąż, babcia, ciocia, koleżanka są przekonani że będzie dziewczynka, sugerują się tymi objawami a ja czuję, że będzie inaczej, dzidziuś zrobi wszystkim psikusa i mimo wymiotów i tych 6 punktów będzie chłopczyk

Kate z którymś z chłopców wymiotowałaś tak? od wczoraj wymiotuje już rzadziej, trochę się też boje torecanu brać....jak wasze starania? &&&&&
Maran co u ciebie, jak staranka?
 
Ostatnia edycja:
Male liski bedzie cireczka czuje to w kosciach :) ja czekam na owulache poki co ;) 6 pazdzietnika mamy 7 rocznice slubu, moze na rocznice owulacja przyjdzie ;) ja wymiotow nie mialam nigdy w ciazy to nawet nie wiem co poradzic jak pomoc...
 
Kiruniu, kurcze, a tak ściskałam kciuki za ten cykl u Ciebie :(


Kate, szkoda że tym razem nie wyszło, kciuki za nowy cykl, oby był tym ostatnim!


Nusia, Kochana, no musi w końcu i dla Ciebie wyjść słońce i zobaczysz upragnione || tak ma być i tyle! a może teraz udało Wam się wstrzelić, wykres jak ta lala!
wiesz, że mój mąż wrócił o dziwo w nawet niezłym stanie z tego pępkowego i o przyzwoitej porze, ale chyba tylko i wyłącznie dlatego, że połowa ludzi nie przyszła i trochę nudna atmosfera była. Nie wierzę, że gdyby świetnie się bawił, to wróciłby tak wcześnie :)) faceci...
i kciuki za Olusię jutro zaciskam mocno &&&&


Airfix, co do pytania o testy ciążowe, ja testowałam i teraz i w styczniu tymi ebayowymi, ale dla pewności poprawiałam tymi sklepowymi. i gdy nie byłam w ciąży to nawet po całym dniu nie pojawiał mi się cień cienia. Ale też na opakowaniach było napisane, żeby sprawdzać do 10 minut od zasikania, więc paseczek po godzinie chyba traktowałabym z przymróżeniem oka i sprawdzałabym następnego dnia.


lili81 ale śliczne te bransoletki, gdzie takie znalazłaś?


maggie &&&&&&&& za ten cykl


małe liski, niech mdłości raz dwa przechodzą, współczuję szczerze


Kochane, powiedzcie mi, czy któraś z Was stosowała w ciąży ten specyfik na zaparcia Eva/qu - Czopki na zaparcia w ciąży - sprawdzone sposoby na zatwardzenie suszone śliwki, morele i activia średnio na mnie działają, nawet stres nie chce działać, a zawsze miałam mega wolną przemianę materii, to teraz zwolniła do tempa ślimaczego...
a za chwilę idę do dentystki, niech mnie przejrzy czy nic się złego nie dzieje
 
reklama
Dziewczyny dziękuję Wam :-)
Po prostu w tym cyklu chyba spróbowałabym z odstępem, a następny myślę że nie będę już zwracać uwagi, bo jestem niecierpliwa.
Dzisiaj juz kreski dwie wyraźne nie to co wczoraj, resztę na grupie ...
Małe liski wierzę że nosisz małą dziewczynkę :-)
Airfix trzymam kciuki
 
Do góry