reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Nuuusiu Twoja teściowa to wypisz wymaluj moja!! Co do zachowania i wychowania syna . Kochana odpiszę Ci więcej jak tylko sie lepiej poczuje , bo ja umieram dziś

Dziewczyny chciałabym każdej z Was odpisać, ale nie daje dziś rady, z chęcią bym sobie głowę odcieła dziś i wyrzuciła za balkon ;)

Kochane, dziękuje za kciuki i nie wiem czy prosić o trzymanie ich nadal czy odpuszczenie... Na tych testach z niebieska koncowka jak sie upre to widac coś tam, jakis cień cienia, ale bobo test 10ml nie pokazuje nic , a nic.....wczoraj wieczorem silny ból w szyjce, bol brzucha i w że tak się wyrażę-tylnej części ciała hehe dałam luteine dopochwową i spokój, rano juz myslałam że dostałam @ a tu nic, ból silny jak miesiączkowy rano i przeszedł za chwilę, a @ nie ma nadal... Może jednak odstawić ta luteine, moza ona wstrzymuje wszystko...Jesli wczoraj był cień cienia to dziś powinien być chociaż wyraźniejszy, a tu nic....A jeszcze taka mam migrenę że sobie poradzić nie mogę dziś ze sobą. Dzis mam 14dpo wiec jakiś test powinien wyjść, a @ powinnam dostać wczoraj, ewentualnie dziś rano. Jak do jutra nie przyjdzie to podejde na bete, tylko skoro testy nie wychodzą to czy jest sens....a na wynik u mnie sie tydzien czeka
 
Nuska
to ja tez poprosze o przesuniecie na 23.10, bo mi sie tez owu przesunela:cool2:

verita,
zaciskam kciuki, kiedy mialas owu? W ktorym dc?
 
Witajcie,

Dziękuję wszystkim za pamięć.
Kotka odebraliśmy w sobotę - jak wyjechaliśmy z domu o godz 8 rano to wróciliśmy po 18 - także troszkę nas ta droga wymęczyła.
W niedzielę troszkę się poznawaliśmy;-) wszyscy.
Ogólnie kotek jest super - chłopcy w nim zakochani - wczoraj już z nimi nawet spał - oczywiście w środku;-)
Ciekawa jestem jak to będzie dalej wyglądało czuje się w 100% jego właścicielem - nawet mu czyści w kuwecie - zobaczymy jak długo ten stan potrwa;-)
IMG_0372.jpg20141012_105457.jpg20141012_105839.jpg

A ja jestem trochę zmartwiona - byłam u endo na wizycie i zostałam przekierowana do kardiologa - dziś po 18 mam echo serca
Mam strasznego doła...bo jeśli okaże się to coś poważnego i lekarz zabroni mieć więcej dzieci...

Airfix jak tam dziś sytuacja się przedstawia....&&& cały czas zaciśnięte

Nuuusiu moja teściowa bardzo podobnie postępuje - teraz na tapecie u niej jest nasz kot i zaznacza że ona z nim siedzieć nie będzie-----to NIE!!!!! - nikt jej o to nie prosi - do moich dzieci też przychodzi od wielkiego święta - nie mam nic bardziej mylnego niż myślenie że jest się pępkiem całego świata i wszystko zależy ode mnie - ona ma takie przekonanie - że jest najmądrzejsza.....

Za wszystkie staraczki mocno zaciskam &&&&
Życzę miłego dnia
 

Załączniki

  • IMG_0372.jpg
    IMG_0372.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 33
  • 20141012_105457.jpg
    20141012_105457.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 35
  • 20141012_105839.jpg
    20141012_105839.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 32
reklama
Do góry