reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hej
male liski cudne wiadomości, na nubach w ogóle się nie znam,
dzidzia śliczna
zakrecona sliczny superman,
macy współczuje sytuacji, dobrze ze wykluczyli najgorsze choroby,
życze teraz tylko spokoju
 
reklama
Małe Liski no w końcu jesteście :):):)
Ogromne gratulacje ;)
Kochana 70-80% to bardzo dużo do tego spełnione przez ciebie czynniki
nie może być inaczej rośnie w tobie Córcia :)

na Nubach się nie znam , ale Ja wiem że będziesz miała córcie :) i lkolejna dajesz nadzieje innym staraczkom , że może się udać spełnic swoje marzenia :)
i nie dziwie się, że uroniłaś łzy :) sama czytajac twoj post miałam łzy w oczach :) ehh pewnie to cudowne uczucie usłyszeć,że z dzidziusiem wszystko w porządku i do tego jest wymarzonej płci

strasznie się cieszę !!!
 
Ostatnia edycja:
male liski Ja Cie tu zaraz sprowadze na ziemie ;) Jaki brzuszek chłopiecy?? przecież jest płaski, płaski, płaski :)))))) Do brzuszka okragłego chłopięcego to mu dużo brakuje hehe .Dla mnie DZIEWCZYNKA na 100% i zdziwię się jeśli będzie inaczej . Kochana gratuluje z całego serca... :* Tyle czekałam, że aż zgłodniałam, zdarzyłam zjeść, a tu taka super wiadomość ;)
 
Kate jaki przyjmujesz plan na najbliższy cykl ?
Elisee dziękuje już trochę opanowałam to enpr :)
Zakręcona cudny spiderman :)
heheh wychodził rączkami pewnie chciał już w końcu by mamusia wzieła go na rączki i przytuliła :)
masz racje przetrwał tyle zakwaszaczy, pokonał wszystkich żołnierzyków i oto jest już z wami na świecie - mały śliczny bojownik :) :)
Airfix to chyba dobrze, ze endo wpisał ci te samoistne poroniena teraz trzymam kciuki byś trafiła do dobrych lekarzy i na wiosne ruszyć z zdwojoną siłą i życzę ci z całego serducha tych swoich upragnionych bliźniaczek :)
 
Ostatnia edycja:
Zakrecona Igorek jest przesliczny :-) ogromne gratulacje! Napisz potem kilka slow jak porod :tak:
Male liski wiedzialam :-) nie moglo byc inaczej! Ciesze sie bardzo i jestem pewna ze to corcia mimo iz nie znam sie na nubach ;-) kochana dajesz nam nadzieje ze jednak mozna... az lzy mi polecialy takie to piekne :tak: jeszcze raz gratuluje zdrowej corci!
 
Kate u mnie od kilku cykli temperatura idzie łądnie w górę , a potem już leci na łep na szyje w dół
a bedziesz stosowała metodę 3 dni przed owu czy o+12 a może jedną i drugą ?
też zastanawiam się wciąż nad monitem , ale w zasadzie nie wiem który lekarz by się tego podjoł
w końcu kiedyś musi nam się udać :) choć łatwo nie jest :zawstydzona/y:


mnie martwi jedna rzecz od dwóch cykl po owulce czuje się jakby tam na dole w podbrzuszu napuchnięta... wszystkie spodnie mnie drażnią ... nie wiem czym to jest spowodowane
 
reklama
Do góry