reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
poradzcie coś kobitki ja mam cykl 28 dni ale juz 7 dnia cyklu wydaje mi sie ze miałam owulacje ból jajnika śluz jak przy jajeczkowaniu i teraz nie wim czy to było to właściwe czy nie staramy sie od 2 miesięcy o córeczke ale teraz to ja sama nie wiem kiedy mam zacząć starania moze ktoś mi pomoże prosze o jakieś rady moze którś kobitka miała coś podobnego co ja czekam na testy owulacyjne mają mi je przysłać moze one coś mi pomogą pozdrawiam
 
najlpeiej jak porobisz testy owulacyjne, bo bol brzucha sluz o niczym nie swiadcza, mnie czesto boli brzuch a owulki nie bylo, sluzzu tez nie mialam w tym cyklu a sie udalo:) wiec poczytaj to co wczesniej pisalam dziewczynom i skorzystaj z testow, zacznij testowanie od 11 dnia raz dziennie po poludniu, i zacznij starania tak od 13 d.c.mniej wiecej. i juz.
 
wiem ale jak nie wychodzi to w natsepnym cyklu tzreba mniej, bo nasienie moze byc za slabe, my tak wlasnie robilismy w poprzednich al nie wychodzilo wiec musialismy mniej staran wykonac:) mam ksiazeczke w wersji elektronicznej chlopak czy dziewczynka i tam jest wszytsko opisane jesscze leoeij;) moge wyslac Ci na e-mail, musiz mi go tylko podac:)rano zawsze wychodzi slaba kreska, dlatego lepeij testowac po poludniu.

Pewnie, ze chce ksiązeczkę :-p Wysyłam mój mail na Twojego priva :rofl2:

a test ciazowy robilam, wyszedl pozyytywny, beta HCg potweirdzila ciaze


Az mam ciarki!!! tak się ciesze:-) Rewelacja!

jeju mam nadzieje, ze "pójde w Twoje slady" :-p:happy2::-)
 
i jak ksiazeczka?przeczytana?:)najlepszy jest koniec-podsumowanie;)tam jest wlasciwie wszytsko;)
 
Przeczytalam, rzeczywiscie jest super:tak:
Eni poradź proszę.

Sytacja wyglada tak:
- Osttani cykl trwał 30 dni, trzy poprzednie 25 dni. Wczesniejsze (przed wymienionymi powyzęj) się nie liczą bo zabezpieczałam się.Ostatni przedłuzył się zapewne dlatego ze byłam chora, wczesniej bylismy na urlopie, generalnie duzo się dzialo w poprzednim miesicu, wiec podejrzewam, ze to przyczyna.

- Dziś mam 8 dzień cyklu. Testy owu zamierzam zaczać robić dziś.

- Piję wapno, magnez:rofl2: :tak:

- Wstrzymalismy przytulanie od soboty (w sobote ostatni raz), zeby nasienie było mocniejsze.

Co bys zrobiła na moim miejscu ?:dull:
 
Liczac cykl 25 dni wyglada to tak jak na obrazku poniżej

13ubp2


Liczac cykl 28 dni(uśredniając) tak :

kYelp2


No i 30 dni :
kYelp2


Przymuje, ze najbardziej prawdopodobny wariant to 25 dni, myślę ze ostatni cykl to wypadek przy pracy. No sama nie wiem ...:confused2:
 
reklama
Do góry