reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Justi będę testować w sobotę. Unas wczoraj było słońce, a dziś szro i buro.

mamakaja Wiktor czuje się potrzebny a każdy maluch to lubi :) Najgorzej doprowadzić do samej zazdrości o rodzeństwo.

Matik trzymam kciuki za jutro!! Stresujesz się? Ciekawe, kto się tam chowa :) pewnie dziewczynka. Ciekawą suknię miałaś. Taką nietypową, choć nie w moim stylu :) Wtedy przecież się podobała?

patka90 ja co kilka godzin robiłam :) Pamiętaj, że pik LH zazwyczaj jest w nocy lub nad ranem :) powodzenia.
 
reklama
Oj oj denerwuje sie i to bardzo :)

Elise No niby sie podobała ale nie do końca miałam czas nad tym myślec tyle było roboty biegania za weselem
I teraz żałuje bardzo dlatego :) ale jeszcze sobie odbije ;)
 
Hello! Niestety znów nie nadrobiłam, brakuje mi dziś czasu i coś nie mam dziś mocy ;-), do tego Krzyś się rozchorował, mnie coś łapie ...a Kaja poszła w ślady starszego brata i dziś znalazła jego nożyczki do papieru i sobie włosy z prawego boku głowy wycięła do 1 cm długości.

zakręcona, ale wzruszający opis, byłaś bardzo dzielna a Twój śliczny synuś jest najpiękniejszą nagrodą jaka mogła Ciebie spotkać. Jak przebiegło dziś badanie uszek? Wróciliście już do domu? Czekam na zdjęcia synusia w tym ślicznym, przygotowanym dla niego marynarskim pokoiku :-)

Kevinka, jakie cudne dzieciaki i zwierzaki! Śliczna buziunia na zdjęciu 3D :-)

Elmo, u nas był kilka miesięcy spokój z chorobami a od dzisiejszego ranka Krzyś ma katar, zaraził się prawdopodobnie na imprezie urodzinowej mojego siostrzeńca, na której było mnóstwo dzieci ...w tym kaszlących również. Życzę Wam dużo zdrówka i przesyłam buziaki ...no i czekam na fotki bo uwielbiam je oglądać :-)

Justi, piękny wykres, trzymam mocno kciuki!

Matik, od rana trzymam z całych sił kciuki i czekam na same dobre wieści, innych nie przewiduję :-)

patka, to jeszcze nie jest pik ale jest już do niego całkiem niedaleko, jak dzisiejszy test?
 
Piranha ten na gorze o 18 a ten na dole o 21 robilam. Ten o 21 prawie pozytywny (na zdjęciu są trochę jasniejsze) jutro rano zatestuje.
 

Załączniki

  • 1414702534278.jpg
    1414702534278.jpg
    8,3 KB · Wyświetleń: 23
  • 1414702551019.jpg
    1414702551019.jpg
    6,7 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Do góry