reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Matik, trzymamy kciuki. &&&
Male liski, i jak samopoczucie?

Mi męża cchyba dzisiaj wypuszczą. Oby. Prawievgo miesiąc w domu nie było...
 
Helo

Matik kciki za dzisiejsza wizyte!!!

Piranhiu zdrowka dla was !!!

Macy no to steskniona pewno jestes za mezusiem :)

Dziekuje za tyle milych słów :***

Tak dziewczyny czas leci dopiero co ja w ciazy zaszlam.
Niedawno czytalam ze male listki i matik dwie kreseczki zobaczyly :)
A tu juz podgladanko waszych skarbow :*
I zakrecona juz rozdwojona a dopiero co wklejala zdjecia z brzuszkiem :)

Kazda z was sie doczeka i nim sie obejrzy bedzie tulic swoje marzenie za co trzymam mocno kciuki dla kazdej z was &&&&&
Ze spelnienie marzenia :)

Zycze wam milego dnia i serdecznie was pozdrawiam :)
 
Matik &&&&&. Powodzenia :) Jeszcze spełnisz marzenia odnośnie sukni :)

Piranha zdrówka dla dzieci. Przy dużej ilości dzieci łatwiej jest zachorować. To córka ma piękną fryzurę :D Ja strzegę nożyczek, by moja mała nie obcięła swoich długich włosków :D

Kevinka już niedługo i Ty będziesz rozdwojona :)

Patka90 to już całkiem niedługo będzie pozytyw :)

małe liski emocje już opadły?

macy jak tam m?
 
Hej hej!

Matik, moje kciuki od rana zaciśnięte z całych sił i czekam jak na szpilkach aż do nas wrócisz z dobrymi wieściami :-)

patka, u mnie przez jakiś czas testy takie jak ten z 21 były pozytywne (ale u mnie prolaktynemia czynnościowa prawdopodobnie zaniżała poziom LH gdyż po suplementacji B-100 kreski testowe zrobiły się równie mocne a nawet mocniejsze jak kontrolne). Ciekawe jak poranny test (byle nie z pierwszego moczu), daj znać :-)

macy, ale super, że M w końcu wróci dziś do domu!

zakręcona, jak tam u Was? Wróciliście już wczoraj do domu? Jak przebiegło badanie uszek? Wycałuj ode mnie małego Przystojniaka :-)

Kevinka, nakręciłaś swój suwaczek czy co, że to już 29 tydzień leci? :-)

elisse, przy Krzysiu - miłośniku wycinanek - czasem jest mi trudno przypilnować te nożyczki ;-) ...ale teraz mam większą motywację ;-), żal mi tych ściętych włosków bo miały od 10 do kilkunastu centymetrów długości. Niestety Kaja już się zaraziła bo od rana gile po pas - zauważyłam, że u Krzysia zawsze idzie w kaszel a u Kai ten sam wirus daje katar, u Krzysia już się katar wyciszył ale zaczyna kaszleć a u Kai na pewno będzie mega katarzysko.

Dorcia
, jak samopoczucie? Buziaki!

Nuuuśka, hop hop, co u Ciebie? :-)
 
Ostatnia edycja:
Matik Teraz za Ciebie trzymam kciuki &&&&&&


Zakrecona Poród faktycznie ekspresowy:) ja same bóle krzyżowe miałam 5 godzin i z bólu przestawałam racjonalnie myśleć..oczywiscie postanowiłam-ze wiecej dzieci miec nie będę :) Teraz czekamy na powrót do domku :)


Elisse Kciuki za sobotni teścior &&&&& :)))


Piranhu Hihi A to sobie Kaja już modne fryzury robi, i to bez pytania mamy? ;)) Teraz przeciez jest taka moda, ze z jednej strony ma być wygolone na 3mm ;) Może i lepsze te włoski obcięte bo odrosną :) niż jak mój synek wyciął dziure na srodku okna w nowiutkiej firance ;) tłumaczac ze sie przeciag zrobił i porwał nożyczyki ktore sie zaplątały w firanke i patrzy-a tam dziura.:-D
Piranhu czy możliwe jest jednak żebym pomimo problemów z krzepnięciem krwi miała zespoł antyfosfolipidowy? Tak stwierdził endo. Jakiś antykoagulat toczniowy mam robić i zgłosić się do profesora do Krakowa
 
reklama
Do góry