reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Airfix hehe synuś ma fantazje niesamowitą :)
dzieci mnie strasznie zadziwiają skąd biorą takie pomysły i proszę od razu mają gotową odpowiedź
P.S. moze dobrze, że nie mam w swoim mieszkaniu firanek :)

Piranhiu :(właśnie doczytalam ,że choróbsko nie oszczędziło Kaji :( ehh
oby tak szybko jak przyszło , rownie szybko sobie poszło z waszego domku

a apropo zdjecia no to trochę tych włosów sobie Kaja obcieła, ale zobacz jaka jest sprytna , bo w sumie to daleko obcieła te włosy musiałą się troszkę nagimnatyskować ...
na wyjścia spineczką zakamuflujesz i będzie dobrze :)

Matik nie stresuj się WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE :) czasem warto czekać i tak bedzie w twoim przypadku :) :tak:

Zakręcona
super, że jesteście juz w domku :)
 
reklama
Justi_ , Elmo taa, o tej firance to historia była bardzo niesamowita ;) fajnie bylo jak nas wołał z takim przejęciem - mamo, tato, chodźcie do pokoju, nie uwierzycie co się stało....no naprawde nie uwierzycie.... potem pokazywał nawet przez które okno ten wiatr wpadł tzn . przeciąg...ja mowie- ale przeciec to okno jest zamkniete..to stwierdził ze to z drugiego pokoju leciał jednak ten wiatr i zrobił tak, tak , tak i tak, podniosł nożyczki i zaplatał w firanke ( pokazywał rękami jak się kłebek z firanki robi ) I on się patrzy- a tu dziura:-D

Matik Ależ emocje ;-)

Piranhu No fryzura Kajusi faktycznie bardzo modna :) Ale moze jednak na jakies wyjscia z domu sie da tam jakas spineczke przypiąć żeby nikt nie widział ;)
 
Witam!
Zakręcona: serdeczne gratulacje szybkiego porodu i cudownego księcia - śliczny jest:) Zazdroszczę szybkiego porodu, bo ja dopiero przy drugim dziecku rodziłam 2,5h i w zasadzie nie zdążyłam się zmęczyć, bo czekałam na znieczulenie, a tu mały hop i był :-D a przy pierwszym to godzinę prawie parte miałam zanim wydusiłam małą;-)męczarnia. A u ciebie szybciutko!!!
Matik: kciuki za ciebei trzymam!
Małe liski: mi to na babeczkę 100% wygląda, ale ja się mało znam, tak po prostu wygląda dziewczęco dzidziuś:-D:rofl2: gratuluję oczywiście mocno - a najbardziej czekam na opis reakcji teściowych - jak ja lubię takie akcje heheh
Piranha: i dlatego ja nie znoszę urodzinowych imprez dzieciaków - moja Miśka w przedszkolu nie łapie chorób, ale jak pójdzie na urodziny to od razu następnego dnia dychra:no::confused2: Mówisz Kaja włoski obcięła? Moja córa jakoś tak ma, że nie lubi w ogóle jak ktokolwiek jej włosów dotyka, więc akurat nigdy nie obcięła sobie nawet kłaczka. Za to obcięła włosy lalce, którą dopiero co dostała (była u fryzjera na drugi dzień) i ogon kucykowi PONY, bo miał za długi:-D
Macy: no nareszcie. Niech już wychodzi pan mąż!
Elmo: ja codziennie małego tacham do przedszkola praktycznie odkąd miał tydzień skończony, ale nic nie łapie od samego przebywania tam. Teraz prze 2 miechy jeszcze dodatkowo autobusami musieliśmy jeździć, bo auto nam puknęli i mieliśmy przepychanki z ubezpieczycielem, więc dopiero dziś m. odbiera od mechanika. Misia jak katar przytacha to ma zakaz całowania i zbliżania się do Mikiego. Na razie pomaga i Miki nie choruje. Ale zobaczymy jak długo tak się da;-)
Patka: każdy ma inaczej - musisz sama się poobserwować. U mnie testy prawie dwie identyczne wychodziły z tydzień - wolno mi LH przyrasta, ale jak jest pik to kreska jest mocniejsza od kontrolnej i mam ból owulacyjny wtedy.

Pozdrawiam!
 
Kochane na 90% według dr powiem ja Wy powiecie kto to i mnie siedzi
Reszta idealna wszytstko jest super
Czuje ruchy dzidzi bardZo wyraźne potwierdzone na USG :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1414758642.431924.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1414758642.431924.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1414758642.431924.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 99
matik piękny dziewczynkowy nub. gratuluje kochana.:-) robiliście coś żeby zwiększyć szanse na dziewczynkę? dieta, odstęp, ph? opisz swoje staranka.

worek z dziewczynkami się otworzył. teraz tylko żeby udało się zaciążyć :-p
 
Ostatnia edycja:
Wszystko napisze wystko dośkę jak będę w domku
To zdjęcie jest z nagrania wiec lepsze mam ale to juz w domku

Dzieki dzieki
Niesamowite tak płaski nub
A na początku Dr powiedziała strasząc mnie że jak nie bedzie pewna to mi nic nie powie :)
 
reklama
Do góry