reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

czytam tutaj óżne porady i forum przejrzałam od początk, rozumiem, że a dziewczynkę trzeba pare dni przed owulacją, hmm, muszę obliczyć :), okres miałam 1.11, mam co 26-27 dni, więc chyba tak ok niedzieli, poniedziałku mogłabym działać na dziewuszkę, hii hi:)czy można wcześniej, plemniki damskie ile mogą żyć?
 
reklama
mam 11 i 6 :) własciwie to juz prawie 12 i 7 .
Z tą odległoscia od owu to jest niestety bardziej skomplikowane ...musisz dokłądnie wiedziec kiedy masz owulacje i najlepiej i najskutecznie wypada metoda 0+12 ...4 dni przed owu nie do konca .
 
Witajcie Dziewczyny:)
Sylwia fajnie,że się przyłączyłaś do nas:)Ja również mam 2 synków:)
Kochane,ale się teraz stresuje,wczoraj były starania , 2 godz.po staraniach sprawdzam ph ,a tu 5,8,szok odrazu cytrynka w ruch,mało tego dziś ogromna ilość śluzu płodnego(ale -ph 4.4)
Dodam,że skok temp. był dziś rano,a do tego owufrend wyznaczył mi dziś,że owulację miałam cztery dni temu??
Nie wiem co mam myśleć??Synuś trzeci będzie chyba czy jest szansa na dziewczynkę?
 
Witajcie,

Vivienko śliczny komplecik dla syneczka
śliczny bubuś - ja też miałam z 2 synkiem robione usg 3D i bardzo mnie te fotki rozczulają ilekroć na nie patrzę, mam też podobne fotki " klejnocików i antenki" młodszego synka:-) - wyobrażam sobie jak musi Cię cieszyć ten widok synka - moja teściowa cały czas powtarza że co to za różnica synek czy córka - ale to stwierdzenie zupełnie do mnie nie dociera
powiem Ci że mój starszy synek takich pomysłów nie miał - on był mega niespokojnym niemowlakiem ale nie zniszczył niczego a młody nadrabia za niego chyba:-D w tej kwestii

Piranhiu
oj tak chyba z dwojga złego to lepsza ta książka niż włosy....ale ale wszystko przed nami - może się zdarzyć że i włosy mogą być podstrzyżone:tak:
ależ Nemo ma ten kołnierz piękny, a Kaja jak pięknie płynnie mówi - ja też zrozumiałam że"nie chcę się bawić z kotkiem i ...chcę iść do chłopaka":-)

Sylwiamm
Witaj! Ja tez jestem mamą 2 chłopców


Miłego dnia dla wszystkich....u nas dziś deszczowo ale ciepło - zupełnie jak na wiosnę
 
wieci chcialabym sprobowac tak by byla szansa na corcie, bedzie synek to super, ale jesli mozna kombinowac na córę to dzialam, tylko kiedy by było przed owu na tyle zeby plemniczki damskie dotarły gdzie trzeba:):-)
 
Sylwiamm jest wiele sposobów ale troche trzeba temu posiwecic ..najwazniejsze to mierzyc temperature codziennie rano , sprawdzac śluz i mozna robic testy owulacyjne . to najwazniejsze ...potem dieta dziewczynkowa , suplementy i badanie ph ...
jesli po 2 3 cyklach zaobserwujesz ze temperatura spada a potem skacze w góre w tym samym dniu ..plus zaobserwujesz płodny sluz ..to mozna wówczas okreslic owulacje
 
Ostatnia edycja:
Sylwiamm niestety na 100% będziesz wiedziała juz po niej, możesz używać testów owulacyjnych,mierzyć temp.po śluzie też możesz się zorientować(ciągnący,przeżroczysty)Zwykle występuje 14 dni przed kolejną miesiączką.
 
reklama
Do góry