reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Właśnie synuś wypił mi herbatę z mlekiem,teraz nic nie można zjeść ani wypić na jego oczach bo wszystkiego chce spróbować,a herbatka z mlekiem widze,że strasznie mu posmakowała:-D
 
reklama
Dzięki dziewczyny, muszę zakupić testy owu i bede sledzić ten swój organizm, oczywiscie będę informować :)
małe liski : a twój dwulatek mówi już, mój niestety bardzo mało, coś po swojemu i tyle.
 
Miałam w tym cyklu też coś dziwnego bo piku nie było dwa dni z rzędu były bladziutkie drugie kreseczki,ale to odnacza test negatywny,a kolejnego dnia była już tylko jedna kreseczka
 
No i jeszcze dziś ten skok,myślałam,że wczoraj była owu,tym bardziej,że w drugiej fazie mam temperatury ok 37,0-37,4,sama nie wiem,zawsze te wykresy były jednoznacne dla mnie,a ten jakiś inny.
Piranhiu,a co to EWCM??
Dziękuję za wyjaśnienie:)
 
reklama
Male liski rodzice bede w przyszlym tygodniu w sobote :) u mnie test ovu ciemnieje, sa 2 kreski prawie takie same, dzis musielismy podzialac przed poludniem bo maz idzie do pracy na popoludnie i maja jakas duza impreze wiec wieczorem nie da rady bo skonczy nad ranem a jutro idzie znowu w poludnie.... i nie ma kiedy ale odstep najmniej wazny... a jak owu mnie zaskoczy jutro to byloby zapozno... no zobaczymy co dalej bedzie z testami bo moze znow falszywy alarm...
Vivienka cudowny widok... i lapie niebieskie
 
Do góry